DragonBall Z: Kakarot

dz.png

عنوان: Dragon Ball Z Kakarot
سبک: action RPG . sandbox
سازنده: cyberconnect2
ناشر: bandi namco
پلتفرم: ps4.xbox one.pc
تاریخ انتشار: 17 january
2020

پس ماه ها انتظار بالاخره از نام کامل پروژه بزرگ Dragon ball project Z با نام Dragon Ball Z Kakarot در کنفرانس E3 2019 شرکت مایکروسافت رونمایی شد
DBZ: Kakarot عنوانی sandbox rpg است که توسط cyberconnect2 که برای ساخت عناوین با کیفیت از سری naruto شهرت دارد ساخته و در
تاریخی نامشخص در سال 2020 عرضه خواهد شد

dz1.png
اگر شما یکی از طرفدارهای سری هستید امروز روز شانستان است زیرا که این عنوان تمام چیزیست که

طرفدارن سری میتوانند از یک بازی ویدیویی براساس این سری انیمه محبوب بخواهند

چرا که شما در این عنوان جهان باز آزادی بسیاری دارید که این آزادی شامل محیط های باز و بزرگ (نقشه تمام دنیای DBZ) و کشف مکان های جدید , ماهیگیری , بخور بخور:D , رانندگی , تمرین با goku و

از همه مهم تر مبارزه های بیاد ماندنی دنیای DBZ و همانطور که از نام بازی مشخص است شاهد بازگویی داستان dragon ballz باشید

بازگویی؟! نه......
این حقیقت که داستان قدیمی DBZ بارها در عناوین سری بازگو شده بسیاری از طرفداران را ناامید میکند

اما اصلا نگران بازگویی دوباره و دوباره Dragon ball z نباشید چرا که سازنده از این موضوع با خبر است و قول داده که در این عنوان شاهد محتویات جدید و canon داستانی

هستیم محتویاتی که برای اولین بار به بزرگ ترین سوال های طرفداران درباره دنیای DBZ پاسخ می دهد

goku تنها شخصیت قابل بازی در این عنوان نخواهد بود و شما میتوانید با پیشروی در داستان زندگی goku دوستان جدید پیدا کنید و با شخصیت های دنیای DBZ ارتباط برقرار کنید

و ناگفته نماند که این عنوان برخلاف بعضی از عناوین گذشته با مبارزه های نفس گیر و سیستم LEVEL UP شما را به چالشی بزرگ

و هیجان انگیزی خواهد کشید

dz2.png
بزودی

تصاویر

1564171238_maxresdefault.jpg dragon-ball-z-gameplay-raditz-2.jpg dragon-ball-2-bandai-namco.jpg

dragonballZkakarot-e32019-06.jpg 80.jpg 3549485-193581147402125.jpg

dragon-ball-z-kakarot-screen-02-ps4-us-10jun19.jpg dragon-ball-z-kakarot-release-date.png https _blogs-images.forbes.com_olliebarder_files_2019_08_dbzk_cell_saga-1200x675.jpg

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,478
نام
Nightwing
چه تاپیک خوبی:D ولی این بازی مثل عنوان های قبلی نا امید کنندس به نظرم.
البته fighterZ یه عنوان فایتینگ توپ بود ولی کلیت این سری خیلی جالب نبوده امیدوارم با این عنوان یه جون تازه ای بگیره

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
چه تاپیک خوبی:D ولی این بازی مثل عنوان های قبلی نا امید کنندس به نظرم.
البته fighterZ یه عنوان فایتینگ توپ بود ولی کلیت این سری خیلی جالب نبوده امیدوارم با این عنوان یه جون تازه ای بگیره
داداش دفعه قبل که تاپیک زده بودمم همین گفتی:D خیالت راحت سازندش خیلی خوبه و به وعده هاش عمل میکنه من چندتا از بازیاشون بازی کردم و همشون حال داد

• Like
Reactions: soltanmasoud

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,478
نام
Nightwing
داداش دفعه قبل که تاپیک زده بودمم همین گفتی:D خیالت راحت سازندش خیلی خوبه و به وعده هاش عمل میکنه من چندتا از بازیاشون بازی کردم و همشون حال داد
چی گفته بودم دقیقا؟:D FighterZ یکی از بهترین dbz هایی بود که بازی کرده بودم
ولی اگه انیمه رو دیده باشی تو تمام قسمت ها دارن همش یه داستان تکراری میزارن
همش جنگ گوکو و فریزا و مابقی تکرار!

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
چی گفته بودم دقیقا؟:D FighterZ یکی از بهترین dbz هایی بود که بازی کرده بودم
ولی اگه انیمه رو دیده باشی تو تمام قسمت ها دارن همش یه داستان تکراری میزارن
همش جنگ گوکو و فریزا و مابقی تکرار!
گفته بودی امیدی بهش نیست:D(تاپیک fighterz هم کار خودم بود) تو تاپیک اولیه همین بازی گفتی
تا اخر cell saga و اوایل ماجین ساگا دیدم داستان مهم نیست که مهم همون مبارزه هاست یه ویدیو از بازی ببین خوب درست کردن و طبق گفته سازنده موارد داستانی هم اضافه میشه که ناگفته ها رو تکمیل میکنه نگرانش نباش کلا بازی خوب

• Like

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,478
نام
Nightwing
من همون jhoobinم دیگه:D فایتر نمیگم همین بازی گفتی شکست میخوره
عه چیشد اون اکانتت پسر؟:D خوبی؟
آقا ایشالا که خوب از آب درمیاد:D ما که از خدامونه اصلا بشه بهترین دراگون بال

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
تریلر جدید
عه چیشد اون اکانتت پسر؟:D خوبی؟
آقا ایشالا که خوب از آب درمیاد:D ما که از خدامونه اصلا بشه بهترین دراگون بال
ا ببخشید ندیدم پستت نمیدونم چرا آره خوبم مرسی بن شدم :D

• Like

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
شاید بازی طرفدار نداشته باشه اینجا ولی نمیزارم تاپیک بمیره
گیم پلی 6 دقیقه ای tgs از لورد وجیتا دمشون گرم حتی این پیراهنشم تو بازی ساختن انتظار نداشتن شهرهای بازی npc داشته باشه:x

Capture1.JPG

Journey
ایمان بیار:D

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,478
نام
Nightwing
شاید بازی طرفدار نداشته باشه اینجا ولی نمیزارم تاپیک بمیره
گیم پلی 6 دقیقه ای tgs از لورد وجیتا دمشون گرم حتی این پیراهنشم تو بازی ساختن انتظار نداشتن شهرهای بازی npc داشته باشه:x

View attachment 116972

Journey
ایمان بیار:D
چشم:D سعی ام و میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر