Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
بالاخره اونجرز اینیفنیتی وار رو دیدم.به نظرم شاهکار بود عالی بود.کم پیش میاد با یه فیلم ابرقهرمانی انقدر حال کنم(به غیر از بتمن های نولان) ولی واقعا کف کرده بودم!
دوستان بهترین کیفیتی که برای اندگیم اومده چیه؟میشه دید یا صبر کنم؟
حول و حوش یک ماه دیگه بلوری میاد، تو که این همه براس اینفینتی وار صبر کردی و این چند ماه هم اند گیم رو ندیدی، یه یک ماه هم صبر کن با کیفیت عالی ببینی.

پ.ن: من خودم جفتشون رو با کیفیت پرده دیدم D: !

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
نه آقا یک ماه چیه. Web-DL که کیفیت قابل قبولی داره 30 جولای یعنی 8 روز دیگه منتشر میشه. نسخه بلوری هم 13 آگوست.
البته معمولا 2-3 روز زودتر نسخه ها لیک میشن و داخل اینترنت قرار میگیرند. در کل هفته بعد میتونید با کیفیت بالا ببینید

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
نقدهای Once upon a time in Hollywood هم اومد که خب عالی بوده و عملا همه معتقدن کامل ترین فیلم ترانتینو هست و بازی‌های پیت و دیکاپریو هم عالیه، حالا قسمت فرسایشی قضیه شروع میشه و اونم انتظار یه کیفیت خوب از فیلم در ماه های آیندست.

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,511
نقدهای Once upon a time in Hollywood هم اومد که خب عالی بوده و عملا همه معتقدن کامل ترین فیلم ترانتینو هست و بازی‌های پیت و دیکاپریو هم عالیه، حالا قسمت فرسایشی قضیه شروع میشه و اونم انتظار یه کیفیت خوب از فیلم در ماه های آیندست.
انصافا ببین ما چه گیری کردیم تو این کشور، طرف تو یه کشور یکم درست و حسابی راحت میگه خوب این فیلم خیلی خوبیه برم بلیط IMAX بگیرم با بچه ها بریم روز اکران ببینیم، ما باید بپرسیم کیفیت پرده ای خوب کی میاد:D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
تو comic-con که مارول فاز ۴ رو معرفی کرد و تایم لاین داد این dc هیچ غلطی نکرد؟:D
چرا اتفاقا فصل جدیدarrow و یه انیمیشن سوپر من معرفی شد:lol: وارنر و دی سی کلا بیخیال شدن دیگه. اینجوری به نفع همه اس. بچسبن به فیلمای سولو برا همه بهترین اتفاق ممکنه

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
تو comic-con که مارول فاز ۴ رو معرفی کرد و تایم لاین داد این dc هیچ غلطی نکرد؟:D
دنیای سینمایی دی سی امسال تو کمیک کان حضور نداشتن .
بخش سریال ها و انیمیشن و کمیک ها ولی حضور داشتن .

• Like
Reactions: arash1996

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
دنیای dc هنوز برنامش معلوم نیست و احتمالا وارنر منتظر ببینه فیلم جوکر چجوری شروع میکنه چون طبق شایعات میخوان دوتا یونیورس درست کنند

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,377
نام
محمد
دنیای dc هنوز برنامش معلوم نیست و احتمالا وارنر منتظر ببینه فیلم جوکر چجوری شروع میکنه چون طبق شایعات میخوان دوتا یونیورس درست کنند
اینا توی همین یک یونیورس هم موندن،بعد میخوان دوتا یونیورس بزنن؟!LOL

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,477
نام
Nightwing
دنیای سینمایی دی سی امسال تو کمیک کان حضور نداشتن .
بخش سریال ها و انیمیشن و کمیک ها ولی حضور داشتن .
پس این green lantern corps و the flash و man of steel 2 یا justice league ۲ همشون در حد حرفن فقط؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر