برا 360 کدوم مناسب تره TV HD یا مانیتور LCD WIDE SCREEN ???

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
تی وی اج دی ایکس ویژن 32 اینچ سامسونگ بگیرم (البته فول اچ دی نیست )کیفیت تصویریم بهتره یا مانیتور واید بگیرم؟
این جور که من پرسیدم از نمایندگی تی وی فول اج دی تا 2 مگا پیکسل ساپورت می کنه اج دی معمولی تا 1 مگا .حالا یه سوال دارم رزولویشن 1900 در 1080 که بالا ترین رزولویشن ایکس باکس 360 هست می شه 2 مگا پیکسل یا 1 مگا ؟نیاز به فول اچ دی دارم بخوام این کیفیتو بگیرم یا ایکس ویژن هم کافیه؟

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
اصطلاحا به 1080*1920 میگن 2 مگاپیکسل
و به 720*1280 میگن 1 مگاپیکسل

و به 1080p میگن fullHD
و به 720p میگن HD ready

فکر کنم x-vision و سامسونگ دو برند جدا هستن و ربطی بهم ندارن
من به شخصه اصلا از X-vision خوشم نمیاد. انگار رنگ هاش مردست
به نظرم یه 32 اینچ سامسونگ با res.720p بگیری خیلی بهتره قیمت اش حدود 900-1100 هست
البته مدل هاش رو یادم نیست

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
مانیتور هم بگیری خوبه.از این Full HD ها.
من مدل Samsung SM 2443 BW رو پیشنهاد میکنم.
این مانیتور 1200*1920 ساپورت میکنه.
کنتراست 20000 داره.
در کل خیلی عالیه.البته تو ایران نیست.قیمتش 450 دلاره.اگه پول tv ندارید این مانیتور انتخاب خوبیه.
میتونید به اقا پیام بگید براتون از دبی بیاره.

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
987
نام
محسن
کمک فوری

میدونم شاید اینجا جاش نباشه ولی شرمنده عجله دارم
سلام بچها من مانیتور CRT samsung mb1793 دارم 360 تمو بهش وصل کردم زیاد کیفیتش مناسب نبود آخه تلوزیونمون LCD هست کیفیتش خوبه ولی من دانشجوام وبرم دیگه tvتو دسترسم نیست خواستم ببینم بهترین مانیتور LCD واسه 360 چیه وقیمتشم بین 200 تا 230
باشه چنتا مدل samsung هست مثلا BW1953+ که ورودی DVI هم دارهقیمتشم 225 ایناست در کل میخوام یه چیز با کیفیتی باشه ....ممنون میشم راهنمایی کنید ... یه مانیتوری باشه که بشه از 360 به نحو احسن استفاده کرد ... میتونید از تجربه ی خودتونم بگید... یا علی

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
اصطلاحا به 1080*1920 میگن 2 مگاپیکسل
و به 720*1280 میگن 1 مگاپیکسل

و به 1080p میگن fullHD
و به 720p میگن HD ready

فکر کنم x-vision و سامسونگ دو برند جدا هستن و ربطی بهم ندارن
من به شخصه اصلا از X-vision خوشم نمیاد. انگار رنگ هاش مردست
به نظرم یه 32 اینچ سامسونگ با res.720p بگیری خیلی بهتره قیمت اش حدود 900-1100 هست
البته مدل هاش رو یادم نیست
درسته فرق می کنه.مرسی خیلی خوب راهنمایی کردی :x
قیمتش زیاده واس همین می خوام ایکس ویژن بگیرم سایزشم زیاده واسه اتاق !
خوب اگه بخوایم مقایسه کنیم بین مانیتور ال سی دی سامسونگ با یه ایکس ویژن کدوم کیفیت تصویریشون بهتره؟؟
چون من بین خرید مانیتور ال سی دی با تی وی ایکس ویژن موندم کدومو انتخاب کنم!

آخرین ویرایش:

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
میدونم شاید اینجا جاش نباشه ولی شرمنده عجله دارم
سلام بچها من مانیتور CRT samsung mb1793 دارم 360 تمو بهش وصل کردم زیاد کیفیتش مناسب نبود آخه تلوزیونمون LCD هست کیفیتش خوبه ولی من دانشجوام وبرم دیگه tvتو دسترسم نیست خواستم ببینم بهترین مانیتور LCD واسه 360 چیه وقیمتشم بین 200 تا 230
باشه چنتا مدل samsung هست مثلا BW1953+ که ورودی DVI هم دارهقیمتشم 225 ایناست در کل میخوام یه چیز با کیفیتی باشه ....ممنون میشم راهنمایی کنید ... یه مانیتوری باشه که بشه از 360 به نحو احسن استفاده کرد ... میتونید از تجربه ی خودتونم بگید... یا علی
اگه سایز بزرگتر می خوای الان با 200 230 تومن یه 22 اینچ بنکیو بگیری که DVI هم داشته باشه. بنکیو از سامسونگ ضعیف تره ولی نه خیلی خودت می تونی بری توی یه مغازه که همه ی برندها مثلا LG و سامسونگ و بنکیو و سونی داره نگاه کنی فرقشون خیلی کمه . مگه اینکه به همین فرق کم خیلی حساس باشی. البته توی همین بنکیو باید یه چیزی بگیری کنتراستش بالا باشه اونایی که کنتراستش پایینه مشکل تیرگی تصویر هم داره (البته کمی)

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
من یک X.VISION گرفتم 32
680 تومان سیلور
درسته به سامسونگ و مدل های معروف نمیرسه ولی نسبت به قیمتش عالیه
من که خودم راضیم

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
درسته فرق می کنه.مرسی خیلی خوب راهنمایی کردی
قیمتش زیاده واس همین می خوام ایکس ویژن بگیرم سایزشم زیاده واسه اتاق !
خوب اگه بخوایم مقایسه کنیم بین مانیتور ال سی دی سامسونگ با یه ایکس ویژن کدوم کیفیت تصویریشون بهتره؟؟
چون من بین خرید مانیتور ال سی دی با تی وی ایکس ویژن موندم کدومو انتخاب کنم!

خوب من 100% مانیتور سامسونگ رو انتخاب میکنم چون توی مانیتور ها هم قیمت مناسبی داره و هم کیفیت فوق العاده ای
ولی x-vision بین hdtv ها هیچ حرفی واسه گفتن نداره, بخصوص سامسونگ و سونی.بیخود هم نیست قیمت هاش انقدر پایینه
ولی اگه واقعا دوست داری 360 رو با HDTV بازی کنی بهتره یکم بیشتر پول بزاری روش و یه سامسونگ بگیری

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
خوب من 100% مانیتور سامسونگ رو انتخاب میکنم چون توی مانیتور ها هم قیمت مناسبی داره و هم کیفیت فوق العاده ای
ولی x-vision بین hdtv ها هیچ حرفی واسه گفتن نداره, بخصوص سامسونگ و سونی.بیخود هم نیست قیمت هاش انقدر پایینه
ولی اگه واقعا دوست داری 360 رو با HDTV بازی کنی بهتره یکم بیشتر پول بزاری روش و یه سامسونگ بگیری
این یکم بیشتری که می گی منظورت 700 هزار تومنه!؟:laughing: من الان la22 ایکس ویژن مد نظرمه که قیمتش نزدیکای 400 تومنه !
این جور که می گی اصلا فرقی بین مانیتور و تی وی اج دی شما نمی زاری !!!!!
نمی دونم تا به حال رو تی وی اج دی بازی کردی یا نه.اگه بازی کردیو این حرفو می زنی که 100 در صد مانیتور سامسونگ از تی وی ایکس ویژن بهتر نمایش می ده که مانیتور بخرم؟؟؟
من الان خودم مانیتورم سامسونگه تا 1600 در 1200 ساپورت می کنه خداییش تصویر خوبی هم می ده راضیم ولی وقتی کیفیت چند تا بازیو رو تی وی فول اج دی دیدم اصلا دیگه نمی خوام رو مانیتور بازی کنم خداییش حیف این بازیاس که رو مانیتور بازی بشه.اصلا تصویرش به گرد تی وی های اج دی نمی رسه.این که این تاپیکو زدم اینه که نمی دونم چقدر فرق یه مانیتور crt با lcd هست و گر نه تا حالا اج دی تی ویو گرفته بودم.اگه می دونین راهنمایی کنین.حیاتی حیاتی :d
فول اج دی ها خیلی قیمتاشون بالاس الان موندم بخوام ایکس ویژن اج دی بخرم ممکنه تصویرم پایین تر اینی که رو مانیتورم بازی می کنم بم بده یا در همین حده !؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
این یکم بیشتری که می گی منظورت 700 هزار تومنه!؟:laughing: من الان la22 ایکس ویژن مد نظرمه که قیمتش نزدیکای 400 تومنه !
نمی دونم تا به حال رو تی وی اج دی بازی کردی یا نه.اگه بازی کردیو این حرفو می زنی که 100 در صد مانیتور سامسونگ از تی وی ایکس ویژن بهتر نمایش می ده که مانیتور بخرم؟؟؟
من الان خودم مانیتورم سامسونگه تا 1600 در 1200 ساپورت می کنه خداییش تصویر خوبی هم می ده راضیم ولی وقتی کیفیت چند تا بازیو رو تی وی فول اج دی دیدم اصلا دیگه نمی خوام رو مانیتور بازی کنم خداییش حیف این بازیاس که رو مانیتور بازی بشه.اصلا تصویرش به گرد تی وی های اج دی نمی رسه.این که این تاپیکو زدم اینه که نمی دونم چقدر فرق یه مانیتور crt با lcd هست و گر نه تا حالا اج دی تی ویو گرفته بودم.اگه می دونین راهنمایی کنین.حیاتی حیاتی :d
فول اج دی ها خیلی قیمتاشون بالاس الان موندم بخوام ایکس ویژن اج دی بخرم ممکنه تصویرم پایین تر اینی که رو مانیتورم بازی می کنم بم بده یا در همین حده !؟؟؟؟
اگه فول اچ دی نمی خوای بخری بهتره همون مانیتور بگیری چون :
full hd = 1080 p
hd ready = 720 p
و مانیتور خوب حداکثر یه چیزی بین این دو تاست یعنی از 720 بالاتر. حالا اگه فول نگیری ضرر کردی چون بی خودی پول اضافه دادی برای تیونر تلویزیون و اینچ بالا.
فرق CRT و LCD هم یکی تو شفافیت هستش یکیم تو کنتراست . که چون LCD ها اکثرا کنتراست های خیلی بالاتر دارند رنگها واقعی تر هستند. کلا LCD ارزش داره.
اگه با همون 400 500 تومن که داری (اگه درست فهمده باشم) تونستی full HD پیدا کنی بگیر اگر نه با کمتر از اون پول حدود 350 می تونی یه مانیتور خوب LCD سامسونگ 22 بگیری اگه بازم یه کم بذاری روش می تونی یه 24 بگیری که دیگه خیلی عالی می شه:love:

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
این یکم بیشتری که می گی منظورت 700 هزار تومنه!؟ من الان la22 ایکس ویژن مد نظرمه که قیمتش نزدیکای 400 تومنه !
من الان خودم مانیتورم سامسونگه تا 1600 در 1200 ساپورت می کنه خداییش تصویر خوبی هم می ده راضیم ولی وقتی کیفیت چند تا بازیو رو تی وی فول اج دی دیدم اصلا دیگه نمی خوام رو مانیتور بازی کنم خداییش حیف این بازیاس که رو مانیتور بازی بشه.اصلا تصویرش به گرد تی وی های اج دی نمی رسه.این که این تاپیکو زدم اینه که نمی دونم چقدر فرق یه مانیتور crt با lcd هست و گر نه تا حالا اج دی تی ویو گرفته بودم.اگه می دونین راهنمایی کنین.حیاتی حیاتی

شما که تو پست اول گفتی میخوای 32 اینچ بگیری الان میگی 22 اینچ !:confused::confused:
خوب من از روی همون پست گفتم میتونی پول بیشتری بزاری چون فرق قیمت 32 اینچ سامسونگ و ایکس ویژن, 200-300 تومنه

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
اگه فول اچ دی نمی خوای بخری بهتره همون مانیتور بگیری چون :
full hd = 1080 p
hd ready = 720 p
و مانیتور خوب حداکثر یه چیزی بین این دو تاست یعنی از 720 بالاتر. حالا اگه فول نگیری ضرر کردی چون بی خودی پول اضافه دادی برای تیونر تلویزیون و اینچ بالا.
فرق CRT و LCD هم یکی تو شفافیت هستش یکیم تو کنتراست . که چون LCD ها اکثرا کنتراست های خیلی بالاتر دارند رنگها واقعی تر هستند. کلا LCD ارزش داره.
اگه با همون 400 500 تومن که داری (اگه درست فهمده باشم) تونستی full HD پیدا کنی بگیر اگر نه با کمتر از اون پول حدود 350 می تونی یه مانیتور خوب LCD سامسونگ 22 بگیری اگه بازم یه کم بذاری روش می تونی یه 24 بگیری که دیگه خیلی عالی می شه:love:
حرف شما در مورد رزولویشنه که درسته ولی به نظرم کیفیتشون فرق می کنه.یعنی یه تی وی اج دی 720 هم ارزشش از مانیتور بیشتره
نظر شخصی منه شایدم غلط باشه به نظر من کیفیتی که یه تی وی hd ready هم می ده خیلی از مانیتور ها بیشتره انگار بازی هارو مخصوص تی وی ساخته باشن و مانیتور نه.همین طور که تو نمایش e3 و حتی پشت پک بازی ها فقط به تی وی hd 720 .1080i.1080p اشاره شده و اصلا کسی حرف مانیتور نمی زنه.
تو مانیتور های سامسونگ فقط یه مانیتور هست که فول اج دی وایده و 24 اینچه قیمتشو نمی دونم .مدلش اینه samsung 245T .ورودی hdmi داره!!:eek:
شاید این مانیتور بتونه کیفیت یه تی وی اج دیو بده حالا بازم می پرسم ببینم قیمتش چجوریه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر