امتیازات NBA 2K20

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
116200

Developer : Visual Concepts
Publisher : 2K Sports
Platforms : PC , Switch , PS4 , Xbox One
Release Date: 6 September 2019

=======================================

IGN Spain 9.4/10
Hobby Consolas 9/10
Nintendo Life 9/10
Forbes 9/10
Game Revolution 9/10
NintendoWorldReport 8.5/10
LaPS4 8.5/10
PlayStation LifeStyle 8.5/10
3DJuegos 8.5/10
Critical Hit 8.5/10
Wccftech 8.5/10
God is a Geek 8/10
Jeuxvideo.com 8/10
Attack of the Fanboy 8/10
Sporting News 8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey) 7.8/10
IGN 7.8/10
Hardcore Gamer 7/10
Digitally Downloaded 7/10
PC Invasion 7/10
Xbox Achievements 6.5/10
USgamer 6/10
Digital Trends 6/10
Cheat Code Central 6/10

116202

آخرین ویرایش:

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
EA و کونامی باید بیان از 2K یاد بگیرن :D NBA 2K بهترین بازی ورزشی تاریخ و نسل :D روز اول لانچ تگ هایی که ملت واسش گذشته بودن تو استیم خیلی خوب بود Horror و Dating Simulator و Gambling حیف استیم ورشون داشت :D

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,885
نام
حسين
تا وقتی اینا تک و تنها باشن وضع همینه. من هیچ موقع یادم نمیره ۱۸ رو پیش خرید کردم روز عرضه توی قسمت کریر متوجه شدم واسه پیشرفت بازیکنم یا باید پول خرج کنم یا در روز ۱۰-۱۲ ساعت وقت بزارم اینو تمرین بدم که بلکه یه مقدار پیشرفت کنه. بازی رو درجا پاک کردم.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
تا وقتی اینا تک و تنها باشن وضع همینه. من هیچ موقع یادم نمیره ۱۸ رو پیش خرید کردم روز عرضه توی قسمت کریر متوجه شدم واسه پیشرفت بازیکنم یا باید پول خرج کنم یا در روز ۱۰-۱۲ ساعت وقت بزارم اینو تمرین بدم که بلکه یه مقدار پیشرفت کنه. بازی رو درجا پاک کردم.
دقيقا درسته تو ١٩ بدترم شد همين

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یک چیز بگم دلتون شاد بشه

یکسری دوستامون تو فروم مثل رومل و ... رویای اینو دارند که 2K بیاد بازی فوتبال بسازه و بند و بساط قمارخونه التیمیت رو برهم بزنه :))
@Romell

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بابا برای منی که 40 ترا هارد هم دارم 80 گیگ مصرف کنم برای NBA تا پارسالم می گرفتمش اما امسال با این نمره ها دیگه بیخیال شدم.

اگر کسی هست تهران بسکتبال می زنه خصوصی بده بریم جا بگیریم بازی کنیم زمین مجانی هم سراغ دارم.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
یک چیز بگم دلتون شاد بشه

یکسری دوستامون تو فروم مثل رومل و ... رویای اینو دارند که 2K بیاد بازی فوتبال بسازه و بند و بساط قمارخونه التیمیت رو برهم بزنه :))
هار هار هار هار ........ :fearscream:

من کی حرفی از پرداخت های درون برنامه ای EA زدم !؟!؟!!؟؟! خود همین NBA 2k تو این موضوع داره سواستفاده میکنه ...

بساط قمار خونه EA رو به هم بزنه یا نزنه حداقل بازی در نسل هشت داد که تمام و کمال یه بازی کامل بود . پرداخت های درون ن برنامه ای بلای جان صنعت گیم شده و نقطه ضعفی برای هر بازی هستش که داره ازش سو استفاده میکنه .

این کمپانی حداقل یه بازی منتشر کرد که نسل هشت هر طرفی از بازی رو نگاه میکنه با یه پکیج کامل طرف هستی و به شعور طرفدار هاش احترام میذاره . مد های آفلاینش پرداخت های درن برنامه ای نداره و مشخصه اصلا دست به این بازی نزدی . پرداخت های درون برنامه ای برای مد آنلاینش هستش که خب اکثر بازی ها الان دارن از این موضوع سواستفاده میکنن و حداقل بازی دادن بیرون که موتور گرافیک و فیزیک و ... همه چیش نسل هشتمی بود و نه یه موتور فیزیک نسل هفتمی که EA بچپونه به نسخه نسل هشتمیش و اوایل نسل با موتور ایگنایت سر همه رو کلاه بذاره و اواسط نسل هم با موتور Frostbite . ترول کردن 2K و بازی بسکتبالش در نسل هشتم فقط از دست کسی بر میاد که اصلا دست بهش نزده باشه و اونم در مقابل چه کمپانی ای ؟!؟؟!!؟!؟ :lol: اونم در مقابل EA بزرگوار !!!

حاضر بودم این کمپانی بازی فوتبالی بسازه و مد آفلاین کامل با موتور گرافیک فوق العادش و موتور فیزیکش رویایی یوفوریاش ( که داره در سری RDR از استفاده میشه ) و صدا گذاری و مد های آنلاین زیاد و .... باشه و پرداخت های درون برنامه ای هم داشت که داشت ( حالت بد بینانه داستان رو گفتم ) حداقلش با یه بازی کامل نسل هشتمی طرف بودیم !!!

و چه خبر از NBA Live 20 ؟؟!! :lol: خبر داری که ! امکان کنسل دوبارش هست !!! و یا این که خیلی دیر تر منتشر بشه بازی !!! :lol:

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
هار هار هار هار ........ :fearscream:

من کی حرفی از پرداخت های درون برنامه ای EA زدم !؟!؟!!؟؟! خود همین NBA 2k تو این موضوع داره سواستفاده میکنه ...

بساط قمار خونه EA رو به هم بزنه یا نزنه حداقل بازی در نسل هشت داد که تمام و کمال یه بازی کامل بود . پرداخت های درون ن برنامه ای بلای جان صنعت گیم شده و نقطه ضعفی برای هر بازی هستش که داره ازش سو استفاده میکنه .

این کمپانی حداقل یه بازی منتشر کرد که نسل هشت هر طرفی از بازی رو نگاه میکنه با یه پکیج کامل طرف هستی و به شعور طرفدار هاش احترام میذاره . مد های آفلاینش پرداخت های درن برنامه ای نداره و مشخصه اصلا دست به این بازی نزدی . پرداخت های درون برنامه ای برای مد آنلاینش هستش که خب اکثر بازی ها الان دارن از این موضوع سواستفاده میکنن و حداقل بازی دادن بیرون که موتور گرافیک و فیزیک و ... همه چیش نسل هشتمی بود و نه یه موتور فیزیک نسل هفتمی که EA بچپونه به نسخه نسل هشتمیش و اوایل نسل با موتور ایگنایت سر همه رو کلاه بذاره و اواسط نسل هم با موتور Frostbite . ترول کردن 2K و بازی بسکتبالش در نسل هشتم فقط از دست کسی بر میاد که اصلا دست بهش نزده باشه و اونم در مقابل چه کمپانی ای ؟!؟؟!!؟!؟ :lol: اونم در مقابل EA بزرگوار !!!

حاضر بودم این کمپانی بازی فوتبالی بسازه و مد آفلاین کامل با موتور گرافیک فوق العادش و موتور فیزیکش رویایی یوفوریاش ( که داره در سری RDR از استفاده میشه ) و صدا گذاری و مد های آنلاین زیاد و .... باشه و پرداخت های درون برنامه ای هم داشت که داشت ( حالت بد بینانه داستان رو گفتم ) حداقلش با یه بازی کامل نسل هشتمی طرف بودیم !!!

و چه خبر از NBA Live 20 ؟؟!! :lol: خبر داری که ! امکان کنسل دوبارش هست !!! و یا این که خیلی دیر تر منتشر بشه بازی !!! :lol:

نخوردیم نون گندم ولی دیدیم دست مردم ! (هرچند تو همین نسل چند لقمه از NBA2K نصیبم شده)

پرداخت های درون برنامه ای بازی فقط و فقط برای بخش انلاین هست؟ شخصیتی که در کریر میسازی در هردو بخش یعنی قابل استفاده نیست؟ حداقل به کامنت یکی دو دوست عزیز دیگه مون تو همین تاپیک احترام میذاشتی و اینجوری دروغ گنده رو تو پاچه ملت نمیکردی!

جدا از این تعاریف انلاین و افلاین، مگه پلیرهای انلاین بازی ادم نیستند؟ مگه جزه NBA2K نیست که حالا میگیم چون انلاینه هرچی دوست داره بکنه تو پاچه ملت؟! نه عزیز علارقم اینکه گرایند تو بخش کریر NBA 2K هست به صورت کلی فرق نمیکنه افلاین و انلاین هر دو به یک اندازه محکوم هستند و اصلا و ابدا دلیل نمیشه چون تو بخش انلاین این قمارخونه راه افتاده محکوم نباشه (که گفتم اتفاقا افلاین هم پرداخت درون برنامه ای داره)

شما سالهاست تو فروم حضور فرضی 2K در توسعه یک بازی فوتبال رو رویاسازی میکردی و منجی فیفا بازها نشون میدادی! حالا بعد از چندین نسخه اعتراض و ... گندش به صورت گنده درامده، روی اوردی به حاشا؟ متاسفانه همین طرز تفکر گیمرهایی مثل شما باعث شده که 2K هرسال این قمار خونه اش رو بزرگتر از قبل بکنه و هرسال فروشش هم افزایش پیدا کنه چون حاضر هستند هرجور شده گوششون رو ببرند ولی خب از گرافیک و فیزیک بازی تعریف کنند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر