چرا سرور shatel.ir برای بازی battlefield2 کار نمی کنه؟

مگه نگفتین شاتل ip battlefield 2 زده من تست کردم نشد :confused: .اینم ای پی 85.15.1.66 پورتشم 16567 ولی کار نداد تو قسمت join ip زدم فایده نداشت پسورد هم می خواد نکنه پسورد هم داره؟!! حتی تو سرور های دیگه هم که خودش سرچ می کنه نرفت من از شرکت hi-vu گرفتم .شاید ایراد از سی دی هاست .لطفا اگه کسی انلاین بازی کرده به منم یاد بده:(

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
عجیب چرا وارد هیچ کدوم از سرور ها نمی شه!!! همش می نویسه conent to server faild شاتل هم همین طور ... شانس نداریم:(( :(( :(( اگه کسی از این بیابون رد شد یه ندایی به من بده باید چیکار کنم

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
قسمت punck.... غیر فعال کردم سرور شاتل پیدا کرد ولی وقتی join می زنم که بره تو سرور می زنه joining server و بعد چند ثانیه بر می گرده به همون لیست سرور ها !!! همه سرور ها همین طور هستن .چرا نمی ره تو سرور ؟:(( یکی جواب بده:( یا اگه کسی انجمنی سراغ داره که می تونم جوابمو اونجا بگیرم ادرس بده .ممنون:(

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
Help Me For COD 1.4 PC

با عرض سلام !
من خودم که اجازه اجاد موضوع جدید ندارم اگه می شه جواب ما رو بدید : :(
می خواستم بدونم که می شه بازی Call Of Duty v 1.4 PC رو با ADSL 64k بازی کرد یا نه ؟ اگه
که می شه بازی کنم به من لطفا Ping ش رو بگید ؟:love:

:evil:
:evil::evil:
email : toxic_lugcs@yahoo.com

:evil::evil:
:evil:

Devil_May_Cry__Dante_by_starxade.jpg

Mehdi.Ataee

کاربر سایت
Oct 13, 2007
3
arvin_666و pcgamer باید خدمتتون عرض کنم که اشکال شما مربوط میشه به سی دی یا دی وی دیی که بازیو باهاش نصب کردین، احتمالا بازی شما از این شرکتیاست که ورداشتن بازیو نصب کرن و بعد ازش یه setup ساختن که اسم شرکتشونو توش بزنن!
چون این مشکل وقتی بوجود میاد که بازی درست حسابی رو سیستم نصب نشده باشه، من خودم و قتی ویندوزم رو عوض میکنم و battlefield رو از رو یه پارتیشنی که قبلا روش نصب کردم اجرا میکنم با همین مشکل مواجه میشم.

DarkVoice

کاربر سایت
Aug 14, 2010
497
مگه نگفتین شاتل ip battlefield 2 زده من تست کردم نشد :confused: .اینم ای پی 85.15.1.66 پورتشم 16567 ولی کار نداد تو قسمت join ip زدم فایده نداشت پسورد هم می خواد نکنه پسورد هم داره؟!! حتی تو سرور های دیگه هم که خودش سرچ می کنه نرفت من از شرکت hi-vu گرفتم .شاید ایراد از سی دی هاست .لطفا اگه کسی انلاین بازی کرده به منم یاد بده:(
سرور shatel.ir برای بازی battelfield bad company 2 است و برای battelfield 2 نیست!

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
با عرض سلام !
من خودم که اجازه اجاد موضوع جدید ندارم اگه می شه جواب ما رو بدید : :(
می خواستم بدونم که می شه بازی Call Of Duty v 1.4 PC رو با ADSL 64k بازی کرد یا نه ؟ اگه
که می شه بازی کنم به من لطفا Ping ش رو بگید ؟:love:
چرا که نشه بازی انلاین ربط به پینگ داره نه به سرعت
یعنی پینگ 64 با 1مگ یه شرکت پینگ مساوی دارند!!!!
برو به این سرورای ایرانی که پینگشون پایینه اینم ادرسش
http://www.game-monitor.com/search.php?vars=&game=cod4&location=IR
هر چند ساعت اپدیت میشه

grown_up_son

کاربر سایت
Jun 7, 2007
86
سلام

واسه این وارد سرور نمی شه که شما با ورژن قدیمی می خوای بازی کنی(همون 1.40) . ولی سرور هایی که الان فعال هستند تقریبآ همشون با ورژن 1.50 کار می کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر