Batman: Arkham City | Xbox 360

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
دوستان من همون اول بازي گير کردم لطفا راهنمايي کنيد :
اول بازي ميرم توي يه استوانه بزرگ که روي يه بند وايميسته و زير پاش مواد مذاب هستش وقتي ميپرم سمت يه راهرو يه قسمتي از راهرو فرو ريخته و ميشينم ولي نميشه رد شد

LT+A رو بزن که از لبه دیوار اویزون بشه و...

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
تورو خدا یکی بیاد یه راهنمایی درست بکنه من میرم به سرد ترین نقطه ی شهر ولی دیگه نمیدونم چیکار کنم
باید بری سردترین نقطه و مستر فریزو ملاقات کنی منم مونم کجای شهر سردترین نقطه هست

---------- نوشته در 10:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:28 PM ارسال شده بود ----------

اون قسمتایی که فعلا تو نقشه نیست وقتی داری 2 تا از ماموریت های اصلی رو میری خود به خود جلوی روت قرار میگیرن...نگران نباش!
آقا این قسمت که میگه مستر فریزو ملاقات کنیم باید چند درجه سانتیگراد باشه؟

آخرین ویرایش:

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
دیدم ولی اون چیزی که میگی اصلا نیست تو نقشه فقط 6 ضلعی های معموریت فرعی هستش
برو به نقطه ای که دما تقریبا -4.780 میرسی به اداره پلیس پایینش یه در هست که باید با اسلحه الکتریکی بازش کنی سر بخوری بری تو اون در که وارد اداره پلیس بشی.اگه درو نتونستی پیدا کنی مادون قرمز بت منو بزن

آخرین ویرایش:

dantes 13

کاربر سایت
Jun 15, 2010
80
نام
امید
برایه اولین بار اقای فریز رو تو موزه می بینید و بعد از آزاد کردنش دیگه به ساختمون پلیس (GCPD)به دیدنش می ری

من بازی رو کامل تموم کردم با تمام مراحل جانبی و تمام تروفی هایه ridder رو هم گرفتم ولی هنوز مکان خوده ridder برای آخرین گرو گان باز نشده که اونو هم تموم کنم کسی فهمید به منم با پیام خصوصی یا همین تاپیک یه اطلاع بده ممنونش می شم

Last edited by a moderator:

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
برایه اولین بار اقای فریز رو تو موزه می بینید و بعد از آزاد کردنش دیگه به ساختمون پلیس (GCPD)به دیدنش می ری

من بازی رو کامل تموم کردم با تمام مراحل جانبی و تمام تروفی هایه ridder رو هم گرفتم ولی هنوز مکان خوده ridder برای آخرین گرو گان باز نشده که اونو هم تموم کنم کسی فهمید به منم با پیام خصوصی یا همین تاپیک یه اطلاع بده ممنونش می شم
اگه 320 تا از 400 تا معما رو حل کنی جای اخرین گروگان نشون داده میشه و اگه همه ی 400 تا رو پیدا کنی مخفیگاه خود ریدلر پیدا میشه(البته باید اول همه ی گروگان هارو ازاد کنی)

Last edited by a moderator:

dantes 13

کاربر سایت
Jun 15, 2010
80
نام
امید
اگه 320 تا از 400 تا معما رو حل کنی جای اخرین گروگان نشون داده میشه و اگه همه ی 400 تا رو پیدا کنی مخفیگاه خود ریدلر پیدا میشه(البته باید اول همه ی گروگان هارو ازاد کنی)
ممنون تقریبا 380 تا ازشون رو باز کردم فقط اون کارایی که گفته انجام بده موندن باز ممنونم

---------- نوشته در 01:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:24 PM ارسال شده بود ----------

یعنی باید catwoman رو هم بخرم بعدش تروفی هایه اونو هم بگیرم تا بشه ridder رو گرفت یا فقط با بت من تروفی هاشو اسکن کنم کافیه ممنون میشم توضیح بدی

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
ممنون تقریبا 380 تا ازشون رو باز کردم فقط اون کارایی که گفته انجام بده موندن باز ممنونم

---------- نوشته در 01:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:24 PM ارسال شده بود ----------

یعنی باید catwoman رو هم بخرم بعدش تروفی هایه اونو هم بگیرم تا بشه ridder رو گرفت یا فقط با بت من تروفی هاشو اسکن کنم کافیه ممنون میشم توضیح بدی
خیالت راحت به dlc نیازی نیست;)

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
باید بری سردترین نقطه و مستر فریزو ملاقات کنی منم مونم کجای شهر سردترین نقطه هست

آقا این قسمت که میگه مستر فریزو ملاقات کنیم باید چند درجه سانتیگراد باشه؟

اون دوستمون دقیق گفت کهGamer20 وقتی میری اونجا یه در هست که باید با اسلحه الکتریکی بازش کنی بعد میری داخل و باقی قضایا!

aryan90

کاربر سایت
Aug 26, 2010
109
نام
آرین
اینجا کسی catwoman رو خریده؟
1)قیمتش چنده؟
2)چه چیز هایی داره؟
3)ارزش خرید داره؟
4)برای دانلود مثل dlc بلک اوپس به وی p ان نیازه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر