کمک کنید ایران جهان را بگیرد)ErePublik(

سلام دوستان

بازی Erepublik یک بازی تحت وبه که برای کاربرانی که از Dial-Up استفاده می کنن بسیار مفیده این ویژگی.

در این بازی شما جزو شهروندان هر کشوری که بخوایید می تونید باشد البته کشورهای عربی رو نداره و در اونجا به فعالیت بپردازید.

فعالیت های شما در چهار زمینه تقسیم بندی می شه:
1-اقتصادی:که شما باید سر کار برید تا پول واسه خرید وسایل مورد نیازتون داشته باشید
2-سیاسی:که شما در ابتدا به عنوان یکی از اعضای یک حذب کارتون رو شروع می کنید و در صورتی که خوب عمل کنید می تونید به مقام ریاست جمهوری هم برسید
3-نظامی:شما با ورودتون به ارتش به کسب مهارت می پردازید که در مواقع جنگ بتونید به کشورتون کمک کنید.
4-مطبوعاتی:اگه قصد دارید در محافل سیاسی جایی برای خودتون پیدا کنید این بخش رو جدی بگیرید و درش فعال باشید چون روزنامه ی شما نشون دهنده ی نقطه نظراتتونخ که بعد ها زیاد بدردتون می خوره.همینطور اگه به زبا انگلیسی تسلط داشته باشید می تونید مقالاتتون رو در سطح بین المللی بنویسید که در روابط برون مرزی کشورتون تاثیری بسزایی داره

شما می تونید از سایت بازدید کنید ولی برای عضو شدن نیاز به دعوت نامه دارید در این صورت می تونید در همین جا پست بدید

زمانی که وارد بازی شدید در صورتی که به زبان انگلیس مسلط باید می تونید ار Help خود بازی کمک بگیرید در غیر این صورت اگه سوال ایجاد شد بپرسی کمکتون می کنم(اما قسمت کمک بازی روون نوشته احتمالآ مشکلی پیدا نمی کنید

ادرس سایت اصلی :www.ErePublik.com

از اونجایی که در مضیغه ی دعوت نامه هستیم فقط در صورتی که راغب به بازی هستید پست بدید

فقط یه چیزی اگه قصد عضو شدن دارید بهتر سریعتر این کار رو بکنید چون ایران در بهبهه ی جنگ با پاکستان و ترکیه است(دو همسایه مزریمون)

یه چیز دیگه اگه جدآ قصد فعالیت ندارید عضو نشید چون در زمان جنگ روی تک تک نفرات غضو شده حساب می شه

به امید که ایران جهان رو فتح بکنه

موفق باشید ;)

ٍ

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
خوب بچه ها من برگشتم به این بازی
خوشبختانه اکانتم پاک نشده و هنوز هست:D
چیزهایی که الان دارم میبینم هم باورم نمیشه....
ایران کامل نابود شده و فقط فارس و یزد موندن:(
بلغارستان ایرانو گرفته، اونایی هم که مثل من قدیمین الان همه شده اسیر آزاده ی :D بلغارستان:O
راستی
بازی خیلی جذاب شده و تغییراتی بیش از حد اساسی اومده توش که تا نبینید باور نمیکنید....

و خبر جالبتر اینکه نشریه های داخل هم بازی رو پوشش دادند(یادش بخیر اون زمانی که ما بازی میکردیم حروم بود)
اینم نشریه هاااااا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1.png

«ایریپابلیک از محبوب ترین بازی های عصر ماست»

5.png

«در ایریپابلیک رویاهایتان به حقیقت می پیوندند»

2.png

«در ایریپابلیک، شما شهروند واقعی کشور مجازیتان هستید»

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
تعدادمون خیلی کمه ترو خدا ثبت نام کنین تا بتونیم بقیه ایران رو پس بگیریم ! الان واقعا خیلی افتضاه شده ! نصف ایران افتاده دست ترکیه بلغارستان هم 4 تا استان گرفته =((

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
درود
متاسفانه یکی از عمده ترین دلایلی که با حضور کم ایرانیان در تارنمای بازی جمهوری یا همان ایرپابلیک با آن مواجه هستیم مسدود بودن این سایت توسط سیستم مخابراتی ایران است که اونم بعد از جریانات جمع شدن دسته جمعی بسیاری از دوستان قدیمی که خوب است از همین جا یادی از آنها کنم افرادی همچون آتیلا جوکر شادو پژمان و و و , سر اون جریانات و تراکت پخش کردن تبلیغ بازی و دستگیری ها
تارنما مسدود شد
در درون بازی بسیاری از ماها خیلی درگیری درون حزبی داشتیم و همچنین درون کشوری و جاسوسان بیگانه ای که دست از سر ما برنمیداشتند
امید است که با نگرش به این که تقریبا اینترنت فراگیر شده است جوانان ایرانی تلاش کنند که لاقل سایت را از مسدود بودن در ایران دربیاورند
من خودم مدت زمان زیادی است که دیگر سر نمیزنم پس از تغییرات ورژن جدیدی که دو سال پیش انجام شد دیگر نیامدم چون واقعا رویه سایت بهم ریخته بود و سیستم گلد سایت به شدت خودنمایی میکرد
چون در ایران ما نمیتوانیم گلد خرید کنیم از همین جهت بسیار عقب مانده ایم
هم اکنون باید دید که چه برنامه هایی ادمین رومانیایی سایت برای بهبودی سایت در پیش رو دارد

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
الان بزرگترین مشکل لیفتر شدن سایت هست که باعث کم شدن تعداد ایرانی ها میشه به نظرم تعداد ایرانی ها اگه سایت لیفتر نبود 20000 هزار تایی میشد

Sarmadi

کاربر سایت
Dec 6, 2010
37
نام
سعید
سلام
من از سال 2009 ایرپبلیک رو بازی میکنم.
تا حالا 3 بار اکانتم بن شده و دوباره بازی رو از اول شروع کردم.
الان با اکانت eSarmadi بازی میکنم و رئیس حزب رستاخ*یز هستم.
در مورد خیتلر شدن بازی بگم که من تلاش کردم باز ی رو از خیتلر در بیارم اما کسی همکاری نکرد حتی با سازمان خیتلرینگ هم تماس گرفتم و خواستار باز شدن سایت کردم اما چون دوستان همکاری نکردن نتونستم کاری بکنم.

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
من به سازمان لیفترینگ ایمیل زدم و خواستم که سایت رو از لیفتر در بیارن و از همه کسایی که این پست رو می خونن می خوام که همین کارو بکنن 5 دقیقه هم وقتتون رو نمی گیره !
الان ایران فقط 2 تا استان داره که به نظرم برای کشوری با این همه کاربر اینترنت خیلی بده من خودم از صبح تا حالا دارم لول اپ میکنم الان 13 شدم
ایمیل سازمانه لیفترینگ هم اینه
******@dci.ir
! اسمش هم لیفتر میشه

---------- نوشته در 05:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:36 PM ارسال شده بود ----------

ایران کامل نابود شده باید همه ی استان ها رو از اول بگیریم :((

R-eRep

کاربر سایت
Mar 26, 2012
90
نام
Romina
تا به حال برایتان پیش آمده بخواهید بر سرنوشت کشورتان تاثیر بگذارید، پیش آمده بخواهید رییس جمهور، وزیر، نماینده ی مجلس و یا حتی فرمانده ی یک ارتش بشوید، اما در واقعیت رسیدن به این درجات نیازمند یک عمر تلاش و تجربه است. پس چرا که نه از تکنولوژی بهره ببریم و تمام این تجربیات را به صورت مجازی کسب نکنیم؟
ایران را به صورت مجازی بسازیم و تجربه ی ریاست جمهوری، وزارت، وکالت و ... را به صورت مجازی کسب کنیم، از مرز های کشور در مقابل تهدید کشورهای همسایه دفاع کنیم، دوستان جدید پیدا کنیم و نهایتا یک سرگرمی داشته باشیم.
از لينك زير ثبت نام كنيد ولي كشور چين رو انتخاب كنيد چون توليد كارخونه تون دو برابره اونجا، پيشرفتتون سريعتر ميشه و زودتر ميتونيد به ايران كمك كنيد تا تركيه رو كه فعلا ايرانو تصرف كرده شكست بديم. مشكلي هم داشتيد تو پيجمون مطرح كنيد
http://ln4.me/9zeg2

---------------------------------------------------------------------------------------
سلام دوستان عزيز من و ساير دوستان ايراني تو سايت بالا عضو هستيم ولي متاسفانه از زماني كه بازي رو ف-ي-ل-ت-ر كردن جمعيت ايران ريزش كرده و حالا به خاطر نداشتن جمعيت فعال همسايه هامون به راحتي تحقيرمون ميكنن و ميان ايران رو اشغال ميكنن تازگي به كمك بلغارستان تونستيم ايران رو آزاد كنيم ولي فقط دو تا شهرش آزاد شده و خودمون سرباز كم داريم پس شما هم به ما بپيونديد تا با كمك هم ايران رو به قدرت سابقش برگردونيم. اگه عضو شديد حتما اينجا اسم كاربريتون رو اعلام كنيد تا من و بقيه ايرانيها تو پيشرفتتون بهتون كمك كنيم. اولش ممكنه كمي گنگ به نظر برسه ولي اگه بمونيد من براتون مقاله هاي آموزشي همينجا ميذارم

ممنون

---------- نوشته در 05:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:04 PM ارسال شده بود ----------

اين لينك پيج ف-ي-س ب-و-ك ايرانيهاي اين سايته ميتونيد اونجا هم در كنارمون باشيد
http://ln4.me/92hpu

mohsen9010

کاربر سایت
Sep 8, 2011
21
نام
محسن
یادش بخیر اون قدیما که بودیم ادمین نامردش یه کارایی میکرد که ما به طرض عجیبی میباختیم
کاراشم خیلی تابلو بود :discussion:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
قدیم ایران خیلی قوی بود ولی از وقتی که بازی ***** شد کلا نابود شد ولی خدایی خیلی قوی بودیم دهن امریکا رو با سربصتان سرویس کرده بودیم .:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر