Prince of Persia: The Forgotten Sands | PC

70ss_preview_POPFS_Palac.jpg

نام جدیدترین قسمت از بازی Prince of Persia است که داستان آن در فاصله The Sands of Time و Warrior Within (قسمت اول و دوم) رخ می دهد.
داستان بازی از جایی شروع می شود که پرنس به قصد دیدن برادر خود به مکانی به نام ازاد سفر می کند. اما پرنس بعد از سفر متوجه می شود که نیرو های بسیار قوی شهر را به احاطه خود در اورده اند و قصد از بین بردن حکومت برادر وی را دارند. پرنس مجبور می شود که از قدرت زمان خود استفاده کند تا پادشاهی از بین نرود. طبق گفته های تهیه کننده این بازی هیچ ارتباطی با فیلم The Sands of Time ندارد.
همانند سری SOT این بار شما با دشمنان زیاد روبرو می شوید و همچنین قدرت ها اکروباتیک بسیاری در بازی وجود دارد. در کل قدرت های بسیاری به پرنس در این شماره اضافه شده است.
این بار بازی این بار هم دارای تم شب های عربی است و دیگر از تم گرافیکی دو سال پیش استفاده نمی کند. Ubisoft قول یک تجربه بلاک باستر بزرگ را به بازیکنان داده است. این بازی از موتور بسیاری قوی Anvil ( موتور استفاده شده در سری Assassins Creed و Prince of Persia دو سال پیش ) استفاده می کند.
در بازی قدرتی به نام Mastery Over Nature اضافه شده است که سازندگان اطلاعات زیادی ان فاش نکرده اند. در بازی شما قابلیت کنترل زمان و طبیعیت و دشمنان خود را دارا هستید.
نکته دیگر در مورد خشن شدن بازی است زیرا درجه بازی توسط PEGI مثبت 16 سال اعلام شده است در حالی که POP سال 2008 دارای درجه بندی مثبت 12 سال بود.
تیم سازنده این اثر همان تیم اصلی سازنده این سری در بخش Ubisoft Montral هستند.

این بازی همزمان با عرضه فیلم Prince of Persia : The Sands of Time در می 2010 عرضه خواهد شد.

عکسهایی از بازی

مرتضی1363

کاربر سایت
Mar 2, 2010
39
نام
مرتضی
سوال

من در مرحله ای The Fortress Courtyard در این قسمت به مشکل خوردم
. در این منطقه با اولین موجود غول پیکر بازی
منطقه به سمت راست رفته و صفحه فلزی را لمس کنید. سپس به کمک تغییرات به وجود آمده در محیط به سکویی که در سمت چپ خود مشاهده می کنید بروید. حال با کمک دیوار سمت راست خود به ستونی که در سمت چپ قرار دارد رسیده و مسیر را تا رسیدن بر روی الوار ادامه دهید. پس از رسیدن به الوار کافی است از دیوار مقابل خود بالا رفته و به سکوی مقابل برسید. سپس به کمک دیوار سمت چپ خود میله آهنی را گرفته و به سمت در باز شده بروید. ابتدا در باز شد ولی جلو تر مردم .وقتی از چک پوینت میاید از جلوی در شروع مشود ولی در بسته است راههی برای بازگشت ندارم که دوباره در ب را باز کنم .راهنمایی کنید یا یک سیو از ابتدای این مرحله برایم بگذارید.

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
منطقه به سمت راست رفته و صفحه فلزی را لمس کنید. سپس به کمک تغییرات به وجود آمده در محیط به سکویی که در سمت چپ خود مشاهده می کنید بروید. حال با کمک دیوار سمت راست خود به ستونی که در سمت چپ قرار دارد رسیده و مسیر را تا رسیدن بر روی الوار ادامه دهید. پس از رسیدن به الوار کافی است از دیوار مقابل خود بالا رفته و به سکوی مقابل برسید. سپس به کمک دیوار سمت چپ خود میله آهنی را گرفته و به سمت در باز شده بروید. ابتدا در باز شد ولی جلو تر مردم .وقتی از چک پوینت میاید از جلوی در شروع مشود ولی در بسته است راههی برای بازگشت ندارم که دوباره در ب را باز کنم .راهنمایی کنید یا یک سیو از ابتدای این مرحله برایم بگذارید.

مشکل از کرک شما هستش !
کرک سالم

erfan_021

کاربر سایت
Aug 26, 2010
353
نام
مـحـمـد
سلام بچه ها
من یه جایی از بازی رسیدم که تازه شمشیرش رو عوض کرده میری تو یه اتاق که باید یه سوییچی رو بزنی تا یه نرده برات باز شه بعد از روی اون نرده باید بپری قسمت جلو
یه دری روبه روت بستس
تو اتاقم چیزی دیگه ای نداره
چیکار کنم ؟

boy_ofpersia

کاربر سایت
Dec 31, 2008
250
نام
آرمان
سلام دوستان! این بازی واقعا گرافیکش پایین و انقدر باگ داره یا نسخه ی من اینجوریه!؟
اینی که من دارم در کل 1 dvd هست!! در ضمن یه جا گیر کردم که دیگه بازی رو ول کردم.
بعد از یه در یه سری موانع هست که این موانج موجب شد من جان ببازم... چک پوینت قبل در هست و دیگه نمی تونی در رو باز کنی... چون اهرم رو قبلا چرخوندی...!

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
سلام دوستان! این بازی واقعا گرافیکش پایین و انقدر باگ داره یا نسخه ی من اینجوریه!؟
اینی که من دارم در کل 1 dvd هست!! در ضمن یه جا گیر کردم که دیگه بازی رو ول کردم.
بعد از یه در یه سری موانع هست که این موانج موجب شد من جان ببازم... چک پوینت قبل در هست و دیگه نمی تونی در رو باز کنی... چون اهرم رو قبلا چرخوندی...!
دوست عزيز مال همه همينجوريه.
اگه مشكل باز نشدن در و ... رو داري كرك رو عوض كن;)

boy_ofpersia

کاربر سایت
Dec 31, 2008
250
نام
آرمان
دوست عزيز مال همه همينجوريه.
اگه مشكل باز نشدن در و ... رو داري كرك رو عوض كن;)
ممنون بابت جوابتون! من وقتی دیدم اینجوریه، unistall که سهله، همینجوری خرکی زدم remove کردمش!!
می خوام الان مطمئن شم کدوم کرک جواب میده بعد از دوباره نصبش کنم...!
http://img.downloadha.com/Game/Crack/Crack Fixed POP5.rar
این کرکی که دوستمون بالا توصیه کرده کار میده؟!
بعد یه سوال دیگه، فرق این تک دی وی دی ها با 2 دی وی دی ها چیه!؟
ممنون

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود

سلام دوست عزیز

من بازیو تموم کردم اصلا هم باگ نداشت و 2 دی وی دی بود. البته کرکش رو عوض کردم.

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
سلام

یکی از دوستانم مثل اینکه در مرحله observatory گیر کرده و به میگفت توی اون مرحله بازی باگ داره و نمیتونه بره جلو ! اکثر کرک ها رو هم بهش دادم اما انگار مشکلش حل نشده !

ممنون میشم اگه کسی Save بازی رو روی یه سرور خوب آپلود کنه ( تورنت نمیخوام ) همینطور اگه کرک جدیدی اومده ...

پیشاپیش ممنون ...

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
سلام

یکی از دوستانم مثل اینکه در مرحله observatory گیر کرده و به میگفت توی اون مرحله بازی باگ داره و نمیتونه بره جلو ! اکثر کرک ها رو هم بهش دادم اما انگار مشکلش حل نشده !

ممنون میشم اگه کسی Save بازی رو روی یه سرور خوب آپلود کنه ( تورنت نمیخوام ) همینطور اگه کرک جدیدی اومده ...

پیشاپیش ممنون ...
من خودم با این کرک بازی رو بدون باگ تموم کردم اما یک مشکلی داره اونم اینه که باید بازی رو از اول شروع کنی!
http://gf.wiretarget.com/prince_of_persia.htm

• Like
Reactions: Mojtaba

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521

عجب املایی.

سیو های بازی رو کجا باید ریخت؟

منم دقیقا همین مشکال بچه های بالایی رو دارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر