Resident Evil 5 | PC

بالاخره پس از کش و قوس های فراوان کپکام رسما تایید کرد که Resident Evil 5 برای PC منتشر میشه .
سایت کپکام تایید کرده که در بازی مود Co-OP اینترنتی هم وجود داره و همچنین گفته شده که بازی از تکنولوژی 3D Vision (همون تکنولوژی عینک های سه بعدی) کارتهای انویدیا استفاده بهینه رو خواهد برد . مانیجی ها روی صورت شما و شیوا در یک قدمیتان !
یه خبر خوب دیگه اینه که بازی موس و کیبورد رو ساپورت میکنه و مثل نسخه چهارم نیست که با موس مشکل داشته باشه .
بازی با دایرکت ایکس 9 و 10 راه اندازی شده .
گرافیک بازی wide-screen و Ultra-high resolutions رو هم ساپورت میکنه .
این بار دیگه نباید منتظر یه پورت بد (مثل نسخه چهارم ) باشیم و 100% میتونیم انتظار یه بازی خیلی خوب رو بکشیم .
اگرم سوالی در مورد بازی دارید میتونید توی سایت کپکام و توی این صفحه (تو بخش نظرات) بپرسید و اگه سوالتو طوری باشه که بشه بهش پاسخ داد مطمئنا "اتحاد بازیهای PC کپکام" به سوالتو جواب خواهد داد .
تاریخ انتشار بازی هم زمانی دیرتر در امسال اعلام شده .
اخبار بعدی توی همین تاپیک

کپکام

============
Update
زمان عرضه ی بازی 17سپتامبر

آخرین ویرایش:

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
یه نکته درباره گرافیک بازی که نباید فراموش بشه اینکه بازی از موتور گرافیکی استفاده میکنه که توی بازیهایی نظیر DMC ازش استفاده شده.
پس از این رو نباید منتظر سیستم سخت افزاری قوی برای اجرا بازی باشیم.
البته صحبت کردن در این باره مقداری زوده ولی میشد گفت که بازی چندان نیازی به سیستم خیلی قوی برای اجرای بازی رو نداره.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
خیال اونایی که سیستم ذغالی دارن راحت:biggrin1:
موتور گرافیکی بازی Framework نام داره, پس با این حساب منتظر سیستم کهکشانی باری بازی نباشید.;)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اتفاقا اگر دقت کنید این همون انجین به کار رفته توی Lost planet هست که زمان خودش 8800 هم توی max setting توی فرم دهی مشکل داشته. گرافیک RE5 هم همیچن پایین نیست که جو بگیره بگید آره با 6200 میخوام رانش کنم :D

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اتفاقا اگر دقت کنید این همون انجین به کار رفته توی Lost planet هست که زمان خودش 8800 هم توی max setting توی فرم دهی مشکل داشته. گرافیک RE5 هم همیچن پایین نیست که جو بگیره بگید آره با 6200 میخوام رانش کنم :D

:biggrin1::biggrin1: . منم ميگم !

اقا Arch Enemy رليز جديد نكرده چيزي؟‌ :confused:
اخريشون واسه 2007 بوده ديگه . نه ؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
این بار دیگه نباید منتظر یه پورت بد (مثل نسخه چهارم ) باشیم و 100% میتونیم انتظار یه بازی خیلی خوب رو بکشیم .
ما که از رو رفتیم اینقدر گفتیم : لید پلتفرم بازی PC بوده و هست

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
اتفاقا اگر دقت کنید این همون انجین به کار رفته توی Lost planet هست که زمان خودش 8800 هم توی max setting توی فرم دهی مشکل داشته. گرافیک RE5 هم همیچن پایین نیست که جو بگیره بگید آره با 6200 میخوام رانش کنم :biggrin1:
درسته ولی خوب نباید انتظار یه سیستم کهکشانی رو داشته باشیم و بگیم مثلا CPU تک هسته ای رو ساپرت نمیکنه.
گرافیک بازی واقعا بالا هست ولی فکر نمیکنم چندان نیازی به سیستم خیلی قوی باشه

. . . به نظر میرسه پورت بشه.
:laughing::laughing::laughing:
اگه پورت بشه اشکال نداره اما فقط خدا کنه پورتش مثل بازی Lost Planet نباشه ...
دوست عزیز شما دیگه چرا میگید پورت بشه؟!
ما که دهنمون سرویس شد از بس گفتیم: لید پلتفرم بازی PC بوده و هست و خواهد بود:biggrin1:

آخرین ویرایش:

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
رزیدنت ایول 4 که ما رو کشت تا برای PC اومد . اون هم به صورت دزدی و با نام بایوهازارد و گرافیک پایین و نداشتن موس .
امیدوارم این شمارش لااقل تو تاریخ گفته شده بیاد .

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
دوستان می دونم اسم بازی بایوهازارده .منظورم این بود که شونصد هزار بار اومدنش به عقب افتاد .
کی میگه شونصد هزار با ر به عقب افتاد؟
اصلا یه بار هم تاخیر نخورد.
تا همین چند وقت پیش کپکام اعلام کرد که بازی قراره اواخر امسال عرضه بشه.

اگه منظورتون اون قضیه 13مارس یا همون عرضه بازی تو تابستون هست اینو باید بهتون بگم که اون سایت ها فقط حدسیات خودشون رو گفتن.
این در حالیکه اون موقع اصلا عرضه بازی واسه PC تایید نشده بود.
تازه کپکام اومده رسما نسخه PC رو تایید کرده و گفته اواخر امسال عرضه میشه.
اصلا هم تاخیر نخورده.
حالا شما رو چه حسابی گفتین که بازی شونصدبار تاخیر خورده رو نمیدونم؟!

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
خیلی خوشحال شدم گفته بودم تا تأیید رسمی پست ندم چون وقتی می گفتم برا پی سی هم میاد پستهامو پاک می کردن دلیلش رو نمی دونم بهرحال تأیید رسمی شد و امیدورام یکی از بهترین بازی های پی سی امسال باشه. یا علی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر