E3 2009 | FIFA10 E3 First Impression

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
8,347
475
نام
نیما
مرسی احمد رضا ! عالی بود .
یه مشکل دیگه ای که داشت 09 این بود که در واقع توپ رو که شوت میزدی اگه دروازبان دفع میکرد در واقع توپ بهش برخورد نمیکرد یعنی اگه Replay رو میدیدی میشد فهمید که توپ به هوا خورده رفته بیرون ! باید برخورد توپ رو هم کار کنن !
اون 360 درجه هم خیلی جالب شد یه جورایی تو روون شدن گیمپلی کمک میکنه و تاثیر گذاره !
راستی از پیشرفت های گرافیکی نگفتی !

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
3,107
99
نام
احمدرضا
به نظر من این نکته واقعا خوبی هستش. هواها رو بشه عوض کردش در قسمت های بازی و هوای برفی هم اضافه بشه نه مثل ماله 09 که فقط در یک ورزشگاه بود و برف آنچنانی هم نبودش
حالا نبودن هوای برفی زیاد هم غیر طبیعی نیست چون فکر کنم تو همون روسیه فقط موقع بازی ها برف میاد ولی تو انگلیس بیشتر مواقع موقع انجام بازی ها داره بارون میاد:D
راستی از پیشرفت های گرافیکی نگفتی !
هنوز چیزی نگفتن آخه ، اگر اطلاعات جدیدتری گفتن من حتما به پست اول اضافه میکنم.
من باب ـه داوری بازی 2 مشکل دیگه هم یادم اومد گفتم بگم :
1- کلا داوارا توی نسخه ی کنسولی بازی Hand نمیگیرن ولی توی نسخه ی PC این یکی از نقاط قوت داوری ـه بازی محسوب میشه.
2- دروازه بان ها هیچ وقت اخراج نمیشن! کارت زرد رو هم برای دروازه بان ها با یه آپدیت اضافه کردن بهتره اخراج دروازه بان هم اضافه شه.
و یه مورد دیگه اینکه Upload کردن گل رو برای حالت Online هم فعال کنن ، مثلا آخر بازی بتونیم گل های خودمون رو Upload کنیم الان این امکان فقط برای بخش Offline بازی هست.

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,388
155
نام
امیرحسین
آفساید گیری کمک داور ها هم زیاد از حد دقیق و اعصاب خورد کن بود !!!
مطمئنم شما لحظات قبل از بازی های فوتبال رو که تلوزیون پخش می کنه دیدید که بازیکن ها چند نفری با هم تمرین می کنن ( مثلا 2 به 2 با هم پاسکاری می کنن یا مثلا یه نفر وسط هست و 4 نفر دورش به هم پاس میدن و وسطیه باید بگیره ) و اگر EA این کارو بکنه که شما در قسمت Arena به جای تک نفره تمرین کردن این تمرینات رو انجام بدین ( قسمت تک نفره هم باقی بمونه ) عالی میشه !!!

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
931
8
نام
مصطفی
میگم نسخه PC فیفا 2010 با نسخه کنسولی (Xbox360 &Ps3) متفاوت است ؟ مانند نسخه های قبل

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
1
نام
امير
یکی از باگهای بزرگ فیفا اینه که موقعی که دروازه بان توپ رو پرتاب میکنه توپ به بدن بازیکن حریف میخوره و میوفته جلوی پای بازیکن حریف در حالی که در دنیای واقعی حفظ نکردن فاصله با دروازه بان هنگام زدن توپ خطا محسوب میشه اگه اشتباه نکرده باشم.یکی دیگه از اشکالاتش اینه که توپ وقتی به اوت میره غیب میشه.تازه اینا منهای اون اشتباهاتی است که در اصول گیم پلی هستش.ولی با همه اینها من اون رو به فوتبال تخیلی pes ترجیح میدم.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,237
358
نام
برهان
خوب دوستان عزیز من هم در این تاپیک و هم در تاپیک Game این پست رو میزنم. حتما یک سر به این لینک بزنید که جالب هست یک نظرسنجی هم در مورد بهترین بازیکن هستش که بین Rooney , Benzema , Ronaldhino هستش که فکر کنم مربوط به عکس روی جلد بازی بشه. Screen shot های بسیار زیبایی هستش و یک تایمر 75 روزه دیگه:biggrin1:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,415
5
نام
امیر
راستی احمد رضا ترایلری از بازی پخش نشده !>؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,237
358
نام
برهان
راستی احمد رضا ترایلری از بازی پخش نشده !>؟
نه دوست عزیز و به احتمال زیاد همون تایمر 75 روز تموم بشه اولین تریلر بازی میاد بیرون و همگی میبینیم:biggrin1:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,809
16
نام
امید
نه دوست عزیز و به احتمال زیاد همون تایمر 75 روز تموم بشه اولین تریلر بازی میاد بیرون و همگی میبینیم:biggrin1:
75 روز ديگه كه احتمالاً خودِ بازي يا Playable Demo ــش مياد ! :biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,237
358
نام
برهان
75 روز ديگه كه احتمالاً خودِ بازي يا Playable Demo ــش مياد ! :biggrin1:
من نمیدونم بابا اینم شورش رو در آوردن همه دیگه روز شمار میدن. اصلا مدش شده این قضیه:biggrin1:

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
931
8
نام
مصطفی
به نظر من این نکته واقعا خوبی هستش. هواها رو بشه عوض کردش در قسمت های بازی و هوای برفی هم اضافه بشه نه مثل ماله 09 که فقط در یک ورزشگاه بود و برف آنچنانی هم نبودش

کدوم ورزشگاهش برف داره؟

میشه اسمش را بنویسی برام!؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
12,553
15,636
نام
نـــــــویـــــــــد
اینبار بازیکنان تنها با پیشنهاد شما روبرو نخواهد بود بازیکنان از سوی تیم های مختلف پیشنهادهای مختلفی را دریافت خواهند کرد و مسلما به بهترین آن ها جواب مثبت خواهند داد."
به به چقدر جالب میشه اینجوری ! :biggrin1:

اینبار Ultimate Team از آغاز در FIFA10 موجود باشد بنابراین دیگر نیازی به خرید این مد برای FIFA10 همانند FIFA09 نخواهد بود.
این دیگه نهایت خوشحال کنندگی بود :love::biggrin1:
با این توضیحات خیلی بهتر از 09 خواهد شد !

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,237
358
نام
برهان
توی این سایته گزینه های نظرسنجیش عوض شد

1-راستی کسی نمیدونه توی کدوم ورزشگاه فیفا 09 برف میباره؟

2- وقتی بازی اومد چقدر طول میکشه تا نسخه کپیش وارد بازار بشه!؟

3- طبق آطلاعات جدید 5 جون عرضه میشه؟ یعنی چیزی حدود 15 روز دیگه؟ ( اصلا تاریخ دقیق عرضه اش کی است؟)

4- میشه یه توضیح کوچیک بدید که Ultimate Team چیه؟
1- تو یکی از ورزشگاه های روسیه بود فکر کنم برو از احمرضا بپرس میدونه

2- 1 هفته قبل از اینکه بازی میاد رو نت پخش میشه

3- می تونم بپرسم این اطلاعات رو کی بهت داده؟ دوستان بازی 4 ماه دیگه در روز 13 اکتبر عرضه خواهد شد. شایعه درست نکن

4- می تونی بری به این تاپیک. سایت رو یکم بیشتر بگرد.

موفق باشید

leon-scot

کاربر سایت
Oct 16, 2007
211
2
سلام.
من 2 اشتباه فاحش رو امیدوارم در این نسخه وجود نداشته باشه
1-با این که یوونتوس 3 ساله که دیگه در دل الپی بازی نمیکنه ولی تا نسخه پیش فیفا هنوز دا الپی وجود داشت...من به عنوان یک طرفدار یووه این موضوع خیلی رو اعصابه
2-این که در هر بازی خیلی خیلی ساده ورزشگاه کاملا پر میشد و جای سوزن انداختن نبود....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟