Street Fighter X Tekken | PC

ubreytcpqptavj5cazwb.jpg

بلاخره کپکام خبر از انتشار نسخه ی PC این عنوان محبوب رو داد و PC GAMER ها نیز میتونن (علاوه بر انتخاب شخصیت های SFIV) کنترل کرکترهای Tekken رو بدست بگیرن و با هم به مباره بپردازن.

Street Fighter X Tekken در تاریخ 6 مارچ 2012 بروی کنسولها و PC منتشر میشود.

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
YerAlma's Street Fighter X Tekken Combo Video
Soon...
----------------------------------------------------------
ویرایش: ساخته شد و به زودی آپلود خواهد شد

آخرین ویرایش:

ma1317

کاربر سایت
Aug 7, 2013
4
شرمنده یه سوال دیگه!!
این علامتهای x, s, d, p, g, v و..... چی هست؟؟
من اکثرا با V و S و G میبرم چجوری باید با بقیه علامتها هم ببرم؟؟!

cb820b0b579857651.png

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
درود دوستان.
من اوایلی که بازی اومده بود خریدم و بازی من نصبی و دارای سه دی وی دی هستش و همه چی رو کامپیوتر نصب هست و همه سیوها درست.
بعد هرچی خاستم آپدیت نصب کنم نشد...مخصوصا میخام چنتا پلیر نصب بشوند و آزاد بشن.
فایلهایی که برای آپدیت دانلود میکنم چنین اسمهای دارند حالا عددها تو هر دانلود فرق دارند:
tu10000082_10000382.cab
بعد با وینرار باز میکنم و یک پوشه و یک فایل دارند که Content اسم پوشه و Content.xbx اسم فایل هست.
اینها رو هم با وینرار تو یه پوشه اکسترنت میکنم.
تو پوشه Content روی setup.exe کلیک میکنم.
ولی ارور زیر میاد:
04041568716038907864.jpg

وقتی ارور رو رد میکنم فینیش میاد و وقتی فینیش رو میزنم یه ستاپ دیگه میاد و باز ارور زیر رو میده:
80467883367756427203.jpg

اینم که اکی مکنم یه فینیش دیگه میاد و از نصب میاد بیرون.
دوستان نسخه من ایراد داره؟باید SFXT دیگه ای رو دانلود کنم؟
اگر بله میشه لینک مستقیم یا تورنت بدید برای دانلود بازی و آپدیتها.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
شما این فایل رو دانلود و نصب کنین تا بازیتون به ورژن 1.08 یا همون 2013 آپدیت بشه:

Update v2013 1.08
http://download.xbox.com/content/434...2_10000482.cab

بعدش این فایل رو بگیرین و توی آدرس زیرش کپی کنین:

const

Street Fighter X Tekken\patch\CMN\boot\game

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
دوستان با تشکر.
اون فایلها رو هم دانلود کردم ولی باز هم هنگام نصب همون ارورها را میداد و رفتم از تو تورنت بازی پنج گیگ کرک اسکیدرو رو دانلود کردم و قبلی رو پاک کردم و جدید رو نصب کردم و بعد با کمال تعجب دیدم که پچ نصب شد و با نصب اون فایل کوچیک هم پلیرها آزاد شدند.
من فکر کنم از نسخه بازیم بود ، من اون نسخه رو سال 2011 همون اولش دی وی دیشو خریدم و تهش هم نوشته بود Special edition و تنها فرقش با این نسخه این بود که آبجکتها پیش فرض باز بودند و کلی باگ داشت و حجم قبلی هم یازده گیگ بود و سه دی وی دی بود.ولی این پنج گیگه بهتره.

Mehrdad89

کاربر سایت
Sep 20, 2008
168
نام
Mehrdad
با توجه به اومدنه Ultra street fighter 4 اوایل سال 2014 و به گفته سازندها که برای SFxT, دی ال سی در نظر دارند,به این زودی ها خبری در مورد Tekken x SF نمیشه

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
با توجه به اومدنه Ultra street fighter 4 اوایل سال 2014 و به گفته سازندها که برای SFxT, دی ال سی در نظر دارند,به این زودی ها خبری در مورد Tekken x SF نمیشه

ایول چه خبر خوبی ، طبق قانون بازی دوستان میدونند که اگر بخاد تو بازی STXT پلیر اضافه بشه باید حداقل چهارتا اضافه بشه.
از استریت فایتر امیدوارم E.Honda و از تیکن امیدوارم Wang Jinrey اضافه بشوند.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
جایی گفتن برای SFxT میخوان دی ال سی بدن؟ ندیدم همچین موضوعی رو. یه DLC داشت که همون 12 تا شخصیت رو اضافه میکرد + یه آپدیت 2013.
TxSF رو هم هارادا گفته هنوز در دست ساخته و مطمئنا برای نسل بعد عرضه میشه.

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
از تیکن امیدوارم Wang Jinrey اضافه بشوند.
معمولاً از کاراکترهای پیر توی گیم‌های فایتینگ خوشم میاد چون معمولاً پیچیده و جالب طراحی‌شون می‌کنن، اما این Wang Jinrei رو اصلاً نیستم! نحوه مبارزه‌ش اصلاً «سرگرم‌کننده» نیست :D

Mehrdad89

کاربر سایت
Sep 20, 2008
168
نام
Mehrdad
جایی گفتن برای SFxT میخوان دی ال سی بدن؟ ندیدم همچین موضوعی رو. یه DLC داشت که همون 12 تا شخصیت رو اضافه میکرد + یه آپدیت 2013.
TxSF رو هم هارادا گفته هنوز در دست ساخته و مطمئنا برای نسل بعد عرضه میشه.
یه مدت پیش تو سایت eventhubs خوندم,البته نگفت dlc منظورش این بود که واسه SFxT هم برنامه ای دارن و فراموش نکردیم.....

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یه مدت پیش تو سایت eventhubs خوندم,البته نگفت dlc منظورش این بود که واسه SFxT هم برنامه ای دارن و فراموش نکردیم.....
فکر کنم پکیج Gem های جدید رو میگی که قراره منتشر کنن. وگرنه فعلا برنامه خاصی ندارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر