کمک در تحت شبکه کردن جنرال

آقا من اصلا بلد نیستم چه جوری تو تا کامپیوتر رو لن کنم می شه از اول بدونه اینکه چیزی رو کم بیندازید مرحله به مرحله بگید باید چی کار کنم

بازی جنرال زیرو اهور
همون 2 بازی نصبه

من هنوز دو تا کامپیوتر رو لن نکردم سیم رو دارم
لطفا توضیح کامل بدهید :love:

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
آقا من اصلا بلد نیستم چه جوری تو تا کامپیوتر رو لن کنم می شه از اول بدونه اینکه چیزی رو کم بیندازید مرحله به مرحله بگید باید چی کار کنم

بازی جنرال زیرو اهور
همون 2 بازی نصبه

من هنوز دو تا کامپیوتر رو لن نکردم سیم رو دارم
لطفا توضیح کامل بدهید :love:
lan کردن که کاری نداره کارت شبکه در صورت مادر بورد قدیمی
وقتی لن کردی و دو سیستم رو در کنترل پنل و network conection و network setup درست کردی توی بازی برو و در قسمت لن بازی کامپیوتر دیگه هست البته اونم باید توی گیم باشه !

leon scott kendy

کاربر سایت
Feb 12, 2007
65
سلام

lan کردن که کاری نداره کارت شبکه در صورت مادر بورد قدیمی
وقتی لن کردی و دو سیستم رو در کنترل پنل و network conection و network setup درست کردی توی بازی برو و در قسمت لن بازی کامپیوتر دیگه هست البته اونم باید توی گیم باشه !

من هم همون کارایی توی اون نتورک کانیکت رو نمی دونم باید چی کار کنم
یکی کمک کنه :p

sub7

کاربر سایت
Sep 10, 2008
75
نام
Leon
bazie general ye nokte dare k age lan ham bokoni nemitoni rash bendazi ham lan kardan hamrah andazi generalo behet migam vali ingori kheyli tolanyi mishe be in shomare zang bezan ta ba khodam sohbat koni behet begam bayad chi kar koni chon alan man to khone lan kardam generalam bazi mikonam age khsti zang bezan ramzasho ba pack jadidesho barat befrestam

آخرین ویرایش:

sub7

کاربر سایت
Sep 10, 2008
75
نام
Leon
توضیحاتی درمورد تحت شبکه کردن جنرال

از انجايي که من موبايل خودمو گذاشتم فکر نمي کردم اين همه خاستار شبکه جنرال وجود داشته باشه و از انجايي که هر کي زنگ مي زد من خواب بودم(چون من شبا بيدارم روزا ميخوابم:biggrin1:)همينجا توضيحو ميذارم حالشو ببرين:
1- فايروال از کنترل پنل.استراتجي سنتر روي off کامل قرار بدين.
2-نکته اصلي اينجاس بايد هر کامپيوتري که تحت لنه از يه سريال جدا براي نصب استفاده کنه براي مثال اگر 2 کامپيوتر هست کافيه از هر سريالي استفاده کنن فقط بايد با هم فرق بکنه.(15 سريال در پايين قرار ميدم از اين بيشتر ندارم)
راهنمايي:
لازم نيست جنرال 1 رو هم پاک کنيد اگه از zero hourاستفاده ميکنيد که حتما ميکنيد فقط همون zero hour پاک کنيد و دوباره نصب کنید.
راستی تلفظ درسته یوزر من sub seven دیگه اشتباه نگید که حالم گرفته میشه
ULPF-ZEVK-FRWG-Q4YJ-6F2T
Y83K-CT4F-VL2X-4X4M-SW8X
2LMD-5MUD-UY2Y-SUU2-2UUQ
WVNN-XDK3-PZ6Q-PN42-W9G7
YM2S-PVC6-RL2T-UT89-SW8T
4EFF-YZNG-6AS4-3QJQ-44YG
QFYY-CEQT-J4G8-3UWQ-48UY
N3XF-MGW6-GLEE-8S2A-YASU
AZNE-P748-W8C4-SSWS-4E8S
87Z9-U64J-Y84U-QA6W-82NJ
QJ9H-W286-YVKX-VX6Z-KN7C
4BFF-9YWF-Q6SG-TLGU-CNC2
YHJS-GVKT-4U9Y-DUW4-5622
EL22-2W4Z-P45K-JUL7-CQYW
UN7P-G6SA-YAG4-4YL4-SG2W

good lock

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
از انجايي که من موبايل خودمو گذاشتم فکر نمي کردم اين همه خاستار شبکه جنرال وجود داشته باشه و از انجايي که هر کي زنگ مي زد من خواب بودم(چون من شبا بيدارم روزا ميخوابم:biggrin1:)همينجا توضيحو ميذارم حالشو ببرين:
2-نکته اصلي اينجاس بايد هر کامپيوتري که تحت لنه از يه سريال جدا براي نصب استفاده کنه براي مثال اگر 2 کامپيوتر هست کافيه از هر سريالي استفاده کنن فقط بايد با هم فرق بکنه.(15 سريال در پايين قرار ميدم از اين بيشتر ندارم)
راهنمايي:
لازم نيست جنرال 1 رو هم پاک کنيد اگه از zero hourاستفاده ميکنيد که حتما ميکنيد فقط همون zero hour پاک کنيد و دوباره نصب کنید.
ULPF-ZEVK-FRWG-Q4YJ-6F2T
Y83K-CT4F-VL2X-4X4M-SW8X
2LMD-5MUD-UY2Y-SUU2-2UUQ
WVNN-XDK3-PZ6Q-PN42-W9G7
YM2S-PVC6-RL2T-UT89-SW8T
4EFF-YZNG-6AS4-3QJQ-44YG
QFYY-CEQT-J4G8-3UWQ-48UY
N3XF-MGW6-GLEE-8S2A-YASU
AZNE-P748-W8C4-SSWS-4E8S
87Z9-U64J-Y84U-QA6W-82NJ
QJ9H-W286-YVKX-VX6Z-KN7C
4BFF-9YWF-Q6SG-TLGU-CNC2
YHJS-GVKT-4U9Y-DUW4-5622
EL22-2W4Z-P45K-JUL7-CQYW
UN7P-G6SA-YAG4-4YL4-SG2W

good lock
آخه یه مشکلی هست که توی همه سریهای استرتژی EA بود که باعث میشد یکی از کامپیوترها تو اون یکی اصلا دیده نشه!!!
اون باگ چی شد با این کار برطرف میشه؟

sub7

کاربر سایت
Sep 10, 2008
75
نام
Leon
آخه یه مشکلی هست که توی همه سریهای استرتژی EA بود که باعث میشد یکی از کامپیوترها تو اون یکی اصلا دیده نشه!!!
اون باگ چی شد با این کار برطرف میشه؟
ok
اگه دیده نمیشه یعنی اصلا با هم دیگه lan نشدید
این که باید با سریال متفاوت نصب کنی بخاطر اینه که هم دیگرو میبینی ولی یه خطا............serial could not میده
خطای time out برایه firewall که off نشده
من با هر کسی صحبت کردم گفتن همدیگرو میبینیم ولی نمیتونیم بازی کنیم ولی ماله تو:dozing:

آخرین ویرایش:

sellol

کاربر سایت
Nov 11, 2008
3
راهنمايي:
ULPF-ZEVK-FRWG-Q4YJ-6F2T
Y83K-CT4F-VL2X-4X4M-SW8X
2LMD-5MUD-UY2Y-SUU2-2UUQ
WVNN-XDK3-PZ6Q-PN42-W9G7
YM2S-PVC6-RL2T-UT89-SW8T
4EFF-YZNG-6AS4-3QJQ-44YG
QFYY-CEQT-J4G8-3UWQ-48UY
N3XF-MGW6-GLEE-8S2A-YASU
AZNE-P748-W8C4-SSWS-4E8S
87Z9-U64J-Y84U-QA6W-82NJ
QJ9H-W286-YVKX-VX6Z-KN7C
4BFF-9YWF-Q6SG-TLGU-CNC2
YHJS-GVKT-4U9Y-DUW4-5622
EL22-2W4Z-P45K-JUL7-CQYW
UN7P-G6SA-YAG4-4YL4-SG2W

good lock
سلام دوست عزیز;)
من کامند اند کانگر ویستا ساپورت گرفتم ولی نه سریال داره نه کرک
من میخوام اینو شبکه کنم اما نمیشه همین ارور مربوط به سریال رو میده:((
یه نسخه دارم که هم سریال داره هم کرک ولی ویستا ساپورت نمیکنه
لب تابم ویستا هست.
آیا راهی وجود داره یا باید بیخیال شم؟
فایلی وجود نداره تو بازی که اونو تغییر بدیم که سریالش هم عوض بشه؟؟؟
لطفا کمکم کن بی زحمت

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
نه نمی خواد؟؟؟؟:-":-":-"
چکار کنم ؟؟؟
احتمالا مشکل همینه . چون جنرالز رو اگه بخوایی lan بازی کنی باید سریال تمامی user ها با هم فرق داشته باشه وگرنه همون error رو میده .

بنظر من یه ویندوز دیگه روی لپ تاپت نصب کن مثلا xp sp2 بعد هر وقت خواستی بازی کنی برو تو xp

sub7

کاربر سایت
Sep 10, 2008
75
نام
Leon
سلام دوست عزیز;)
من کامند اند کانگر ویستا ساپورت گرفتم ولی نه سریال داره نه کرک
من میخوام اینو شبکه کنم اما نمیشه همین ارور مربوط به سریال رو میده:((
یه نسخه دارم که هم سریال داره هم کرک ولی ویستا ساپورت نمیکنه
لب تابم ویستا هست.
آیا راهی وجود داره یا باید بیخیال شم؟
فایلی وجود نداره تو بازی که اونو تغییر بدیم که سریالش هم عوض بشه؟؟؟
لطفا کمکم کن بی زحمت
این سریالها رو امتحان نکردی چون معمولن باید جواب بده اصلا بگو ببینم جنرال گرفتی یا کاماند کانگر یه سریالی دارم شاید اون بهش بخوره ببین اگه این سریالها بهش نخورد بگو تا بهت بدم ولی ازش 1 دونه دارم برایه همین اگه بخوایی تحت شبکه کنی نمیشه چون باید 2 تا مختلف داشته باشی تصمیمتو بگیر اگه جنرال zero hour گرفتی که سریالو میدم .

sub7

کاربر سایت
Sep 10, 2008
75
نام
Leon
نه نمی خواد؟؟؟؟:-":-":-"
چکار کنم ؟؟؟
سریال نمیخواد :eek:
اگه سریال نمیخواد خوب حتما نمی خواد دیگه نمیشه که بزور سریال بزنی
البته شایدم بتونی لن کنی باید یکم ور بری الان تو رفتی اصلا امتحان کردی ببینی لن داره یانه از اونجایی که من جنرال خیلی بازی میکنم جنرال خیلی نازنازیه اگه یکی از سیستمها ویندوزش متفاوت باشه حالتو میگیره اصلا چرا ویستا نصب کردی بگیر پاکش کن :mad:موردشور هرچی ویستا رو باید ببرن

sellol

کاربر سایت
Nov 11, 2008
3
سریال نمیخواد :eek:
اگه سریال نمیخواد خوب حتما نمی خواد دیگه نمیشه که بزور سریال بزنی
البته شایدم بتونی لن کنی باید یکم ور بری الان تو رفتی اصلا امتحان کردی ببینی لن داره یانه از اونجایی که من جنرال خیلی بازی میکنم جنرال خیلی نازنازیه اگه یکی از سیستمها ویندوزش متفاوت باشه حالتو میگیره اصلا چرا ویستا نصب کردی بگیر پاکش کن :mad:موردشور هرچی ویستا رو باید ببرن
سلامCommand & Conquer 3 Tiberium گرفتم چندینتا هم دارم فقط یکیش ویستا ساپورته که اونم میریم تو نتورک بعد همو میبینیم کریت گیم که میکنم بعد میخوام جوین بشم ارور سریال تکراری رو میده میگه سریال شما قبلا استفاده شده است
حالا اومدیم وxp نصبیدیم و نشد؟؟؟:-"
دوست من من لب تابم ویندوزش اورجیناله خودش ویستا داشت.
حالا هیچ راهی نیست؟؟؟؟:(
من زیرو هورم دارم ولی اونم سریال نیمخواد برا ویستا:((ولی برا xpدارم اون هم سریال داره هم کرک زیرو هورم خوبه اگه میشه کمکم کن sub7 جان
دیگه دارم دیونه میشم :((:((تو کف یه دست شبکه بازی کردنم:((:((:((:((:((
جون مادرت کمک برسون

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر