X360 Pad for PC Guide

ipo

کاربر سایت
Jan 30, 2008
7
دوستان عزیز اصفهانی خواهش میکنم اگه جایی را سراغ دارند که دسته سیم دا بفروشه بهم معرفی کنند

در ضمن میخواستم بدونم قیمت دسته سیمدار الآن چنده؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
دوستان اگه لینکی دارید که لیست بازیهای سازگار با این کنترلر رو عنوان کرده بذارید
قبلا تو ویکی پدیا بود اما نمیدونم کدوم مردم آذاری زده پاکش کره :(:D

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
دوستان عزیز میخواستم ببینم این دسته ها نیازی به شارژر و این جور لوازم که نداره؟
اگه سیمدارو میگی ,نه دیگه چون سیمداره احتیاجی نداره! در واقع چیزی نداره که شارژ بشه و انرژی مورد نیازش از طریق همون usb تامین میشه!

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
آقا ویندوز من سرویس پک 3 هست و همه کارایی که گفتید رو کردم اما نشد!!! من میخوام بازی NBA Live رو انجام بدم اما نمیشه!

لطفا یک درایور واسه سرویس پک 3 معرفی کنید ممنون....

shafie

کاربر سایت
Jul 24, 2007
232
نام
ID
آقا ویندوز من سرویس پک 3 هست و همه کارایی که گفتید رو کردم اما نشد!!! من میخوام بازی NBA Live رو انجام بدم اما نمیشه!

ببین این بدرت میخوره :
XP SP1 or higher

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955

شما تو استارت run رو بزن و تایپ کن regedit اوکی بزن رجیستری میاد از منو file گزینه export رو بزن و یه جا ذخیره کن (این یعنی این که شما از رجیستری بک آپ گرفتی)! حالا این مسیرو برو
My Computer>HKEY_LOCAL_MACHINE>SYSTEM>CURRENTCONTROLset>CONTROL>WINDOWS
حالا از لیست سمت راست روی CSDVersion دابل کلیک کن value data رو از 300 به 200 تغییر بده! رجیستری رو ببند سیستم رو ریستارت کن حالا درایور رو نصب کن ! دوباره از استارت و run رجیستری رو بیار از قسمت file گزینه import رو انتخاب کن و اون فایلی که ذخیره کرده بود انتخاب کن و open کن و اوکی ! رجیستری رو ببند !
تمام!

lou

کاربر سایت
Nov 2, 2009
23
سلام بر دوستان
من چند روز پیش یه دسته xbox 360 باسیم خریدم ولی فکر میکنم تقلبیه از کجا میتونم به اصل یا تقلبی بودنش پی ببرم
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر