انتشار GTA: Episodes from Liberty City در روز 29 اکتبر

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
شرکت Rcokstar اعلام کرد Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City که دربردارنده ی The Lost & Dammend و The Ballad of Gay Tony ( دو Episode ـه GTAIV) در روز 29 اکتبر با قیمت 40 دلار منتشر خواهد شد. بنا به گفته ی Rcokstar برای اجرای این دو DLC نیازی به نسخه ی اصلی GTA IV نخواهد بود.
لازم به ذکر است The Balled Of Gay Tony با قیمت 1600Microsoft Point و به طور مجزا در همین روز در Xbox live Marketplace قرار خواهد گرفت.

Source

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
نه دوست عزيز اشتباه نخوندم. (سعي كن اسپم ندي)
شايد منظور شما اينه كه يه مطلبيو كه اشتباه بوده ،من خوندم.(البته نميدونم از كجاي جمله ات ميشه اينو برداشت كرد)
اونجايي كه خونده بودم گفته بود از طرف يكي از منابع نزديك به راكستار اينجوري گفته شده.

سایت رسمی بازی.
اسپم براتون برعکس تعریف شده.
نه اشتباه تعريف نشده . ولي وقتي شما ميگي "اشتباه خونديد" منظورت چي ميتونه باشه؟؟؟ اين كه اون مطلب اشتباه بوده؟؟؟ شما خودت ببين چيزي كه من گفتم و شما گفتي ربطي به اين داشت كه آدرس سايت رسمي بازيو بدي؟؟
___

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
نه دوست عزيز اشتباه نخوندم. (سعي كن اسپم ندي)
شايد منظور شما اينه كه يه مطلبيو كه اشتباه بوده ،من خوندم.(البته نميدونم از كجاي جمله ات ميشه اينو برداشت كرد)
اونجايي كه خونده بودم گفته بود از طرف يكي از منابع نزديك به راكستار اينجوري گفته شده.
سایت رسمی بازی.
اسپم براتون برعکس تعریف شده.
ویرایش :
من الان چی باید بگم؟
بگم ببخشید بیخیال میشی؟

آخرین ویرایش:

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
يه سوال . اين بازي كه ميخواد بياد ميشه ادامه سيو GTA IV رو رفت باهاش. چون هنوز تمامش نكردم.تازه شروع كردم . 12%

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
يه سوال . اين بازي كه ميخواد بياد ميشه ادامه سيو GTA IV رو رفت باهاش. چون هنوز تمامش نكردم.تازه شروع كردم . 12%
ربطی به هم نداره . شما الان هم اگر بری Lost & Dammend رو دانلود کنی موقع شروع بازی یه گزینه جدید برات ظاهر میشه ، در واقع بهتر بگم روند پیشبرد بازی توی بازی اصلی ربطی به این Episode ها نداره.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
دمشون گرم واقعا با این کارشون حال کردم اصلا اگر این کار را نمیکردن تا آخر عمرم میگفتم توی کف این دوتا بازی موندم

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
40 میلیون دلار مایکروسافت هزینه کرد که این دو تا DLC اختصاری واسه "ایکس بوکس" بیاد.
درسته با این هزینه ای که مایکروسافت کرده احتمالش زیر 1درصد هست که واسه PS3 هم بیاد

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
کجا خوندی؟
تو اين لينك.

مثل اينكه يه چيزايي در مورد اين بسته ميدونستند ولي شايعه شده بوده كه براي ps3 مياد ولي حالا معلوم شده كه براي xbox360 هست.
ميخواستم اين خبر رو خودم همون موقع بفرستم ولي ديدم كه شايعه هست و ديگه به عنوان خبر نفرستادم . گفتم صبر كنم تا از شايعه بودن در بياد.
یاد آوری:
50 میلیون دلار مایکروسافت هزینه کرد که این دو تا DLC اختصاری واسه "ایکس بوکس" بیاد.
منبع:
http://seekingalpha.com/article/38017
.
=========================================
در ضمن بارها و بارها گفته شده که این 2 بسته مختصِّ Xbox 360 هست...:smile:
دقيقا
نكته جالب اين شايعه همون 50 ميليون دلاري بود كه مايكروسافت داده بود تا انحصاري بمونه(ولي بر اساس اين شايعه داشت از انحصار در ميومد).

آخرین ویرایش:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
متشکر و ممنون.:smile:
واقعا منتظر این 2 بازی هستم...
خیلی خوشحال کننده هست که تاخیر نخوردن...
=========================================
در ضمن بارها و بارها گفته شده که این 2 بسته مختصِّ Xbox 360 هست...:smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر