Gameranx: سال 2011 و 10 بازی برتر PC

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین

personalcomp.jpg

سایت Gameranx لیست 10 بازی برتر که سال 2011 برای PC عرضه خواهند شد رو انتخاب کرده و 2011 را یک سال خوب برای PC میداند که بازیهای بزرگی برای آن منتشر خواهد شد و بر خلاف خیلی از کسانی که PC را در صنعت گیم مرده میپندارند ، نگارنده بر این باور واقف است که بازی های PC همچنان رشد پیدا میکنند و با توجه به رقابت سخت با کنسولها ، PC همچنان عنوان های بزرگی را تجربه میکند..

این لیست به شرح زیل است..

Witcher 2

The Elder Scrolls V: Skyrim

Deus Ex: Human Revolution

Rage

Portal 2

Dragon Age 2

Mass Effect 3

Diablo 3

Dead Space 2

Guild Wars 2

===

برای دیددن اندازه کامل عکسها بر روی آنها کلیک کنید

منبع

مدیرهای مسئول اگر امکانش هست لطف کنید یک بخش جدا برای عنواین برتری که معرفی میشن ایجاد کنید.

• Like
Reactions: Dexon

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
واقعا سال، سال RPG بازهاست. بی صبرانه منتظر شاهکار ، Witcher 2 هستم. نسخه اول عالی بود. البته بقیه لیست هم واقعا عنوان های خیلی خوبی هستند

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
این Guild Wars 2 هم شاخیه واسه خودش !
آدم وسوسه میشه کنار WoW بازیش کنه !
کلا هیچ کدوم از این بازی هارو نمیشه از دست داد !
فقط خدا کنه مثل امسال حالمون رو نگیرن و چیزی باشن که باید !
MOH singlePlayer, Cod Bo, Mafia 2, NFS HP & Blablabla
اینا همه چیزایی بودن که بهشون خیلی امید داشتیم ولی هرکدوی یه جوری حالمون رو گرفتن !

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
این Guild Wars 2 هم شاخیه واسه خودش !
آدم وسوسه میشه کنار WoW بازیش کنه !
!
واقعا هم همین طور هست.
جالبه بدونی شرکت NC Soft اعلام کرد بازی تا حالا بیش از 6 میلیون نسخه فروش داشته که نشون میده بلیزارد باید کم کم به فکر Wow باشه تا GW نکنه ازش جلو بزنه.

S.T Infamous

کاربر سایت
Jun 12, 2008
342
نام
Enzo Maresca
خداوکیلی با این the witcher خیلی‌ حال کردم. از نظر داستان اصلا یک چیزه دیگه بود. Epilouge بازی هم که باید توسط تمام آرپیجی ساز‌ها مورد برسی‌ قرار بگیره که چی‌ شکلی یک پایان درست کنن که 2 سال هنوز تو کفش بمونی!!!!
البته تو این TW 2 اون حس تاریکی‌ نسخهٔ قبل دیده نمیشه!!! قیافه کرکتر‌ها از تریس تا زلتان و گرالت همگی‌ عوض شده انگار داری با شخصیت‌های دیگه بازی میکنی‌!

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
واقعا هم همین طور هست.
جالبه بدونی شرکت NC Soft اعلام کرد بازی تا حالا بیش از 6 میلیون نسخه فروش داشته که نشون میده بلیزارد باید کم کم به فکر Wow باشه تا GW نکنه ازش جلو بزنه.

GW اولی که فکر نکنم بتونه ازش جلو بزنه .
ولی 2 . چیزه عجیبیه ! گرافیکش ، ریس هاش ، کلاساش ، ولی باز هم نمیشه بگی به خاطرش کسی WoW رو ول کنه اصلا مگه میشه WoW رو ول کرد ؟! :))

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
دستشون درد نکنه .... خیلی وقت بازی کردن داریم کلی برامون RPG درجه یک کنار گذاشتن ... فکر کنم یه سه ماهی رو باید برم مرخصی تا بشه اینا رو تموم کرد ....

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
چه عناوین تاپی . مثل اینکه به سر و گوش PC هم باید یک دستی بکشم !:d

The Witcher 2 و Diablo III واسه اینکار کافین .

فقط از نبود Shugun 2 یکمناراحت شدم .:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر