Lost Planet:Colonies - PC Version

اولین اطلاعات رسمی از Lost Planet Colonies
lost-planet-pc-1.jpg

- بازی دارای دو بخش اصلی single-player و multiplayer خواهد بود.
- در بخش آنلاین مولتی پلیر حالت جدید امکان رقابت بین پلتفرم های Xbox 360 و PC میباشد.
- بخش single-player بازی دارای سه بخش جدید به نام های Score Attack و Trial Battle Mode و Off Limit Mode میباشد.
- در این شماره چهار مپ جدید برای بخش multiplayer به نام های Crossfire City - Area 921 - Lost Arena - و Assault Space میباشد.
- در این بازی دو کارکتر قابل بازی زن و دو روبات هوشمند میباشد.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
ممد میگن بخش single اصلا تغییری نداشته و بخش multi تغییری داشته به نظرت باز ارزش داره؟
باز این میلاد نظر داد:biggrin1:تا اونجایی که شنیده بودم فقط به بخش single یه نیمچه داستانی اضاف شده ولی بیشتر تغییرات تو همون multi هستش که یه سری mod و map بهش اضافه شده

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
باز این میلاد نظر داد:biggrin1:تا اونجایی که شنیده بودم فقط به بخش single یه نیمچه داستانی اضاف شده ولی بیشتر تغییرات تو همون multi هستش که یه سری mod و map بهش اضافه شده

بابا ایول حالا ما شدیم میلاد خزو خیل:biggrin1:خوب اینجوری حال نمیده آخر داستان باز مثل قبله

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
با سلام

ما هم این بازی رو گرفتیم (نسخه قبلی رو بازی نکردم) ولی در کل اصلا برای من راضی کننده نبود!
این سیستم منه:
8600gt 256mb bfg
amd 5200 x2
2gig ram
من بازی های COD4 Bioshock UT3 GOW رو روی high روون اجرا میکردم ولی این بازی رو روی مدیوم هم نتونستم روون اجرا کنم گرافیکش هم اصلا خوب نبود (البته روی مدیوم) و بنظر من گیم پلیش هم چنگی به دل نمیزد در کل خرید بی ارزشی برای من بود!

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
با سلام

ما هم این بازی رو گرفتیم (نسخه قبلی رو بازی نکردم) ولی در کل اصلا برای من راضی کننده نبود!
این سیستم منه:
8600gt 256mb bfg
amd 5200 x2
2gig ram
من بازی های COD4 Bioshock UT3 GOW رو روی high روون اجرا میکردم ولی این بازی رو روی مدیوم هم نتونستم روون اجرا کنم گرافیکش هم اصلا خوب نبود (البته روی مدیوم) و بنظر من گیم پلیش هم چنگی به دل نمیزد در کل خرید بی ارزشی برای من بود!
شمار درایور کارتت آپدیته؟؟؟

آخرین ویرایش:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
شمار درایور کارتت آپدیته؟؟؟

آپدیتش کردم و فریم ریت بازی بهتر شد ولی مشکل اینجا هست که وقتی گرافیکش رو بزاری روی high تقریبا next-gen میشه!:biggrin1:و وقتی من میزارم روی high کند میشه!حالا گرافیک GOW کجا و این کجا!

با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر