Multi Platform Assassin's Creed 2

سلام.
Assassin's Creed 1 با گرافیک زیبا و گیم پلی منحصر به فرد و داستانی جذاب به یکی از پر طرفدار ترین IP های جدید این نسل تبدیل شده است به گونه ای که هزاران گیمر در سطح جهان بی صبرانه منتظر ارائه نسخه دوم این بازی هستند.
اطلاعاتی که از بازی منتشر شده به صورت زیر می باشد

مجله Game Informer اولين اطلاعات بازي Assassin’s Creed 2 را منتشر كرده است و خلاصه اين اطلاعات به شرح زير است.
............

assassinscreed23.jpg

شما مقداري اسلحه جديد در بازي داريد. از بين انها مي توان به : طبر , چكش , گرز , نيزه , دو نوع شمشير و دو نوع خنجر متفاوت اشاره كرد. هر اسلحه اي داراي يك حركت قوي و منحصر به فرد خود است.

كارگاه da Vinci در بازي موجود است. شما همچنان مي توانيد از ديوار ها بالا برويد و سوار اسب شويد. شما قابليت شنا كردن را در بازي داريد و 100 البته قابليت پرواز به بازي اضافه شده است. همچنين چرخه شب و روز در بازي وجود خواهد داشت.

مكان هاي بازي شامل : Saint Marks Basilica, The Grand Canal, The Little Canal, and the Rialto bridge مي شود. شما قابليت رفتن به حومه شهر Tuscany را خواهيد داشت.

بازي در سال 1476 به وقوع مي پيونند. اگر به ياد داشته باشيد داستان Altair در سال 1191 به وقوع ميپيوست. پس شما به جاي يكي از اجداد جديد Altair / Desmond بازي خواهيد كرد.
به خانواده Auditore اشاره شده است و اسم كاراكتر اصلي بازي Ezio Auditore de Firenze خواهد بود . وي يك نجيب زاده ار فلورانس است همچنين كاراكتر هاي اصلي بازي شامل : Machiavelli, Caterina Sofrza, and Lorenzo de Medici مي شوند. همچنين سو قصد( ترور) به جانه Lorenzo de' Medici در بازي وجود دارد.

بازي داراي يك سيستم جديد است كه به شما نحوه رفتار سربازان دشمن و مردم را نشان خواهد داد. شما مي توانيد دشمنان را خلع سلاح كنيد و از اسلحه هاي انها بر عليه خودشان استفاده كنيد. 16 نوع ماموريت منحصر به فرد وجود خواهد داشت. ديگر ماموريت هاي دزدي كيف وجود ندارد. اگر زيادي مبارزه كرده باشيد نياز داريد تا به ديدن دكتر هاي كنار خيابان برويد. اين دكتر ها سلامتي شما را كامل خواهند كرد.

ابژكت هاي مخفي (مثل پرچم در شماره قبل ) در اين بازي هم وجود دارند منتها اگر شما انها را بدست اورديد شما يك پاداش in-game دريافت خواهيد كرد. ( اين ابژكت ها فقط يك نوع امتياز دهي نيست بلكه به شما وسايلي در بازي اهدا خواهد كرد.) ايتم هاي بازي شامل :‌ پرچم , مجسمه , سكه هاي طلا و تعدادي ديگر خواهد بود كه به انها اشاره نشده است.

دشمنان جديدي به بازي اضافه شده اند كه داراي نوع برخورد و ضعف هاي جديد و منحصر به فرد هستند. از ميان انها مي توان به كماندارن , دشمنان ممتاز , دشمنان خنجر به دست , Brutish ها كه داراي زره هاي سنگين و داراي دو شمشير يا دو طبر هستند و يك سري دشمنان باهوش نيزه زن كه اگر متوجه بشوند شما به انها نزديك شده ايد همراه با سلاحشون در مكاني مخفي خواهند شد.

Ubisoft حدود 240 نفر را براي ساخت اين بازي گمارده است.

با تشکر ویژه از دوست خوبم کسرا

• Like
Reactions: Darkkahn

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
Assassins Creed 2 OST

tracklist
01. Jesper Kyd - Borgia Occupation
02. Jesper Kyd - Master Assassin
03. Jesper Kyd - Cesare Borgia
04. Jesper Kyd - Infiltrating the Borgia Castle
05. Jesper Kyd - City of Rome
06. Jesper Kyd - The Brotherhood Escapes
07. Jesper Kyd - Brotherhood of the Assassin's
08. Jesper Kyd - The Pantheon
09. Jesper Kyd - Villa Under Attack
10. Jesper Kyd - Echos of the Roman Ruins
11. Jesper Kyd - Roman Countryside
12. Jesper Kyd - Borgia Tower
13. Jesper Kyd - Roman Underworld
14. Jesper Kyd - Countdown
15. Jesper Kyd - Borgia - The Rulers of Rome
16. Jesper Kyd - Ezio Confronts Lucrezia
17. Jesper Kyd - Legacy of the Borgia Family
18. Jesper Kyd - Battle in Spain
19. Jesper Kyd - Fight of the Assassin's
20. Jesper Kyd - Desmond Miles
21. Jesper Kyd - VR Room
22. Jesper Kyd - End Fight (AC2 Bonus Track)

aram23

کاربر سایت
Jan 1, 2011
28
سلام
دوستان من یه جایی بازی گیر کردم دوباره به ده که خواهر ومادرش اونجاست رفتم می خوام برم تو یه اتاق نمی تونم یه دیوار که اونور هم می تونم ببینم نزدیک می شی سفید می شه دیواره نمی زاره برم تو اتاق ممنون راهنمایی کنید

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
اون قسمت آخر باید باشه ...
شما باید 30 تا codex page رو پیدا کنید تا بتونید برید اون اتاق ...

ahora-kabir

کاربر سایت
Jun 7, 2009
20
نام
محمد ...
دوستان من مرحله sequence 9 memory 8 گیر کردم هر کاری می کردم از ارول میومد
مرحله که بعد از هالیدی باید دنبال یک مرد بری که در یک مرحله مسبقال با ان مبارزی می کنی و شکست می دی ولی ماسک رو به آن میدن
سیو یکی از دوستان را اینجا دانلود کردم چطور باید از مرحله sequence 10 بازی رو آورد؟ هر کاری کردم نشد...

آخرین ویرایش:

ahora-kabir

کاربر سایت
Jun 7, 2009
20
نام
محمد ...
دوستان من مرحله sequence 9 memory 8 گیر کردم هر کاری می کردم از ارول میومد
مرحله که بعد از هالیدی باید دنبال یک مرد بری که در یک مرحله مسبقال با ان مبارزی می کنی و شکست می دی ولی ماسک رو به آن میدن
سیو یکی از دوستان را اینجا دانلود کردم چطور باید از مرحله sequence 10 بازی رو آورد؟ هر کاری کردم نشد...
اگر کسی بگه این مرحله را چطور باید رد بکنم ممنون میشم
یا سیو سکانس 10 را بگذارد

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
من والا زیاد یادم نمیاد وگرنه کمکت میکردم. اگه هر دفعه از اول مرحله میاد خوب حتما مشکل از بازیه دیگه! باید عوضش کنی ولی سیو خودت رو نگه دار.

esfahaniha

کاربر سایت
Jun 4, 2011
4
[FONT=&quot]با سلام[/FONT]
[FONT=&quot]دوستان من تو مموری 8 سکانس 9 گیر افتادم[/FONT]
[FONT=&quot]اونجا که باید سه تا مسابقه بدی تا ماسک طلایی را بهت بده من هر سه تارو برنده شدم اما ماسک را دادن به یه نفر دیگه الان میگه باید ماسک را از اون یارو بگیری طرف با چند تا دختر داره میره پارتی اگه بکشیش میبازی اگه دنبالشم کنی میره تو یه جایی از شهر که تو مموری نیستو هنوز باز نشده سفیده بازم میبازی هر دکمه ای هم که بوده زدم اما نمیشه که نمیشه خواهش میکنم بگید چیکار کنم من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/FONT]

esfahaniha

کاربر سایت
Jun 4, 2011
4
[FONT=&quot]اونجا که باید سه تا مسابقه بدی تا ماسک طلایی را بهت بده من هر سه تارو برنده شدم اما ماسک را دادن به یه نفر دیگه الان میگه باید ماسک را از اون یارو بگیری طرف با چند تا دختر داره میره پارتی اگه بکشیش میبازی اگه دنبالشم کنی میره تو یه جایی از شهر که تو مموری نیستو هنوز باز نشده سفیده بازم میبازی هر دکمه ای هم که بوده زدم اما نمیشه که نمیشه خواهش میکنم بگید چیکار کنم من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/FONT]

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام
شما دنبال طرف برو، بهش نزدیک شو و با دکمه Space ماسک رو ازش بدزد. مثل دزدیدن پول از مردم
امیدوارم همین باشه. اگر جواب نداد، بهم بگو تا قشنگ ته و توش رو دربیارم :d

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
من دوباره خر شدم از اول اینو برم
126fs3281498.gif

حالا به یه مشکلی بر وخوردم
یادم میاد اون سری هم نتونستم Auditore Cape رو بگیرم
الان میخوام بگیرم. کسی میدونه چجوری؟
ضمناً یه دری هست توی montriggioni که روش پرچم Auditore رو زده. وقتی میری سمتش میگه :
Unlocking VIA Uplay Is Required to enter
این ربطی به اون نداره؟
کلاً این دره واسه چی هست؟

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
سلام

ببخشید نتونستم از طریق سرچ تو این تاپیک جوابم رو بگیرم

2 تا سوال دارم.

1-می خواستم بپرسم dlc رسمی که از طرف یوبی برای این نسخه pc بازی منتشر شده شامل چه مواردی هست و از کجا می تونم داونلودش کنم.

البته بگم که هنوز بازی رو نصب کردم می خوام همه موارد مربوط رو بگیرم بعد نصب کنم.

2-ظاهرا برای نسخه 1.01 ک ر ک نیست درسته ؟ اگه اینجوریه پچ رو نصب نکنم ؟!

خیلی ممنون.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر