عناوین بلاک باستر جدید به سرویس PS Now اضافه خواهند شد + کاهش قیمت ناگهانی اشتراک

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
48823213283_877e4611ae_h.jpg
طبق اعلام سونی، قیمت اشتراک ماهیانه سرویس PS Now از امروز به 9.99$ دلار کاهش میابد. همچنین از امروز،1 اکتبر 2019 تا تاریخ 2 ژانویه 2020 عناوین زیر در سرویس اشتراکی PS Now قابل بازی خواهند بود.​

• God of War
  • Uncharted 4: A Thief's End
  • Infamous: Second Son
  • Grand Theft Auto V

جزئیات قیمت های جدید بدین شکل است.

• US: $9.99 – monthly / $24.99 – quarterly / $59.99 – yearly (from $19.99/ $44.99/ $99.99)
  • CAN: $12.99 – monthly / $34.99 – quarterly / $79.99 – yearly (from $19.99/ $44.99/ $99.99)
  • EU: €9.99 – monthly / €24.99 – quarterly / €59.99 – yearly (from €14.99/ (N/A)/ €99.99)
  • UK: £8.99 – monthly / £22.99 – quarterly / £49.99 – yearly (from £12.99 / (N/A) / £84.99)
  • JP: ¥1,180 – monthly / ¥2,980 – quarterly / ¥6,980 yearly (from ¥2,500 / ¥5,900/ (N/A))
PlayStation Now Subscriptions Start at $9.99 Monthly; GTA V, God of War, More Blockbuster Games Added

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
الان قشنگ PS NOW ارزش اشتراک خریدن داره رو PS4 چون میشه همه بازیارو دان کرد
میدونید حالا اوج جذابیت PS NOW کی میشه؟
وقتی نسل جدید شروع بشه کل بازیای این نسل مفت میان رو PS NOW یه اشتراک آدم میگیره و هرچی بازی مونده و بازی نکرده رو راحت بازی میکنه :D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
تا الان 100 دلار بود یک سالش! چه خبره حرکت خیلی خوبی زدن صبر کنیم قیمتا درست شه یه یکساله بخرم واسه یسری از بازیا نیازه البته اگه درست شد!:D
خوشم میاد یسری (تو فروم نه) فکر میکنن سونی اینا رو رو PC واسه استریم داد دیگه انحصاری نیستن lol :))

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
من لیست بازیا رو نگاه کردم ، بیشتر بازیای که تو لایبراریشه و من شدیدا می‌خوام بازی کنم مال ps3 ه ! اگه میشه بازی های ۳ رو دانلود کرد من حتما اشتراکش رو میگرفتم

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
من لیست بازیا رو نگاه کردم ، بیشتر بازیای که تو لایبراریشه و من شدیدا می‌خوام بازی کنم مال ps3 ه ! اگه میشه بازی های ۳ رو دانلود کرد من حتما اشتراکش رو میگرفتم
واسه ps5 دیگه باید ردیف کنن اگه میخوان این سرویس موفق بشه اونجوری که بازیای جدیدشون بعد هزار سال میاد روش و برتری نداره نسبت به گیم پس دست کم این مورد باید ردیف کنن تاپیکشم زدم :p

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
لینکی هست که لیست تمام بازیارو زده باشه؟ البته به شخصه ترجیح میدم صبر کنم تا سرویسش بهتر بشه سونی کمتر از مایکرو رو این سرویس کار کرده تا جایی که میدونم بازیای مایکرو زمان لانچ میان رو سرویس درصورتی که الان تو لینک همین خبر زده اون چهارتا بازی که قدیمی هم محسوب میشن تا یه زمان محدودی هستن ازون طرفم اگه باز بخوایم برا بازیای بزرگ و جدید جدا پول بدیم دیگه ارزشی نداره
ولی اگه بیشتر روش کار کنن و بازیای جدیدم همزمان با لانچ بهش اضافه کنن عالی میشه امیدوارم این نوع سرویس جا بیوفته برای سازنده رو نمیدونم ولی برای کاربر از همه نظر عالیه پول یه بازی کاملو میدی تا یک سال راحتی

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
لینکی هست که لیست تمام بازیارو زده باشه؟ البته به شخصه ترجیح میدم صبر کنم تا سرویسش بهتر بشه سونی کمتر از مایکرو رو این سرویس کار کرده تا جایی که میدونم بازیای مایکرو زمان لانچ میان رو سرویس درصورتی که الان تو لینک همین خبر زده اون چهارتا بازی که قدیمی هم محسوب میشن تا یه زمان محدودی هستن ازون طرفم اگه باز بخوایم برا بازیای بزرگ و جدید جدا پول بدیم دیگه ارزشی نداره
ولی اگه بیشتر روش کار کنن و بازیای جدیدم همزمان با لانچ بهش اضافه کنن عالی میشه امیدوارم این نوع سرویس جا بیوفته برای سازنده رو نمیدونم ولی برای کاربر از همه نظر عالیه پول یه بازی کاملو میدی تا یک سال راحتی
تا اونجا که من می‌دونم هیچ کدوم از بازی های که میان روی ps nowمحدودیت زمانی ندارن ! حالا شاید تازگی ها سیاست جدیدی اتخاذ کردن من خبر ندارم

که الان دیدم همین کار رو کردن !!

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
تا اونجا که من می‌دونم هیچ کدوم از بازی های که میان روی ps nowمحدودیت زمانی ندارن ! حالا شاید تازگی ها سیاست جدیدی اتخاذ کردن من خبر ندارم

که الان دیدم همین کار رو کردن !!
من که زیاد اطلاعی درموردش ندارم ولی تو منبع همین خبر نوشته شده محدودیت دارن تو لینکی که الان دوستمون فرستادن هم برید میبینید زده تا مدت محدود هستش البته مشکل محدودیتش نیست چون برا تموم کردن یه بازی زیادم هست مشکل اینه مثلا کسی بعدا سرویسو بگیره نمیتونه ازشون استفاده کنه
لیست بازیا هم الان دیدم افتضاح بود حالا نمیدونم لیست گیم پس چجوریه

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
من که زیاد اطلاعی درموردش ندارم ولی تو منبع همین خبر نوشته شده محدودیت دارن تو لینکی که الان دوستمون فرستادن هم برید میبینید زده تا مدت محدود هستش البته مشکل محدودیتش نیست چون برا تموم کردن یه بازی زیادم هست مشکل اینه مثلا کسی بعدا سرویسو بگیره نمیتونه ازشون استفاده کنه
گیم پس مایکروسافت عملا بهشت سرویس های اشتراکیه، جوریه که دیگه برای ماها که خیلی زور بزنیم 2-3 ساعت در روز وقت بازی داریم، نیازی به خرید بازی نداشته باشیم. بازی های 1st party که روز انتشار روی سرویس میاد و حتی 4 روز زودتر برای اشتراک Gamepass Ultimate! علاوه بر اون بازی های 3rd party حتی AAA هم هست که روز انتشار روی سرویس میاد (مثل Outer Worlds) و همینطور بازی های جدید دیگه که با یه اختلاف چند ماهه میاد تو سرویس و قشنگ مشترکا رو سوپرایز میکنه. حالا به همه اینها کلکسیون بهترین بازی های ایندی و پروموشن های مایکروسافت با قیمت های باور نکردنی و دادن امتیاز توی سرویس مایکروسافت ریواردز (یه سری کوئست که معمولا شامل اچیومنت های بازی های اون ماه گیم پس هستند) با بازی کردن و ... رو هم اضافه کنید.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
مثل اینکه همین چهار تا موقتین و برنامه جدیدیه که برای این سرویس در نظر گرفتن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر