درخواست Guide های اختصاصی IGN برای بازیهای مختلف

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,030
نام
نیما
این تاپیک رو ایجاد کردیم که هرشخصی Guide مورد نظر خودش رو درخواست بده و ما اینجا قرار بدیم .
Guide ها از سایت IGN و Gamespot گرفته شده و بصورت PDF هستند و پس از درخواست شما ، لینک دانلود آنها در اینجا قرار داده خواهد شد .
توجه داشته باشید که این Guide ها بصورت مجانی در IGN و Gamespot قابل دسترسی نیستند .

لطفا بنویسید از GameSpot میخواید یا IGN ، اگه اعلام نکنید از IGN گذاشته میشه . ( در بیشتر مواقع Guide های IGN بهتر و کامل تر هستند )

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

XBOX

Multiplatform

راهنمای متفرقه از سایت های مختلف:
پسورد فایل ها: gameguide_-_curtiz

Last edited by a moderator:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,538
نام
امیر
با تشکر از مدیران محترم از درست کردن این بخش.فکر کنم به خاطر این بخش هم که شده همه عضو پرمیوم می شوند( اگر چه امکانات خوب دیگه ای هم هست;) )

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
سلام
واقعا فوق العاده هست . من NG2 رو گرفتم 164 صفحه راهنمایی قدم به قدم :eek: . واقعا برای نوشتن این Guide ها زحمت کشیده شده و باید تشکر ویژه کنم بابت این Guide ها. :love:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
از این به بعد بر روی سرور سایت آپلود خواهد شد تا دوستان مشکلی نداشته باشند.
فقط لطف کنید و این لینک ها را به کسی ندهید.

به نظر من اگه کسی بخواد این لینک ها رو به کسی بده در حقیقت داره سر خودش کلاه می ذاره. طرف پول داده شده پرمیموم اونوقت مردم مفت استفاده میکنند.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
این Search ـه IGN چرا اینطوریه ؟ :D من سرچ میکردم بازیهایی که میخواستم ببینم Guide دارن یا نه رو، ولی چیزی نشون نمیداد ! حالا اگر اینا Guide هاش هست، لطفاً زحمتش رو بکشید...

1- Metal Gear Solid 3
2- Devil May Cry 4
3- Metal Gear Solid 1
4- Metal Gear Solid 2

به ترتیب مهم هستند ... :D

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,030
نام
نیما
این Search ـه IGN چرا اینطوریه ؟ :D من سرچ میکردم بازیهایی که میخواستم ببینم Guide دارن یا نه رو، ولی چیزی نشون نمیداد ! حالا اگر اینا Guide هاش هست، لطفاً زحمتش رو بکشید...

1- Metal Gear Solid 3
2- Devil May Cry 4
3- Metal Gear Solid 1
4- Metal Gear Solid 2

به ترتیب مهم هستند ... :D

MGS 3 و DMC 4 نسخه 360 رو گذاشتم ...

MGS 2 و MGS 1 هم مجانی بود ( چون قدیمین ) که PDF هم نداشتند و لینک دادم همینجا .

در ضمن دیگه زیاد هم خوشحال نشید و 10 تا 10 تا سفارش بدید ! هر کدوم از اینا حدود 15 دقیقه طول میکشه تا کاراش انجام بشه :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر