هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
ببخشید از کجا میشه ریجین دستگاه رو فهمید؟؟؟
کدوم ریجین بهتره؟؟؟؟

سلام استاد ^:)^ .
شما که استاد ps3 هستی چرا این سوالو میپرسی ؟ ریجن ویتا مثل ps3 رو جعبه هست .حالا نگو کجاش که دیگه واقعا میفمیم استادی !
ریجن ویتا مثل ps3 هیچ اهمیتی تو هیچ قسمتی نداره که خوب و بد داشته باشه .

junior-br

کاربر سایت
May 9, 2012
50
اون رو می دونم...
برا PS STORE پرسیدم...
مال من الان ریجین 1 = US هست

استاد ps3 و psvita شما هنوز نمیدونی استور ربطی به ریجن کنسول نداره و به ریجن اکانت مربوطه
ریجن کنسول هم اگه جعبش موجود نباشه میشه با App بارکد خون فهمید مال کجاست و ریجنش معلوم میشه

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
اون رو می دونم...
برا PS STORE پرسیدم...
مال من الان ریجین 1 = US هست

استاد.بالا مقام.قائم مقام.بزرگوار.
PS STORE ربطی به اون نداره و فقط ریجن اکانت توش مهمه که توی ریجن ها ماله آمریکا(1) از لحاظ خرید دیجیتال بهتر و به صرفه تره.

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
استاد.بالا مقام.قائم مقام.بزرگوار.
PS STORE ربطی به اون نداره و فقط ریجن اکانت توش مهمه که توی ریجن ها ماله آمریکا(1) از لحاظ خرید دیجیتال بهتر و به صرفه تره.
آهان.....
متوجه شدم.ممنونم بابت راهنمایی.....

alizz22

کاربر سایت
Nov 13, 2005
59
راستی بچه ها من قبلا یادمه برای psp go میتونستیم یه بازی رو شریکی بگیریم از psn بعد با هم شرینگ کرد.رو ویتا نمیشه همچین کاری انجام داد؟

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
سونی اکانت منو Ban کرده و ارور NP-2074-3 میده ! من واقعا نمی دونم برای چی این اتفاق افتاده من عضو پلاس بودم و مقداری پول توی اکانتم بود !
مال کس دیگه این جوری شده ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
راستی بچه ها من قبلا یادمه برای psp go میتونستیم یه بازی رو شریکی بگیریم از psn بعد با هم شرینگ کرد.رو ویتا نمیشه همچین کاری انجام داد؟
یک اکانت میتونه ماکسیمم روی دوتا vita فعال باشه . :)

سونی اکانت منو Ban کرده و ارور NP-2074-3 میده ! من واقعا نمی دونم برای چی این اتفاق افتاده من عضو پلاس بودم و مقداری پول توی اکانتم بود !
میتونه temporarily هم باشه ! ( یعنی برای مدت زمان خاصی )
با این باید باهاشون تماس بگیری !!!!!!! و چراش رو بپرسی مگرنه نمیشه این مشکل رو حل کرد.

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه

با ps3 هک شده وصل نشدی ؟ یعنی بی دلیل ؟

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
با ps3 هک شده وصل نشدی ؟ یعنی بی دلیل ؟
PS3 قبل از اینکه PSvita رو بخرم بن شده بود . اونم از Consoleid بن شده بود
حدود 2 هفته پیش یکبار اکانتم رو وارد کردم که اونم اصلا وارد نمیشد و ارور بن شدن توی PS3 میداد !
مشکلی نبود تا امروز صبح Ban شده اکانتم

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
PS3 قبل از اینکه PSvita رو بخرم بن شده بود . اونم از Consoleid بن شده بود
حدود 2 هفته پیش یکبار اکانتم رو وارد کردم که اونم اصلا وارد نمیشد و ارور بن شدن توی PS3 میداد !
مشکلی نبود تا امروز صبح Ban شده اکانتم

شاید به خاطر همون بوده و گرنه الکی که بن نمیکنن .یا از اون بوده یا ویتا رو دستکاری کردی بالاخره یه کاری کردی وگرنه من الان وصل کردم مشکلی نبود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر