Play & Charge Kit و باطری های قابل شارژ

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
Xbox 360 داران اکثرا با تمام شدن باطری دسته خود مشکل دارند.
Play & Charge Kit بهترین انتخاب برای دسته شماست.یک باطری NiMH قابل شارژ با قابلیت کارکرد تا 25 ساعت.
این وسیله در 2 رنگ مشکی و سفید عرضه شده است که به همراه یک سیم با یک سر USB می باشد برای شارژ همزمان با بازی کردن.
این باطری ها بدون سیم نیز عرضه می شوند به عنوان باطری های قابل شارژ که در رنگ های سفید،مشکی،صورتی و آبی می باشد و همچنین در پک XBox 360 Halo3 Special Edition نیز یک Play & Charge Kit به رنگ کنسول موجود می باشد.

boxxbox360playchargekit.jpg

boxplayAndCharge.jpg

packagingxbox360playandcha.jpg

boxxbox360rechargebatteryp.jpg

packagingxbox360rechargeba.jpg

اطلاعات بیشتر :

Code:
http://www.xbox.com/en-GB/hardware/x/xbox360playchargekitblack/

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
1.من یکی دارم چند ساعت باید بمونه تا شارژ بشه؟
2.تو محیط داشبورد شارژ میشه؟

باید 2 تا 4 ساعت شارژ بشه.شما با USB میزنی به کنسول و هم شارژ میشه هم بازی می کنی.اگر می خوای بذاری شارژ بشه هم با USB وصلش می کنی و میذاری شارژ بشه.25 ساعت هم حدودا شارژ نگه میداره. ;)

آخرین ویرایش:

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
ممنون.پس اگه بازی نکنم کنسولو روشن بزارم تو محیط داشبورد دسته شارژ میشه؟آخه جایی که بازی میکنم با تلویزیون فاصلش زیاده چون صفحه عریض هست نمیشه نزدیک بازی کرد

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ممنون.پس اگه بازی نکنم کنسولو روشن بزارم تو محیط داشبورد دسته شارژ میشه؟آخه جایی که بازی میکنم با تلویزیون فاصلش زیاده چون صفحه عریض هست نمیشه نزدیک بازی کرد

بله بذارید شارژ میشه.مشکلی نداره. ;)

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
به نظر من اين charge kit يه چيز کاملاً چرتی هست....شما 4 تا باطری قابل شارژ بگيريد که سر جمع ميشه 5 تومان...يدونم از اين دستگا های باطری شارژ کن ميگيريد که قيمتش 3 تومان هست..رو هم ميشه 8 تومان...هروقت شارژ باطری خالی شد از اون 2 تای ديگه استفاده ميکنيد و اون يکيارو ميزنيد تو شارژ....
قيمتش نصف اون charge kit هام نيست..درده سرش هم کمتره....چون همون charge kit ممکنه وسط بازی شارژش تموم شه و تو خماره بازی بزارتون

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
به نظر من اين charge kit يه چيز کاملاً چرتی هست....شما 4 تا باطری قابل شارژ بگيريد که سر جمع ميشه 5 تومان...يدونم از اين دستگا های باطری شارژ کن ميگيريد که قيمتش 3 تومان هست..رو هم ميشه 8 تومان...هروقت شارژ باطری خالی شد از اون 2 تای ديگه استفاده ميکنيد و اون يکيارو ميزنيد تو شارژ....
قيمتش نصف اون charge kit هام نيست..درده سرش هم کمتره....چون همون charge kit ممکنه وسط بازی شارژش تموم شه و تو خماره بازی بزارتون

Play & Charge Kit حدود 25 ساعت شارژ نگه میداره...کجاش بده ؟
آدم چک می کنه که اگر قرار هست تمامه بذاره شارژ...
از اون حرفا زدیا... :laughing:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
اگر دقت ميکردی متوجه ميشدی که منظور من نسبت به قيمتی که داره يه چيزه کاملاً چرتی هست..چون با اون چيزی که من گفتم نصف هزينه اين Charge kit هام نميشه...
الان مثلاً من دارم The bourn رو بازی بازی ميکنم با باطريهای شارژيم يه 2 تا ديگه باطری Full charge ديگه کنار دارم که اينا تموم شد بلافاصله اونارو بزارم و اون قبليارو بزارم تو شارژ..شما داری 15$ پول چيزرو ميديد که با نصف اين پول راحله بهتريرو ميتونيد انتخاب کنيد...

به هر حال وسایل جانبی کنسول ها نسبت به کاراییشون گرون هستن.
این مسائل توی ایران جا نیفتاده و پول ما ارزش نداره.اگر الان تو UK یا US بودی این پولا برات چیزی نبود...
مسئله پولش نيست ...من هميشه نگاه ميکنم به عمل و کارايی يه وسيله و هيچوقت پول يه وسيله برام مهم نبوده...وقتی ميبينم اين کار خيلی بهتر هست ديوانه نيستم برم charge kit بخرم...
دیگه این بحث رو هم ادامه ندید.اینجا فقط برای معرفی و پاسخ دادن به سوالات در رابطه با این وسیله جانبیه.
بله منم همين عقيدرو دارم که بيخيال شيم ..و در کل " عاقلان دانند "

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اگر دقت ميکردی متوجه ميشدی که منظور من نسبت به قيمتی که داره يه چيزه کاملاً چرتی هست..چون با اون چيزی که من گفتم نصف هزينه اين Charge kit هام نميشه...

به هر حال وسایل جانبی کنسول ها نسبت به کاراییشون گرون هستن.
این مسائل توی ایران جا نیفتاده و پول ما ارزش نداره.اگر الان تو UK یا US بودی این پولا برات چیزی نبود...

دیگه این بحث رو هم ادامه ندید.اینجا فقط برای معرفی و پاسخ دادن به سوالات در رابطه با این وسیله جانبیه...

shl_gamer

کاربر سایت
Dec 13, 2007
106
نام
Shahab
1.من یکی دارم چند ساعت باید بمونه تا شارژ بشه؟
2.تو محیط داشبورد شارژ میشه؟
شما میتونی مثل من با وصل کردن Charge Kit به دسگات و خاموش کردن دستگاه اونو شارژ کنی
چون وقتی Charge Kit به دستگاه وصل باشه و دستگارو خاموش کنی دستگاه طوری تنظیم شده که به حالت
نیمه خاموش در میاد و فقط 1 فن دستگاه روشن میمونه و Drive و GPU و ... خاموش میشه تا صدمه نبینه
و با خیاله راحت شارژ میشه;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر