مبلغ 13.900 دلار کمک مالی برای هکر PS3 در عرض 2 روز

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
Hacker.jpg

Alexander Egorenkov هکری که در حال کار بر روی برگشت دوباره لینوکس بر روی PS3 بود از طرفدارهای خودش برای تامین هزینه های دادگاه در مقابل سونی در خواست کمک مالی کرده بود که بعد از 2 روز مبلغ 13.900 دلار برای او جمع شده است و از این استقبال تشکر کرده است.
چندی قبل هم George Hotz هکر معروف PS3 برای تامین هزینه برای به خدمت گرفتن وکیل برای مقابله با دادگاه سونی طلب کمک کرده بود که بعد از مدت کمی هزینه در خواستی او تامیین و از طرفدارانش تکشر کرده بود..

منبع

.Nicolas.

کاربر سایت
May 8, 2010
1,445
نام
Sina
متن خبر اشتباه است.;;)
Alexander Egorenkov دیگه کیه؟:-s
کسی که سونی اونو 1 ملیون یورو جریمه کرده
Graf_Chokolo هستش نه Alexander Egorenkov.:p
نوشه جونش.:d
همهی فنای هک مدیونش هستند.;)
در اینجا از مردم خواستند که بهش کمک کنند.
خیلی جالبه.دوباره ورژن جدید از لینوکس هم در اینجا رلیز کرده.
پس تفکر کنید در امضای من:d
sony never.........:d:d:d

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
نصف این هزینه شکایت و شکایتکشی رو صرفه مقابله با این هک; کرده بود، تا الان میتونست یک سنگ بزرگ جلوی راه کاپیتان یک چشمهای عزیز بندازه. خودش رو مضحکه عام و خاص کرده. این دونفر هیچ، با بقیه میخواد چیکار کنه؟

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
  • Like
Reactions: Tommy Fisher

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
Rumor: Sony Recruiting PS3 Hackers to Combat Console Piracy
اولش همه میگفتن epic fail و... ولی الان کسی پیداش نیست بد نیست بدونید :
1- مشکل رو کاملا برطرف کرده و دیگه نمیشه کنسول رو هک کرد. لازم به ذکرِ که همه ی کنسولهای همه ی کمپانی های جدید و قدیم که تا حالا ساخته شدن در حال حاضر کپی خور شدن و میشن به جز ها PS3!!! هائی که آپدیت شده باشن. بله اکس باکس هم آپدیت نشدش jtag میشه و برطرف هم شده مشکلش ولی کماکان کپی خور بودنش سرجاشه. اسلیمشم با عوض کردن برد و درایو کپی خور میشه ... میدونم همه اینارو.... ولی PS3 به روز شده الان غیر قابل نفوذه. کاری با خوب و بدش ندارم به هرچیش گیر میدین به امنیتش دیگه گیر ندین.
2- اگر خبر هارو نمیخونید : تمام هکر های معروف و تاثیر گزار که تا اینجا هک رو پیش آوردن اعلامِ خداحافظی کردن و دیگه ادامه نمیدن گرچه قبول هم کردن که ادامه بدن هم با 3.56 و 3.60 نمیتونن کاری بکنن (لا اقل در حال حاضر)
3- خبر بالا رو هم بخونید تا نگید که کمپانی های فلان و بهمان به هکر ها پیشنهادِ همکاری دادن.

چی شد اون جمعیت Epic fail گویان که سرسوزنی هم از هک و روالش و چگونگیش اطلاع نداشتن ولی صرفا از روی فن بوی بازی دائما میخواستن جو بدن....

• Like
Reactions: u.T.a

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
متن خبر اشتباه است.;;)
Alexander Egorenkov دیگه کیه؟:-s
کسی که سونی اونو 1 ملیون یورو جریمه کرده
Graf_Chokolo هستش نه Alexander Egorenkov.:p
Graf_Chokolo همین آلکساندر اگورنکوف ـه ، فقط اون گراف، یوزرش توی سایت خودش و کلا یوزری که کارهای هکش رو باهاش انجام می ده.
اون یک میلیون هم از طرف دادگاه آلمان چند وقت پیش جریمه شد(به خاطر شکایت سونی) و این مقدار پولی که تقاضا کردـه برای گرفتن وکیل و کلا کارهای دادگاه بود ـه، نه پرداختن کل جریمه ی سونی.

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
چی شد اون جمعیت Epic fail گویان که سرسوزنی هم از هک و روالش و چگونگیش اطلاع نداشتن ولی صرفا از روی فن بوی بازی دائما میخواستن جو بدن....

اون جمعیت به دلیل خصومت شخصی و خانوادگی که با سونی ( که از نظر این جمعیت
جز کنسول سازی کاری نداره و تو حوادث ژاپن نیست و نابود شده رو به ورشکستگی میره) دارن
و متاسفانه با توجه به سن کم توانایی خوندن ۴ خط خبر و مطلب رو ندارن!

• Like
Reactions: mehdihoo

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
شاید باورتون نشه اما سونی از من هم شکایت کرده (چند وقته زیاد براش تبلیغ نکردم و 1 ندادم). حالا برای تامین هزینه های دادگاه و اینا بیایید برای من پول جمع کنید!:D 14 میلیون نشد هم اشکال نداره!:D

• Like
Reactions: Bayonetta

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
شاید باورتون نشه اما سونی از من هم شکایت کرده (چند وقته زیاد براش تبلیغ نکردم و 1 ندادم). حالا برای تامین هزینه های دادگاه و اینا بیایید برای من پول جمع کنید!:D 14 میلیون نشد هم اشکال نداره!:D

من از اسپم معذرت ميخوام !!
دوست عزيز من فقط ميتونم برات امتياز رد كنم ! :d

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
به هر حال سونی داره از حق خودش دفاع میکنه حق داره هر کاری هم میخواد انجام بده کسی هم نمیتونه بگه چرا ! باید دید ته این جنگ چی میشه .

• Like
Reactions: Ἁlireza

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر