5 فرنچایز برتر شرکت راکستار

بهترین سری بازی شرکت راکستار از نظر شما کدام است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    76

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
به نظرم رد دد یک دیگه تکرار نمی‌شه، جان مارستون یک شخصیت بی نظیر بود با یک پایان‌بندی ماندگار که برای همیشه رستگار شد. نسخه‌ی دوم هم فوق‌العاده بود، آرتور هم دوست داشتنی بود. ولی جان، جان یک چیز دیگه بود با اون داستان و شخصیت پردازی درجه یک و کلی نکات دیگه که گفتنشون حوصله سر بر می‌شه.
کاملا موافقم

فوق العاده بود

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
انتخاب بین Red Dead و GTA واقعا کار سختیه ؛ اما از این دو بازی که بگذریم Bully بهترین بازیه راکستاره بنظرم

با وجود هایپ GTA 6 که دنیا رو گرفته بعید میدونم به این زودی نسخه جدیدی از Bully و Midnight Club ببینیم

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
انتخاب بین Red Dead و GTA واقعا کار سختیه ؛ اما از این دو بازی که بگذریم Bully بهترین بازیه راکستاره بنظرم

با وجود هایپ GTA 6 که دنیا رو گرفته بعید میدونم به این زودی نسخه جدیدی از Bully و Midnight Club ببینیم
هیچی رد دد نمی شود . غنای داستانی و فضای جدی دارد

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
بنظرم خیلی نمیشه مقایسه کرد چون هر کدوم هدف متفاوتی دارن اما بنظرم 2 میلیارد دلار و 20 سال هم رو یک GTA کار کنن برا من RDR نمیشه :-" درسته میتونه از نظر فنی فرسنگ ها بهتر از RDR2 ـم در بیاد ولی خب باید قبول کرد GTA بخاطر اینکه میخواد جامعه خیلی بزرگتری رو پوشش بده احتمالا همیشه آرکید/فان بمونه و هیچوقت نیاد سمت داستانا و فضای سنگین RDR همین باعث میشه جایگاه RDR برام بالاتر باشه و هیچی نتونه جاشو پر کنه.
همین الان با اینکه واسه GTA خیلی هایپم ولی پشم ها موقعی خواهد ریخت که Red dead جدید نسل دهمی ریلیز شه و مرز های Realism و داستان سرایی رو جابجا کنه :>

Big_Solid_Snake

کاربر سایت
Jan 6, 2021
67
نام
amir
مثل همیشه عالی بهزاد جان :Rose:ازت خبری نبود چند وقتی بهزاد
این نظر فقط مینویسم برا بهزاد عزیز که میگه نظر بزار:Rose:
جاش نیست بگم اینجا بگم تو تاپیک مربوط به بازی واقعا تو انپاپیلر نظرم گفتم راجب بازیای راکستار به هرحال نظر شخصیه و هرکس سلیقه ای داره و فکت نیست هرکی هرچی میتونه راجبه یه بازی مزخرف بگه و خودش از لذت بازیای خوب محروم کنه یکی مثل خودم که خیلی تعریف رد دد2 رو از دوستام شنیدم ولی با دنیای بازیای راکستار حال نمی کنم سمتش نرفتم شاید یه فرصتی به اون بازی حداقل بدم.(الان دوستان میرن اونجا سبزی با هم دیگه پاک میکنن میگن از متال گیر متنفریم چون فلان بهمان( don't make drama pls)
پ.ن: از کل این بازیا فقط یه خورده با gta san andreas ارتباط گرفتم اونم خیلی سال پیش زمان ps2 و تنها بازی بود که از راکستار تموم کردم اونم پایانش که یکی از دوستان اسپویل کرد و مجاب شدم تموم کنمش و لذت بردم ولی با بقیه شماره ها اصلا حال نکردم دلیل رایم فقط برا اون یدونه بازیه.

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
جاش نیست بگم اینجا بگم تو تاپیک مربوط به بازی واقعا تو انپاپیلر نظرم گفتم راجب بازیای راکستار به هرحال نظر شخصیه و هرکس سلیقه ای داره و فکت نیست هرکی هرچی میتونه راجبه یه بازی مزخرف بگه و خودش از لذت بازیای خوب محروم کنه یکی مثل خودم که خیلی تعریف رد دد2 رو از دوستام شنیدم ولی با دنیای بازیای راکستار حال نمی کنم سمتش نرفتم شاید یه فرصتی به اون بازی حداقل بدم.(الان دوستان میرن اونجا سبزی با هم دیگه پاک میکنن میگن از متال گیر متنفریم چون فلان بهمان( don't make drama pls)
پ.ن: از کل این بازیا فقط یه خورده با gta san andreas ارتباط گرفتم اونم خیلی سال پیش زمان ps2 و تنها بازی بود که از راکستار تموم کردم اونم پایانش که یکی از دوستان اسپویل کرد و مجاب شدم تموم کنمش و لذت بردم ولی با بقیه شماره ها اصلا حال نکردم دلیل رایم فقط برا اون یدونه بازیه.
فقط در مورد رد دد ۲ بگم آنچنان خفن در همه ابعاد هست من در ۴ روز تمام وقت پاش بودم و تمامش کردم . بدنم پشت کامپیوتر خشک شده بود ولی به خاطر عظمت بازی هیچی حس نمی کردم .

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
عجیب هست واقعا

یکی از معدود افرادی هستی که این حرف را میزنی 😁

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,406
البته GTA شخصیت پردازی خیلی عالی هم داره، قرار نیست حتما شخصیت پردازی جدی باشه تا بهش توجه کنیم.
در GTA V رگه های طنز باعث نمیشد بگیم فرانکلین، مایکل و ترور شخصیت های یونیک و باور پذیری نیستن!

و فاز اینایی که میگن GTA بعدی تک شخصیتی باشه درک نمیکنم. اصلا همین سوییچ کردن که دوربین میرفت تو آسمون و زوم میشد خودش پشم افکن بود هنوزم هست

میرفتی میدیدی ترور تو سطل آشغالا میچرخه، مست کرده و لباس زنونه پوشیده و... تروری که تو کات سین ها و صدا گذاریش میدیدی که چقدر آدم عمیقا مشکل دار و بیماری هست. مثلا نوع ارتباطی که با مادرش داشت (و خود مادرش) که سمی بودن توش موج میزد. یا اونجایی که میخوره زمین و فرانکلین میخنده اونم بیش از حد عصبانی میشه، نشون میداد چقد insecure هست. اینا اگه شخصیت پردازی گاد لایک در ویدیو گیم نیست پس چیه!

از نسخه بعدی هم انتظار دارم شخصیت پردازی در حد کارای گانگستری اسکورسیزی داشته باشه :D

Big_Solid_Snake

کاربر سایت
Jan 6, 2021
67
نام
amir
عجیب هست واقعا

یکی از معدود افرادی هستی که این حرف را میزنی 😁
به هرحال سلیقست دیگه نمیشه کسیو مجبور کرد از چیزی خوشش بیاد یکی با مخفی کاری داستان متال گیر حال میکنه یکی با مخفی کاری داستان اسپیرنتل سل اسلحه رو سر کسی نگرفتن بگن حتما فلان بازیو بازی کن چون از نظر معرفی کننده بازی مورد علاقش خود شاهکاره 100 درصد همینطوره :Rolleyes:
رد دد 2 رو هم زدم بره لیست دانلود دیگه حداقل یه امتحانی بکنم باشد که رستگار شوم:D

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
573
به هرحال سلیقست دیگه نمیشه کسیو مجبور کرد از چیزی خوشش بیاد یکی با مخفی کاری داستان متال گیر حال میکنه یکی با مخفی کاری داستان اسپیرنتل سل اسلحه رو سر کسی نگرفتن بگن حتما فلان بازیو بازی کن چون از نظر معرفی کننده بازی مورد علاقش خود شاهکاره 100 درصد همینطوره :Rolleyes:
رد دد 2 رو هم زدم بره لیست دانلود دیگه حداقل یه امتحانی بکنم باشد که رستگار شوم:D
تقریبامنم مثل شما با بازی های راکستار زیاد حال نمیکنم اکثرنشون شروع میکنم ولی وسطاش جوری از بازی خسته میشم که کلا ولش میکنم دقیقا فقط 3 تا از بازی های راکستار تموم کرد اونم فقط یکبار (جی تی ای 3 و5 و رد دد 2 ) در حالیکه اگه بازی خوشم بیاد شاید چندین بار تمومش کنم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر