اطلاعات جدید از Uncharted 3

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
7ri956zwdfj5v8dreap.jpg

شماره 57 مجله OPM نگاه منحصر بفردی را به Uncharted 3 همراه گفت و گویی با سازندگان داشته است که اطلاعات جدیدی را در مورد شخصیت های بازی،داستان و افکت شن (بیابان) به ارمغان می آورد.

شرح مختصری از اطلاعات به ترتیب زیر هست:
- نیتن دریک بیشتر وقت خود را به کاوش در تپه های Rub' al Khali در عربستان میگذراند.
- هرچیزی که در کویر انتظارش را دارید وجود خواهد داشت- از جمله طوفان شن, سراب و...
- افکت شن یک محیط پویا و داینامیک را برای دریک خلق خواهد کرد, همراه با تغییرات جغرافیایی.
- دریک و سالیوان در یک محیط تهی به دنبال Iram Of The Pillar (نوع عربی آتلانتیس) هستند.
- تمام لوکیشین های بازی خشک و کویری نخواهند بود, شما در لوکیشین هایی از سراسر جهان چون لندن، معابد جنگلی و... هم حضور خواهید داشت.
- داستان بیشتر حول محور لورنس عربستان و Iram Of The Pillars می باشد.
- بخش وسایل نقلیه تایید شده است، یک روزنامه در تیزر تریلر وجود دارد که حضور موتورسیکلت را تایید میکند همچنین ناتی داگ در این باره میگوید "ما یک سنت دیرینه از گیم پلی وابسطه به وسایل نقلیه داریم و سعی میکنیم این مهم را در بازی هایمان تکرار کنیم".
- داستان بازی هم اکنون درحال نوشته شدن و تغییر است, Katherine Marlowe یکی از شخصیت های منفی اصلی داستان است که راز آن برمیگردد به ملکه الیزابت اول.
- Drake's Deception آخرین سفر و ماجراجویی نیتن دریک نخواهد بود، فرنچایز Uncharted هیچ وقت به عنوان یک سه گانه در نظر گرفته نشده است.
- شخصیت هایی از نسخه های قبل در بازی حضور خواهند داشت که این مهم احتمال حضور النا فیشر را بسیار زیاد میکند.
- سیستم Melee یا نبرد تن به تن جدیدی برای بازی در نظر گفته شده است، به عنوان مثال نیتن میتواند یک بطری را از روی میز برداشته و بر سر دشمن بکوبد.
- حرکات و مکانیک جدیدی برای بخش مخفی کاری بازی وجود خواهد داشت.

بتا عمومی بازی نیز با اطمینان هم اکنون در دست ساخت میباشد (اعلام خواهد شد).

برای کسب اطالاعت بیشتر و تکمیلی باید جهت خرید این شماره از مجله اقدام کنیم.
http://playstation.systemlink.me/2011/04/new-uncharted-3-info-plot-characters.html

ویرایش:

اسکن های مجله:

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مرسی خبر عالی بود ! :d
البته اینا که چیز مهمی نیستن قبلاً تو سایر بازی ها بهترش رو دیدیم ! :d

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
با این وجود فکر کنم نمیریم ـو نسخه 13ـهم Uncharted هم ببینیم :D
خیلی مشتاقم ببینم Naughty Dog چقدر سیستم Melee رو واسه سینمایی تر کردن بازی تغییر داده...
ممنون بابت خبر...

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
مرسی بابت خبر.عالی بود.
- حرکات و مکانیک جدیدی برای بخش مخفی کاری بازی وجود خواهد داشت.
بسیار نیکو.:D همون چیزی که قبلا ازش شاکی بودم رو دارن بهترش میکنن.:D امیدوارم به یک مرحله ختم نشه!
اگه جهشی که U2 نسبت به U1 داشت رو U3 نسبت به U2 داشته باشه باید منتظر 1شاهکار بود
اون جهش رو که خیلی خیلی بعید هست بکنه ولی حتی اگه نکنه هم با یه شاهکار طرفیم.:D

• Like
Reactions: Fëanor

Kenshi

کاربر سایت
Apr 13, 2010
579
نام
Milad
خیلی عالیه

هم اینکه ادامه خواهد داشت و هم اینکه از وسایل نقلیه هم برای اولین استفاده میشه

امیدوارم نسخه های بعدی هم همین جور با طراوت باشن

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بسیار نیکو.:D همون چیزی که قبلا ازش شاکی بودم رو دارن بهترش میکنن.:D امیدوارم به یک مرحله ختم نشه!
تو هم فقط بگرد هرچیز به مخفی کاری ربط داشت نقل قولش کن :D
فکر کنم از مکانیک Splinter Cell استفاده کردند:D خلاصه اگه اینطوری پیش بره در اینده برای بازی نمیشه اسم سبکه خاصی را گذاشت :D

Last edited by a moderator:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
تنها چیزی که خیلی دوست داشتم بشنونم همین بود که بازی 3 گانه نیست .

امسال واقعا سال خوبی هستش از یک طرف کلی بازی عالی از یک طرف دیگه FM واییی چی میشه امسال واقعا .:x

فقط انتظار سخت هستش برای بازی کردن بعضی از بازی ها امسال .

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
تو هم فقط بگرد هرچیز به مخفی کاری ربط داشت نقل قولش کن :biggrin1:
فکر کنم از مکانیک Splinter Cell استفاده کردند:biggrin1: خلاصه اگه اینطوری پیش بره در اینده برای بازی نمیشه اسم سبکه خاصی را گذاشت :biggrin1:
نه آخه جالبه.قبلا از همین که مخفی کاریش یه کم سطحی بود ایراد گرفته بودم.امروز خبر اومد که بهتر شده.از اون طرف از اینکه اشلی تو ME2 شخصیت پردازی نداشت شاکی بودم.امروز خبر اومد که اینم بهتر شده.کلا روزه جالبی بود.:D
خُب این از نکات مثبتش هست که چندین سبک مختلف رو پوشش میده دیگه.شخصا خیلی از مرحله ی استانبولش خوشم اومده بود.دوس دارم تو این شماره هم همچین مرحله ای رو ببینیم.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,613
نام
حسین
بسیار هم خوب>:d<
نانتی داگ کلا شرکت با حالیه عین بچه ادم بازی میسازه تحویل مردم میده پولو میزنه به جیبو تمام هیچ حاشیه ایی هم عین بعضیا نداره

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,280
نام
امیر حسین
شدید منتظر بتا هستیم :d
این که 3 گانه نیست رو که از اول میدونستیم! اصلا به بازی نمیخورد 3 گانه باشه :d
کلا خبر های خیلی خوبی بود! شدید منتظر بازی هستم :d

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
عالی بود ممنون از خبر
- هرچیزی که در کویر انتظارش را دارید وجود خواهد داشت- از جمله طوفان شن, سراب و...
اینجور که بوش میاد زیاد باید تو کویر دربدر باشیم :D
- تمام لوکیشین های بازی خشک و کویری نخواهند بود, شما در لوکیشین هایی از سراسر جهان چون لندن، معابد جنگلی و... هم حضور خواهید داشت.
و باز هم تنوع محیط فوق العاده-ی بازی . یکی از خصوصیتهای خیلی خوبه بازی همینه
- بخش وسایل نقلیه تایید شده است، یک روزنامه در تیزر تریلر وجود دارد که حضور موتورسیکت را تایید میکند همچنین ناتی داگ در این بار میگوید "ما یک سنت دیرینه از گیم پلی وابسطه به وسایل نقلیه داریم و سعی میکنیم این مهم را در بازی هایمان تکرار کنیم".
یادش بخیر تو قسمت دوم مرحله-ای که از روی کامیونها بروی کامیونهای ! دیگه میپریدیم فوق العاده هیجانی بود
- Drake's Deception آخرین سفر و ماجراجویی نیتن دریک نخواهد بود، فرنچایز Uncharted هیچ وقت به عنوان یک سه گانه در نظر گرفته نشده است.
اینم عالیه . کلا سبک بازی بصورتیه که میشه مثل سری فیلم-های ایندیاناجونز یا بازی-های لارا کرافت چندین دنباله ازش ساخت فقط نباید به کیفیت بازی ضربه بزنه :D
- شخصیت هایی از نسخه های قبل در بازی حضور خواهند داشت که این مهم احتمال حضور النا فیشر را بسیار زیاد میکند.
النا نباشه من خودم بازیرو تحریم میکنم ! کل جذابیت بازی به کنار هم بودن النا و ناتان هستش !
- سیستم Melee یا نبرد تن به تن جدیدی برای بازی در نظر گفته شده است، به عنوان مثال نیتن میتواند یک بطری را از روی میز برداشته و بر سر دشمن بکوبد.
یچیزی تو مایه-های نبردهای تن به تن جیسون بورن تو بازیه the bourne conspiracy بنظر من بهترین mele های کل بازیهای تاریخ رو این بازی داره :D
در آخر از بتای بازی بشدت استقبال میکنیم
انتظار برای این بازی بیش از حد سخته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر