30 درصد طرفداران Guitar Hero خانمها هستند

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
200803152243310.guitar-hero-logo-web.gif

درود.

در کل کم بازیی پیدا میکنید که بتونه سلیقه خانم هارو هم در بر داشته باشه و کلا خانمها با بازی زیاد خو ندارن ولی گویا در مورد بازی Guitar Hero این مسئله صدق نمیکنه و بیش از 30% بازیکنان این بازی خانمها هستند .

اقای Dan Rosensweig در طی صحبتی گفتند
بیسیاری از توده مردم از ما موزیک گیتارهای خوب و منظمی را میخواهند . ولی در سوی دیگر ما 30% طرفدارانمان خانمها هستند که بیشتر از ما سبکهایی که بشود دختران هم بزنند عامه پسند و ملایمتر باشند را میخواهند و ما بسیار خوشحالیم از این بایت و برای بدست اوردن بیستر این سری تلاش میکنیم

گویا megan fox هم از این بازی خوشش امده :love: :biggrin1:

source

2211_300x250.jpg

آخرین ویرایش:

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
ممنون.
اين همه زحمت ميكشي هر چي خبر گيرت مياد ميذاري لااقل يه لينك منبع بزار.

منبع

شونصد بار دوستان تذكر دادن.يه بار هم من تذكر ميدم :biggrin1:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
نمی دونم این شکلک ها چیه بعضیا میزارن!مثلا این خانوم خیلی **** هست:sick:(*****ینگ از خودم!)حالم از قیافش بهم می خوره!

می خوام صد سال سیاه خوشش نیاد!حتما چون این خوشش اومده یه سری رفتن بازی رو خریدن گفتن ببینیم چیه ما هم عقب نیفتیم از بقیه!:sick:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
اه اه ! دختره ي جلف ! حالم از ريختش و اسمش بهم ميخوره ! كلا زده تو خط خز كردن بازيا !

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
والا نمی دونم چی بگم!!! من که خیلی از Guitar Hero خوشم نمیاد! مخصوصا اینکه این چند نسخه ی آخری همه اش باید با گیتار بازی کنی و کلا گیم پد رو بیخیال شدن! بابا شاید یکی پول گیتار نداشته باشه!!! این خانم ها هم به بازی برن خونه داری و آشپزی شون رو بکنن بهتره! :biggrin1: بازی به چه دردشون می خوره؟! نا سلامتی زنی گفتن مردی گفتن!!! :biggrin1:

پ.ن: اه اه! این طور که معلومه هیچ کدوم از بر و بکس BC از Megan Fox دل خوشی ندارن! فکر کنم اگه زیر دستتون بیفته تیکه بزرگش گوشش هست!!! بیچاره!!!:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر