بحث در مورد بازی " گرشاسب: راز اژدها "

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
پس چرا من تا یه غول که فکر کنم غول اخر بود اخه گرز ثزیت رو به دست اودیم قبلش رفتم یه بارم یادم نمی اد کرش کرده باشه ؟ولی خوب بعد دموی پایانی کرش کرد.
بگیر نگیر داره:d
ویندوز شما چی هستش؟!

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
برو خداتو شكر كن كه نخريدي
من قبليو خريده بودم و حسابي سر اون اعصابم داغون شده بود
ولي امروز به اميد اينكه مشكلات بازي قبل تا حدي رفع و رجوع شده رفتم و راز اژدها رو خريدم و لي صد رحمت به قبلي و تنها كلمه اي كه شايسته ي اين بازي ميدونم اينه:كــــــرش بــــــازار
باز قبلي اگه يه بار كرش ميكرد اگه بازي رو ري استارت ميكردي ميتونستي جلوتر بري ولي اين ديگه ....
به خاطر برخي دلايل واقعا مسخره كاراكتر بازي به دفعات كشته ميشه و متاسفانه از هر 3 بار لود دوباره بازي حداقل 1بارش به كرش كردن بازي منجر ميشه
دوربين همچنان روي مخ هستش و خود درگيري داره و در اكثر مواقع كاراكتر در نقاط كور دوربين قرار ميگيره -بعضي وقت ها نورهاي محيط لود نميشن و انگار شب شده و از طرفي افت فريم منحصر بفرد اين بازي كه به طور مداوم در حال رخ دادنه باعث ميشه هيچ صحنه اي از باري رو از دست ندين!!
بعد از حدود 10 دقيقه بازي كردن به اونجاييكه بايد از روي تيكه پل هاي شكسته ردشه و يه دمو پخش ميشه كه با كمال تعجب بازي فيريز ميكنه و فقط صداي دمو پخش ميشه بعد از اتمام دمو باز سرجاتون هستين
روي پل با اين تفاوت كه ديگه دكمه ها تو بازي كار نميكنه واگه 1يا2بار Escرو بزنيد بازي كرش ميكنه و من 300 بارم بازي رو ري استارت كردم ولي دقيقا همين جا اينجوري ميشـــــــه....و كلا بي خيالش شدم ديگه
من واقعا توقعم از رسانه افزار شريف خيلي بالاتر از اينا بود و با توجه به شماره ي قبلي اين بازي يه پسرفت بود
خلاصه كه حيف 5000 تومن
من تستر این بازی بودم و گرافیک گرشاسپ و حرکاتش خیلی بهتر شده اون جا که بودم بازی فریز نشد و این بازی رو فن افزار شریف ساخته است . بازی تراتئون را هم که ادامه ی عصر پهلوانان هست را شرکت رسانا افزار شریف دارد می سازد . به امضای من نگاه کنید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر