فروش Wii

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
Rating - 0%
0   0   0
سلام به همه. یک فروند Wii موجوده که به شرح زیر به فروش می رسه. فروخته شد.

این خود Wii به همراه متعلقات اصلیه.

این دسته و نانچاک Wii هست و همون طور که می بینید یه دونه موشن پلاس هم موجوده که برای بعضی از بازیها نیازه. یه دسته و نانچاک اضافی هم هست که می بینید. به همراه دوتا بازی اورجینال که روی Wii هست.

این هم اون دوتا بازی اورجینال به صورت باز هستش.

13 فروند بازی Wii که به خریدار دستگاه به صورت اشانتیون داده می شه.

جعبه wii با دم و دستگاهش!

همه اش به صورت بسته بندی شده آماده تحویل به خریدار محترم.

توضیحات: دستگاه کپی خور هست و دیسک کپی هم توش بذارید اجرا می شه. (از اینا نیست که فقط از روی فلش بازی اجرا می کنه). علاوه بر اون همون طور که دیدید دستگاه موشن پلاس هم داره.
دستگاه مال داداش کوچیکمه. با این که مدت کمی نیست که خریداری شده، اما خیلی کم باهاش بازی شده. همون روزای اول دلشو زد. بچه های این دوره زمونه رو که می شناسین. عقلشون به چشمشونه و فقط دنبال گرافیکن! :d گیم پلی به این خفنی رو ول می کنن می رن دنبال گرافیک!
دستگاه کاملا سالمه. اون دوتا بازی اورجینالی که روش هست یه مقدار خش داره اما توی اجرا هیچ مشکلی نداره.

دیدم که یکی از دوستان می خواست Wii بفروشه و قیمتش انصافاً خیلی پایین بود، اما مورد بی مهری دوستان قرار داشت و مجبور بود قیمتش رو پایین و پایین تر بیاره. من نسبت به قیمت بازار یه قیمت معقول و ناچاراً تا حدی پایین میدم. لطفاً دوستان خیلی اذیت نکنند.

قیمتی که برای خود Wii و متعلقات اصلی مدنظر دارم 265000 تومنه. (اون 13 تا بازی روی دستگاه به صورت اشانتیون داده می شه)

قیمتی که برای دسته و نانچاک اضافه در نظر دارم 35000 تومنه.

اگه کسی Wii و دسته و نانچاک رو با هم بخواد بهش 290000 تومن می دم. (این مجموعه 500 تومن نوش(It's new!) پامون آب خورده!) (قیمت کاهش یافته! بخرید)

ترجیح می دم همه رو با هم بفروشم. دستگاه در صورتی جدا فروخته می شه که برای دسته اضافی هم مشتری وجود داشته باشه و بر عکس! دسته در صورتی به طور جدا فروخته می شه که برای Wii مشتری وجود داشته باشه.
دوستان قیمت پیشنهادی شونو بدن اما اذیتم نکنن. عجله ای برای فروش نیست و اگه ببینم قیمتها خیلی ناجوانمدانه است(!) دستگاه رو خودم از داداشم می خرم. (الان Legend of zelda هم اومده، می شینم و کلی بازی می کنم.)

من تهران هستم و کلا فقط به صورت حضوری معامله می کنم. البته اگه دوستی ورامین هم باشه، می تونم اونجا بیارم.

و در آخر نظر، اسپم و هر چیز دیگه ای دوست داشتید، بدید.

آخرین ویرایش:

Savash

کاربر سایت
Oct 20, 2011
8
نام
ساواش
Rating - 0%
0   0   0
سلام دوستم خوبی؟
همش گفتی همونطور که میبینید و ازین حرفا ولی ما عکسی نمیبینیم

ممنون میشم عکسی چیزی بزارید
قیمت آخر رو هم برام پ.خ کن ( عرض کردم قیمت آخر )
بنده خریدار قطعی هستم.

با تشکر

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
Rating - 0%
0   0   0
سلام دوستم خوبی؟
همش گفتی همونطور که میبینید و ازین حرفا ولی ما عکسی نمیبینیم

ممنون میشم عکسی چیزی بزارید
قیمت آخر رو هم برام پ.خ کن ( عرض کردم قیمت آخر )
بنده خریدار قطعی هستم.

با تشکر

من 6 تا عکس گذاشتم و خودم می بینمشون. نمی دونم شاید مشکلی وجود داره. اگه مشکل همه است، بگید یه جای دیگه Upload کنم.
در مورد قیمت من پیشنهادمو دادم و فکر می کنم خیلی خوب باشه. حالا شما نظرتونو بگید.

Savash

کاربر سایت
Oct 20, 2011
8
نام
ساواش
Rating - 0%
0   0   0
دوست من اصلا عکسی نیست
لطف کنید جای دیگه آپ کنید ممنون میشم

در مورد قیمت هم خوب شما فروشنده هستید میفرمایید خوبه من خریدار میگم نه :D اونو درست میکنم
این شماره منه دوست داشتی تماس بگیر ببینیم به کجا میرسیم.
09356262762
ساواش

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
Rating - 100%
15   0   0
دوست من اصلا عکسی نیست
لطف کنید جای دیگه آپ کنید ممنون میشم

در مورد قیمت هم خوب شما فروشنده هستید میفرمایید خوبه من خریدار میگم نه :D اونو درست میکنم
این شماره منه دوست داشتی تماس بگیر ببینیم به کجا میرسیم.
09356262762
ساواش

ولی عکسها راحت دیده میشه

mehdi_mz

کاربر سایت
Nov 13, 2011
66
نام
MehDi
Rating - 50%
2   2   0
همشو 270 خریدارم داداش...البته اگه uc باشه

---------- نوشته در 01:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:49 AM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز اگه میشه این مشخصات هم بده....
1.فریمور
2.هم از هارد هم فلش میشه بازی کرد؟
3.هر regioni رو اجرا میکنه؟
4.کپی خورش با مود چیپ یا نرم افزاری؟
5.کی دستگاه خریداری شده؟

شمارم اینه...اومدی اس ام اس بده...09389600646

آخرین ویرایش:

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
Rating - 0%
0   0   0
سلام به همه دوستان. امشب که رسیدم خونه، چک می کنم و به سؤالات دوستان جواب می دم. (ببخشید که دیشب نشد چک کنم، دیروقت رسیدم خونه).
دستگاه حدود یک سال و خورده ایه که خریداری شده، اما همون طور که گفتم خیلی کم کار کرده.

mehdi_mz

کاربر سایت
Nov 13, 2011
66
نام
MehDi
Rating - 50%
2   2   0
سلام به همه دوستان. امشب که رسیدم خونه، چک می کنم و به سؤالات دوستان جواب می دم. (ببخشید که دیشب نشد چک کنم، دیروقت رسیدم خونه).
دستگاه حدود یک سال و خورده ایه که خریداری شده، اما همون طور که گفتم خیلی کم کار کرده.

Motion plus dare?1

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
Rating - 0%
0   0   0
من الان چک کردم. برای اجرای بازی Copy از برنامه NEO GAMMA R8 BETA15 استفاده می کنه. ریجن دستگاه رو هم پیدا نکردم که کجا زده، اما اون 2 تا بازی اورجینال که روی خود دستگاه بود، ریجن PAL هستن. قاعدتاً خود دستگاه هم همین طوره دیگه.
از دوستانی که درخواست خرید دادن ممنونم. در حال بررسی پیشنهادات هستم. دوستان دیگه هم اگه خریدارن، پیشنهاد بدن.
ممنون.

پ.ن. راستش من به سیستم Wii خیلی وارد نیستم. ممنون می شم که دوستان اگه سوالی می پرسن، راه رسیدن به جوابشم بهم بگن. مثلاً این که فریمورش چیه یا ریجن دستگاه چنده، راهشم بگید ممنون می شم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر