Multi Platform Dying Light

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
January 2015
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
این عنوان توسط Techland ساخته و انتشار آن برعهده ی Warner Bros است و در سبک action survival horror دسته بندی میشود..بازی در محیطی کاملا باز و با چرخه شب و روز اتفاق می افتد که بازیبازان باید در روز در محیطی که زمانی شهر بوده به دنبال منابع و وسایل بگردند و تا قبل از غروب به پایگاه برگردند زیرا در شب هرگونه فعالیت بازیباز بسیار خطرناکتر می شود.ساخت سلاح و تغییر آنها قسمتی از توانایی بازیباز برای مقابله با جمعیت آفت زده که در حال رشد می باشند است.همچنین در شب غارتگران به بازیباز حمله کرده و وی باید از هرچه دارد تا صبح در مقابل آنها مقاومت کند.

بازی در سال 2014 عرضه میشود.

ناشرWarner Bros
توسعه دهندهTechland
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dynig Light
تاریخ انتشار 27 ژانویه 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

MINIMUM

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

RECOMMENDED

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
ماشالله ایرانی ها همه سیستم نفتی یا لب تاپ باز همشونم افت فریم دارن :d

درکل با 480GTX راحت با بهترین گرافیک 50FPS بازی تموم کردم .بازی بسیار زیبا خوش ساخت و عالی بود بسی لذت بردیم.
از همه نظر خیلی خیلی خیلی بهتر از dead rising 3 با اون پورت اشغال بود.

کیفیت تکسچر از تنظیمات روی مدیوم قرار بدین افت فریم فریز از بین میره . اگه نرفت واقعا سیستم تون ذغالیه
دوست عزیز لطفا نظر بیهوده ندید
این لپ تاپی هست که من نمیتونم باهاش فریم مناسب بگیرم مسلما از سیستمی که روش gtx 480 هست قویتره .

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
ماشالله ایرانی ها همه سیستم نفتی یا لب تاپ باز همشونم افت فریم دارن :d

درکل با 480GTX راحت با بهترین گرافیک 50FPS بازی تموم کردم .بازی بسیار زیبا خوش ساخت و عالی بود بسی لذت بردیم.
از همه نظر خیلی خیلی خیلی بهتر از dead rising 3 با اون پورت اشغال بود.

کیفیت تکسچر از تنظیمات روی مدیوم قرار بدین افت فریم فریز از بین میره . اگه نرفت واقعا سیستم تون ذغالیه

بنده با گرافیک 970 گیمینگ بازی کردم توی محیط بیرون کمی بعضی صحنه ها افت داره من نگفتم چقدر فریم گرفتم باید در نظر داشت ربطی به گرافیک اصلا نداره و مشکل از خود بازی هستش احتمالاشما روی low بازی میکنید یا کلا یک بازی مختص شما ساختن :d

آخرین ویرایش:

vatangame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
108
بنده با گرافیک 970 گیمینگ بازی کردم توی محیط بیرون کمی بعضی صحنه ها افت داره من نگفتم چقدر فریم گرفتم باید در نظر داشت ربطی به گرافیک اصلا نداره و مشکل از خود بازی هستش احتمالاشما روی low بازی میکنید یا کلا یک بازی مختص شما ساختن :d

این بازی اصلا بهینه نیست برای من هم افت میزنه:-&

mehrdad safari

کاربر سایت
Aug 3, 2009
87
نام
GaMer
خوده سازنده گفته بازی با پردازنده های amd و مولتی gpu مشکل داره و دارن روش کار میکنن
بعد شما میگی سیستمتون ذغالیه؟

برای حرفت منبع بده

اتفاقا من خودم CPU AMD Phenom II X4 955 دارم مشکلی نداشتم
بنده با گرافیک 970 گیمینگ بازی کردم توی محیط بیرون کمی بعضی صحنه ها افت داره من نگفتم چقدر فریم گرفتم باید در نظر داشت ربطی به گرافیک اصلا نداره و مشکل از خود بازی هستش احتمالاشما روی low بازی میکنید یا کلا یک بازی مختص شما ساختن
yahoo_4.gif
نه اینجور چیزا تجربه میخواد

بهت که گفتم برو تو اپشن کیفیت تکسچر بزار رو مدیوم حله اگه مشکلت حل نشد . شک نکن 970 نداری

fvmb_http--www.gamegpu.ru-images-stories-test_gpu-action-dying_light-test-dl_1920.jpg

970 بین 60-51 فریم متغیره . اپدیت فراموش نشه .

آخرین ویرایش:

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
خوب یکی دیگه پیدا کردم قویتر از قبلی هست نقشه رو میزارم دقیقا جای فلش سفید هست
شمشیر KATANA
دمیج هم یه الکتریسیته یا هرچی ببندین 1419 تا میشه
ابی و صورتی پیدا کردم نارنجی مونده ( احتمالا 2000 تا دمیج بده)

همونجا 40 متری سمت راست بالا پشت بوم یه صندوق سفید هست توش به شمشیره

87ee626c847fbfb0755ee4326132881339a63ee9.png

آخرین ویرایش:

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
من ک هیچ مشکلی با بازی ندارم و عالی اجرا میشه
فقط دمای سی پی یوم تا ۸۰ میره بالا

این بازی فک کنم فقط باس coop رفت چون تنهایی خیلی سخته :|

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

mehrdad safari

کاربر سایت
Aug 3, 2009
87
نام
GaMer
یکی از دستاوردهای پلتفروم معظم PC مودهایی هست که برای بازیها ساخته میشود

20683003668919432368.jpg

استدیو Techland اعلام کرد بزودی ابزار ساخت ماد ارائه خواهد داد

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
واقعا شب بازی وحشتناکه! اصلا اون روانیا که میوفتن دنبال آدم هیچی، خود شبش و جوی که داره یه حس تنهایی و درموندگی به آدم میده!!!
من که اینطوری یه مرحله شب افتادم سکته کردم.
گفتم با ترینر برم، بازم آدم سکته میکنه!!!

-----------
اسلحه مسلحه هم که صلا به کار نمیاد لامصب! یه تیر میزنی اینقدر میریزن سرت به غلط کردن میوفتی!! قشنگ بازی کاملا جو آخرین الزمانی داره به شکل معرکه، فقط این فاصله بین محیطش خیلی رو مخه!!! هی بدو این ور بدو اونور؟

- - -ویرایش - - -

من که اصلا بازی رو شاید نکردم ولی این پستا رو دیدم گفتم بگم که حرف ایشون درسته :D Motion Sickness در بعضی ها ممکنه خیلی کم پیش بیاد و بعضی ها اصلا همچین مشکلی رو نداشته باشن، اما در بعضی از افراد مشکل به شدت جدیه. sopite syndromeـه اسمش. Mirror's Edge یکی از بهترین بازی هایه عمر منه ولی یادمه یه بار یک مرحله ای که تنوع رنگی اصلا نداشت رو اسپید ران می رفتم بعد از نیم ساعت بالا آوردم، چند ماه پیش هم که "ماهی و گربه" رو دیدم ( یه فیلم لانگ شات طولانی که همش دوربین دست یکیه و تو جنگل راه می ره ) از رو صندلی خواستم بلند شم افتادم زمین، یکی از بدترین سر درد های عمرم هم داشتم که 12 ساعتی طول کشید! :D ایشون هم به نظر همین مشکل رو داره.
دقیقا سر ME من هم همین مشکل داشتم، تو مراحلی که کلا یه رنگ از بازی استفاده شده بود!!!

توی Halo 2 هم اینطوری بودم، اینقدر سر درد و حالت سر گیجه و تهوع میگرفتم، که چند بار رفتم دکتر و چشمم رو معاینه کردن، آخر یکیشون گفت این بر میگرده به این مسئله!!!
البته یک چیزی که من فهمیدم اینه که ارتباط مستقیم با فریمی هم که بازی میده داره!
مثلا من TR که روی کنسول بازی میکردم رو 30 فریم مچ شده بود هیچ مشکلی نداشتم، ولی همین بازی که اتفاقا سوم شخص هم هست، روی PC تا 120 فریم میرفت بازی میکردم هی میگفتم مشکل چیه آخر اومدم تنظیمات بازی رو یه جوری قرار دادم 60 فریم بیشتر نشه و مشکلم حل شد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر