8 شباهت بین Resident Evil 4 و Resident Evil Village

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
8 عالی بود اتمسفر 4 و 7 خیلی تمیز قاطی کرده بودن. هیتر فقط کارش هیت است. خنده دار که بگیم رزی 8 بد بود. با امید دنباله 8 با این روال و شماره 9
کپکام کیفیت روعالی نگه داشته و همیشه حفظ کرده است.من بسیار به قلعه ها و کالت و افسانه های اروپای شرقی علاقه دارم. چهار و هشت بهترین های مورد علاقه من هستن.

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
8 عالی بود اتمسفر 4 و 7 خیلی تمیز قاطی کرده بودن. هیتر فقط کارش هیت است. خنده دار که بگیم رزی 8 بد بود. با امید دنباله 8 با این روال و شماره 9
کپکام کیفیت روعالی نگه داشته و همیشه حفظ کرده است.من بسیار به قلعه ها و کالت و افسانه های اروپای شرقی علاقه دارم. چهار و هشت بهترین های مورد علاقه من هستن.
موافقم . بهترین شماره ها ۴ و ۸ و ۲ ریمیک هستند که تجربه کردم .

بی صبرانه منتظر ریمیک ۴ و شماره ۹ هستم

ArianKaramazof

کاربر سایت
May 8, 2022
4
سلام
خسته نباشید.
ساختارشون هم شبیه هست.
هر دو بازی تو یه روستا شروع می‌شوند.
محوطه روستا.
بعد هر دو تو قلعه ادامه پیدا می‌کنند.
فاضلاب، زیرزمین و...
خونه متروکه.
یجوری انگار خط مراحل بازی و سیر مراحل دقیقا مشابه نسخه 4 هست.

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
یوسف گیمر بی نظیری هست.با دانش و اهل بحث منطقی

وقتی یوسف، رضا جان چشمی و امثال @Taha75 و دارکسایدرز بگن عالیه،پس حتما عالیه

پ.ن:من هنوز تجربه نکردم🤚

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
اینقدر صحبت نسخه های مختلف اویل شد هوس اویل پنج کردم رفتم نسخه دوبله اش رو گرفتم زدم روی پی سی دارم بازی میکنم
واقعا بازیش خوب بود اون زمان
فقط کاش کمی کاراکترش از دوربین فاصله داشت خیلی چسبیده به دوربین

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
اینقدر صحبت نسخه های مختلف اویل شد هوس اویل پنج کردم رفتم نسخه دوبله اش رو گرفتم زدم روی پی سی دارم بازی میکنم
واقعا بازیش خوب بود اون زمان
فقط کاش کمی کاراکترش از دوربین فاصله داشت خیلی چسبیده به دوربین
رزیدنت ۵ پروداکشن ولیو فوق العاده ای داشته و داره و واقعا به لحاظ گرافیک و لول دیزاین وتمام مولفه هاش فوق العاده عنوان پروفشنال و با کیفیتی بود. تنها فاکتور ترس خیلییی کم رنگ شده بود داخلش. و خب صرفا به همین خاطر هم زیاد تحویلش نگرفتن در حالی که کم از شاهکار شماره ۴ نداشت واقعا.

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
رزیدنت ۵ پروداکشن ولیو فوق العاده ای داشته و داره و واقعا به لحاظ گرافیک و لول دیزاین وتمام مولفه هاش فوق العاده عنوان پروفشنال و با کیفیتی بود. تنها فاکتور ترس خیلییی کم رنگ شده بود داخلش. و خب صرفا به همین خاطر هم زیاد تحویلش نگرفتن در حالی که کم از شاهکار شماره ۴ نداشت واقعا.
در ادامه صحبت های شما اگر اشتباه نکنم بیشترین فروش در تاریخ رزیدنت رو همین شماره پنج داشته

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
505
ترسناک نبود ولی اتمسفرش خیلی مریض بود حتی مریض تر از ۴
کلا من خیلی این نسخه دوست داشتم و هنوز لحظه ورود به بازی یادم نمیره واقعا گرافیک و به خصوص نور پردازی پشم ریزون بود

ARTHUR WESKER

کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
در ادامه صحبت های شما اگر اشتباه نکنم بیشترین فروش در تاریخ رزیدنت رو همین شماره پنج داشته

امار فروش را من نمیدونم چطور باید بهش نگاه کرد.زمان عرضه(تا نهایتا یک سال) یا در طول زمان(بعد 10 سال مثلا)؟

تو هر دو مورد 5 اول هست.زمان عرضه 5 میلیون نسخه فروخت.زمان عرضه منظورم همون بازه زمانی یک سال هست.

1. Resident Evil 5 – 13.4 Million Units

The follow-up to Resident Evil 4 lands the title of top selling Resident Evil game. Resident Evil 5 put gamers in control of Chris Redfield for the first time since the original game. Alongside him is Sheva Alomar as they attempt to apprehend Ricardo Irving in West Africa before he can sell a bio-organic weapon on the black market.

Once they arrive they learn that locals have been infected with Las Plagas. Chris also comes across his former STARS partner Jill Valentine who is under the mind control courtesy of Albert Wesker. The game has one of the most infamous scenes in all of Resident Evil as Chris punches a boulder at the end of the game in a fight against a mutated Wesker.

Resident Evil 5 received relatively favorable reviews and continued the franchise’s push into more action-oriented gaming as opposed to the traditional survival horror that the franchise had been known for.

ARTHUR WESKER

کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
من هم 5 رو خیلی دوست داشتم یکی از اندرریت ترین نسخه های اویل هست همیشه هم میزارنش کنار 6 و به عنوان بدترین نسخه های سری ازش یاد میکنن

اون ها فن هایی هستند که خراب شدن سری رزیدنت بعد از نسخه 4 را هم تقصیر پدر ژانر وحشت میدونند!در صورتی که با همون فرمول، فرنچایز موفقی مثل دد اسپیس خلق شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر