Dark Souls GaMe Community

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
در واقع لرد چهارم(gwyn-witch of izalith-nito) البته dark soul رو نمیشه یک لرد سول حساب کرد چون کاملا برعکس لرد سول هاست.
خیلی ها میگن به وسیله dark soul تونست abyss رو درست کنه و humanity هایی که در لردران و دارک سولز 1 پیدا میکنید تیکه های همون dark soul هستند و به همین دلیل میتونن شما رو از حالت hollow دربیارن.
در ضمن اگر جایی که با manus میجنگید رو کمی بگردید یک قبر باز شده کوچک پیدا میکنید که احتمال اینکه pygmy همون manus باشه رو افزایش میده.
به pygmy هم در cut-scene شروعی دراک سولز 1 اشاره میشه.
البته خوب چون Seath هم در کنار اینا بوده، منم اونو یه لرد حساب کردم وگرنه نه ظاهرش لرد هست و نه باطنش. Dark Soul هم طبق گفته Kaathe یه Unique Soul بود. چیز جالبی که وجود داره اینه که اینا تونستن 3تا لرد سول و یه دارک سول پیدا کنن. از کجا معلوم روح های دیگری توی First Flame بوده باشه ولی اینا نتونستن پیداشون کنن؟:d
سوال دیگه ای هم که پیش میاد اینه که اصلا چی شد که دارک سول شکست و تیکه تیکه شد؟

Kill-All

کاربر سایت
Sep 24, 2012
34
البته خوب چون Seath هم در کنار اینا بوده، منم اونو یه لرد حساب کردم وگرنه نه ظاهرش لرد هست و نه باطنش. Dark Soul هم طبق گفته Kaathe یه Unique Soul بود. چیز جالبی که وجود داره اینه که اینا تونستن 3تا لرد سول و یه دارک سول پیدا کنن. از کجا معلوم روح های دیگری توی First Flame بوده باشه ولی اینا نتونستن پیداشون کنن؟:d
سوال دیگه ای هم که پیش میاد اینه که اصلا چی شد که دارک سول شکست و تیکه تیکه شد؟
لول به مطلب جالبی اشاره کردی.
فکر کنم برای اینکه pygmy با استفاده ازش تونست abyss رو درست کنه تکه تکه شد و چون خود دارک سول دلیل انسانیت pygmy بود با نابودی دارک سول pygmy هم تبدیل به manus شد.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
آقا اینو کسی دیده ؟ Emerald Herald بچه ؟

z70ehqdjajcpypf89tsa.jpg

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
4.داستان بازی رو میشه از item discription ها فهمید و یا میتونید توی ی* تویوب ویدیو هایی رو نگاه کنید که داستانو توضیح میدن.مثل epic neme bro و یا vaati vidya

صفحه ی قبل یه سوال پرسیده بودم که چطوریه یه عده اطلاعاتشون درمورد باسها،شخصیتها و داستان بازی فوران میکنه؟؟یکی از دوستان جواب بالارونوشت.. از ITEM ها خب میشه اطلاعات کسب کرد ولی دیگه نه تااین حد
Solaire اولین آفریده Gwyn بوده و یکی از بهترین جنگ جویان محسوب میشده و همیشه ارواح به دنبال کشتنش بودن
به نظر من منظورش این بوده تا زمانی که خورشید هست به مبارزه میشه ادامه داد منظورش فکر نمیکنم فرد یا چیزه خاصی بوده

و مثال های دیگه که تو تاپیک ریخته....با دوسه بار بازی کردن این اطلاعات میان دستتون یا حاصل تراوشات مغزتونه؟؟:d منم به خدا همونطور که شما بازی 1 و 2 رو رفتید رفتم ولی این نکته هایی که میگید رو نمیدونم از کجا بهشون رسیدین..!!

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,757
نام
مراد حلیمی
صفحه ی قبل یه سوال پرسیده بودم که چطوریه یه عده اطلاعاتشون درمورد باسها،شخصیتها و داستان بازی فوران میکنه؟؟یکی از دوستان جواب بالارونوشت.. از ITEM ها خب میشه اطلاعات کسب کرد ولی دیگه نه تااین حد
كلا ذات روايت داستان اين بازي همين ....
يعني اينكه به جز يه ستون اصلي از داستان بقيه چيزا نامشخصه و بيشتر رو حدسيات يا سرنخ هاي كوچولو مي چرخه
يعني خيلي از موارد طوري هست كه همه فكر مي كنن كه اينطوري بوده يا احتمال ميدن يا .....

يعني اين روايت عمدا توسط ميازاكي پياده شده تا فضا و اتمسفر بازي مرموز بمونه(يعني اگع در مورد همه كاراكترهاي بازي چند صفحه داستان تو بازي گفته ميشد كه ديگه اين اتمسفر خفنو نداشت:d)

.

Kill-All

کاربر سایت
Sep 24, 2012
34
آقا اینو کسی دیده ؟ Emerald Herald بچه ؟

برای مشاهده تصویر اصلی (1024x576) روی این نوار کلیک کنید.
z70ehqdjajcpypf89tsa.jpg
اتفاقا منم خیلی راجب این تو نت گشتم ولی ندیدم کسی بگه که اونو دیده. فکر نکنم هیچکسی دیده باشه ولی شاید توی dlc بچگی های emerald herald باشه و منظور اونه.

و مثال های دیگه که تو تاپیک ریخته....با دوسه بار بازی کردن این اطلاعات میان دستتون یا حاصل تراوشات مغزتونه؟؟
yahoo_4.gif
منم به خدا همونطور که شما بازی 1 و 2 رو رفتید رفتم ولی این نکته هایی که میگید رو نمیدونم از کجا بهشون رسیدین..!!
خب بیشتر بازی کردن بازی هم تاثیر داره ولی کلا داستان بازی گنگه پیشنهاد میکنم حتما ویدیوهای lore دارک سولز توی چیز توب رو نگاه کنید خیلی کمک میکنند و داستان توشون به خوبی توضیح داده میشه ولی درکل داستان بازی رو از item discription ها میشه فهمید بعضی وقت ها با ربط دادن irem discription چندتا چیز با هم یه چیز جدید کشف میکنید ولی باید همه ی اون ها رو بخونید مثلا مطمئنم خیلی ها نمیدونند که new londo ruins سه تا sealer داشته یعنی به جز ingward که کلید باز کردن دری رو که به اهرمی که به شما اجازه ی خارج کردن اب های new londo رو میده دو نفر دیگه هم بودن حتی میتونید لباس یکیشون رو توی blighttown پیدا کنید حالا دیگه زیادی از بحث خارج شدم شرمنده ولی میخواستم مثال بزنم:d

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
که new londo ruins سه تا sealer داشته یعنی به جز ingward که کلید باز کردن دری رو که به اهرمی که به شما اجازه ی خارج کردن اب های new londo رو میده دو نفر دیگه هم بودن حتی میتونید لباس یکیشون رو توی blighttown پیدا کنید حالا دیگه زیادی از بحث خارج شدم شرمنده ولی میخواستم مثال بزنم
سومین Sealer هم تو دنیای lautrec ـه :D

Kill-All

کاربر سایت
Sep 24, 2012
34
دقت کردین که تو ds 2 بعد از کشتن anciant drgon بهتون یه soul of a giant میده؟به نظرتون دلیلش چی بوده؟به aldia's keep و آزمایشاتی که توش انجام میشده دقت کردید؟vendrick بعد از اینکه میفهمه ملکه در واقع تمام مدت دشمن اون بوده و قیافه واقعی اون همون چیزیه که اخر بازی میبینید:dبه undead crypt فرار میکنه تا حلقه اش از دست ملکه در امان باشه که nashandra نتونه به first flame دسترسی پیدا کنه و از اونجا که برای رسیدن به undead crypt باید از shrine of amana هم بگذرید ملکه نمیتونه به vendrick و undead crypt برسه از همه مهمتر king's ring برسه چون توی shrine of amana اگر یادتون باشه singer ها میگن:we sing for those who bear death and dark پس برای همین nashandra هم نمیتونه از shrine of amana بگذره چون خودش هم جزء این افراده و اگه از اونجا بگذره اون موجودای مارمولک مانند:dبهش حمله میکنند.در ضمن اگه item disciption sycth of want رو بخونید نوشته که nashandra تکه ای از manus هست که بعد از مرگ manus دوباره به شکل انسان شکل گرفته.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آلدیا برادر وندریک بوده و آزمایشاتش برعکس جواب میدن. آخرین کاری که میکنه این بوده که با یه Giant Soul خودش رو به یه اژدها تبدیل میکنه که خب اون Ancient Dragon واقعی نیست. Ancient Dragon واقعی توی غار Freja هست که مدت ها پیش مرده و ما توی خاطراتش روحش رو بر میداریم. این آزمایشات آلدیا به خاطر این بوده که فکر میکرده نفرین روی موجودات فناناپذیر جواب نمیده و اینجوری خودش رو به اژدها تبدیل کرد که نفرین روش ناکارآمد باشه.

حالا نکته اینجاست که اگر ما بتونیم از Shrine of Amana رد بشیم، مطمئنا Nashandra هم میتونه رد بشه:d و نکته دوم اینه که اصلا Nashandra برای چی میخواست به First Flame برسه؟ در حالیکه میدونیم آتش دوباره داره خاموش میشه و این باید برای Nashandra چیز خوبی بوده باشه. در واقع اصلا نیازی نداشته به اونجا برسه. تا حالا به این فکر کرده بودین؟:d

Kill-All

کاربر سایت
Sep 24, 2012
34
آلدیا برادر وندریک بوده و آزمایشاتش برعکس جواب میدن. آخرین کاری که میکنه این بوده که با یه Giant Soul خودش رو به یه اژدها تبدیل میکنه که خب اون Ancient Dragon واقعی نیست. Ancient Dragon واقعی توی غار Freja هست که مدت ها پیش مرده و ما توی خاطراتش روحش رو بر میداریم. این آزمایشات آلدیا به خاطر این بوده که فکر میکرده نفرین روی موجودات فناناپذیر جواب نمیده و اینجوری خودش رو به اژدها تبدیل کرد که نفرین روش ناکارآمد باشه.

حالا نکته اینجاست که اگر ما بتونیم از Shrine of Amana رد بشیم، مطمئنا Nashandra هم میتونه رد بشه:d و نکته دوم اینه که اصلا Nashandra برای چی میخواست به First Flame برسه؟ در حالیکه میدونیم آتش دوباره داره خاموش میشه و این باید برای Nashandra چیز خوبی بوده باشه. در واقع اصلا نیازی نداشته به اونجا برسه. تا حالا به این فکر کرده بودین؟:d

حرفت درسته ولی به این فکر کردی که ما تونستیم anciant dragon رو بکشیم؟پس چطوری فناناپدیره درصورتی که توی ds 1 اژدهایی که توی ash lake بود رو اصلا نمیشد کشت؟توی کات سین اول ds 1 گفته میشه که everlasting dragonsو archtrees اولین چیزهایی بودن که وجود داشتن و چیزی به جز اونا وجود نداشت تا اینکه اتیش اومد و...
پس everlasting dragons قبل از first flame هم وجود داشتن و نیازی به اون نداشتن اما انسان ها و یا حتی خدایان هم از اون به وجود اومدن.در واقع من فکر میکنم الدیا سعی کرده با تبدیل کردن خودش به anciant dragon که خارج از زنجیره bonfire هاست از نفرین شدن خودش جلوگیری کنه.:d
nashandra هم انقدر بزرگه که نمیتونه از درهای shrine of amana بگذره:d
اما دلیل اینکه nashandra first flame رو میخواد رو حرف قشنگی زدی ولی فکر کنم این میخواسته خودش سریع اتش رو خاموش کنه و حوصله صبر کردن نداشته:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
حرفت درسته ولی به این فکر کردی که ما تونستیم anciant dragon رو بکشیم؟پس چطوری فناناپدیره درصورتی که توی ds 1 اژدهایی که توی ash lake بود رو اصلا نمیشد کشت؟توی کات سین اول ds 1 گفته میشه که everlasting dragonsو archtrees اولین چیزهایی بودن که وجود داشتن و چیزی به جز اونا وجود نداشت تا اینکه اتیش اومد و...
پس everlasting dragons قبل از first flame هم وجود داشتن و نیازی به اون نداشتن اما انسان ها و یا حتی خدایان هم از اون به وجود اومدن.در واقع من فکر میکنم الدیا سعی کرده با تبدیل کردن خودش به anciant dragon که خارج از زنجیره bonfire هاست از نفرین شدن خودش جلوگیری کنه.:d
nashandra هم انقدر بزرگه که نمیتونه از درهای shrine of amana بگذره:d
اما دلیل اینکه nashandra first flame رو میخواد رو حرف قشنگی زدی ولی فکر کنم این میخواسته خودش سریع اتش رو خاموش کنه و حوصله صبر کردن نداشته:d
ما Ancient Dragon رو نمیکشیم چون اون یه کپی از اژدهای واقعیه:d اژدهای اصلی خیلی وقته که مرده و جسدش هم توی غار Freja هست. اژدهایان هم کشته میشدن وگرنه Gwyn چجوری نسلشون رو منقرض میکنه؟:d
بحث بزرگ بودن یا نبودن Nashandra نیست:d بحث اینه که همه میتونن از اونجا بگذرن ولی باید عواقبش رو بپذیرن که خب Nashandra خودش اینکارو نمیکرد و اجازه میداد یه نفر مسیر رو پاک سازی کنه و انگشتر رو به دست بیاره تا اونوقت بره سراغش:d خودش یه نفرو فرستاد جلو و روی صندلی عقب نشست چون جای بیشتری برای ولو شدن هست:d

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
بحث بزرگ بودن یا نبودن Nashandra نیست:d بحث اینه که همه میتونن از اونجا بگذرن ولی باید عواقبش رو بپذیرن که خب Nashandra خودش اینکارو نمیکرد و اجازه میداد یه نفر مسیر رو پاک سازی کنه و انگشتر رو به دست بیاره تا اونوقت بره سراغش:d خودش یه نفرو فرستاد جلو و روی صندلی عقب نشست چون جای بیشتری برای ولو شدن هست:d
اگر درست یادم باشه ملت از روی دیالوگ ها، تقریبا مطمئن هستند که Nashandra به خاطر آواز خوندن های Milfanito نمیتونه از Shrine of Amana بگذره.
حتی به همین خاطره که یکیشون رو میگیره و زندانی میکنه توی قصر.

کلا باور بر اینه که Aldia یک سری اختراعات برای برادرش کرده تا جلوی شورش احتمالی ملکه رو بگیره.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اگر درست یادم باشه ملت از روی دیالوگ ها، تقریبا مطمئن هستند که Nashandra به خاطر آواز خوندن های Milfanito نمیتونه از Shrine of Amana بگذره.
حتی به همین خاطره که یکیشون رو میگیره و زندانی میکنه توی قصر.

کلا باور بر اینه که Aldia یک سری اختراعات برای برادرش کرده تا جلوی شورش احتمالی ملکه رو بگیره.
خب خودت هم توی حرفت نقضش کردی:d چطوره نمیتونه از اونجا بگذره ولی میتونه یکیشون رو بگیره و زندونی کنه؟:d فقط Malfenito ها میگن وقتی ما میخونیم، اون قورباغه ها ساکت هستن (که میتونین این موضوع رو هم ببینین که وقتی صدای آوازشون میاد، یه سری چیزا از بدن این موجودات بیرون میاد و زرد رنگ هستن). ما چون از نسل Pigmy هستیم، وقتی از اونجا میگذریم بهمون حمله میکنن. ایضا همین موضوع هم در مورد Nashandra صادقه ولی خودش نمیخواسته بیخود وارد عمل یشه.

آلدیا و وندریک یه راهی برای مقابله با نفرین پیدا کردن (یه چیزی توی ماهیت خود روح ها بود) اما آلدیا دچار جنون شد و وندریک اونو توی خونه-ش زندانی کرد. با این حال تونست یه راهی پیدا کنه ولی خب راه درست و حسابی نبود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر