CryEngian3 نسخه ی رایگان

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
استدیوی Crytek روز 17 آگوست 2011 میلادی (26 مرداد) نگارش رایگانی از موتور بازی سازی CryEngine3 را برای دانلود عموم قرار داد.
newspic_press_freeSDK.jpg

البته نباید انتظار داشته باشید که این نگارش، نگارش کامل موتور CryEngine3 باشد، بلکه همانند UDK که نگارش با امکانات کمتر Unreal Engine 3 است، این نگارش قابل دانلود نیز نگارشی با امکانات نسبتاً متوسط است و به مرور زمان به روز میشود.
کارل جونز (Carl Jones) ، مدیر توسعه تجارت جهانی CryEngine در این رابطه میگوید:
“ما با انتشار کیت توسعه نرم افزاریمان (SDK) قصد داریم سازندگان را به استفاده از CryEngine3 تشویق کنیم و امیدواریم که این کار باعث ایجاد شرکت های جدیدی بشود که از موتور ما استفاده میکنند. از همه مهم تر، ما انتظار داریم که این کار باعث افزایش استعداد توسعه دهندگان CryEngine و تقویت کاربران ما بشود. این نگارش کامل تر از هر نگارشی (وی واژه ی Toy(اسباب بازی) را به کار میبرد) است که ما تا به حال عرضه کرده ایم.این نگارش به سازندگان کمک میکند تا بازی های از پایه و اساس جدیدی را بسازند،نه فقط بازی هایی شبیه به بازی های Crytek،بنابراین ما تمام سازندگان مشتاق و مستقل را به امتحان کردن آن تشویق میکنیم.”
وی همچنین درباره استفاده های تجاری از این موتور می افزاید:
“برای کسانی که به فکر انتشار جهانی بازی های ساخته شده با این SDK هستند،ما تنها 20% از فروش این بازی ها را به عنوان حق امتیاز استفاده از این SDK دریافت میکنیم.”
برای دانلود این SDK میتوانید به سایت CryDev مراجعه کنید.

منبع

• Like
Reactions: semejpc

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
کسی نبود؟خواهشا پاسخ بدید.:((

سلام دوست عزیز.
ویدیو آموزش این موتور توی یو*ت*یوب زیاده.شما میتونی با نرم افزار you*tu be Downloader ویدیو ها رو دانلود کنین.باکمک این افزونه هم میتونید این کار رو با سرعت بیشتری انجام بدبد.

اینم چند تا لینک:
1
2
3
4

یا این سایت
اینم توضیحاتی درباره ی نصب وراه اندازی موتور

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
دوستان آیا موتور کرایتک به درد بازیهای شخص سوم و مخفی کاری در حد خیلی بالا (مثل قابلیتهای Unreal 3) و ... میخوره ؟
من وقتی دیدم یک موتور یک میلیون و دویست هزار دلاری نسخه رایگان هم داره شوکه شدم !

Maximum-Dev

کاربر سایت
Mar 18, 2013
7
نام
علیرضا
دوستان آیا موتور کرایتک به درد بازیهای شخص سوم و مخفی کاری در حد خیلی بالا (مثل قابلیتهای Unreal 3) و ... میخوره ؟
من وقتی دیدم یک موتور یک میلیون و دویست هزار دلاری نسخه رایگان هم داره شوکه شدم !

با موتور هر نوع بازی ای میشه ساخت.
موتور بستری هست برای ساخت چیزی که کاربر میخواد, این بستگی به توانایی استفاده شما داره.

- - -ویرایش - - -

فکر کنم تو نسخه SDK امکان خروجی Real Time نیست یعنی بشه خروجی ویدئو سینمای بدی؟

خروجی Real Time نیست یعنی چی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر