Call of Juarez

سلام

نام بازی : Call of Juarez

ناشر : UBI

استودیوی طراح : Techland

سبک : Historic First-Person Shooter

بازی که الان دارم معرفی میکنم سبکی وسترن داره .بعد از بازی Gun که به نظر من بازی خوبی از کار در اومد حالا بعد از کلی بازی در محدوده جنگ جهانی و نمیدونم یک اسلحه بگیر دستت بزن بکش.حالا یوبی در تدارک یک بازی وسترن هستش.

در این بازی شما در بین دو خانواده بازی میکنین.اولین خانواده Reverend Ray هستش که به خاطر کارهای گذشته عذاب وجدان گرفته و داره کار های دینی میکنه و دست به اسلحه نمیبره.ولی وفتی میفهمه که Billy پسر برادرش خانوادهش رو کشته اسلحه خودش رو از توی میز بر میداره و شروع میکنه به انتقام.از طرفی دیگر که Billy با انتقام عموی خودش رو به رو میشه .شما در این بازی نقش این دو خانواده رو بر عهده دارین.

در مورد AI بازی گفته شده که خیلی خوب کار شده و مثل بازی های معمول این سبک که پشت یه دیوار قائم شی و با یه تیر یکی رو بکشی نیست.

در بازی حالت Sneak هم گنجانده شده و شما باید مثلا اسب بدزدین و کار های دیگه.

بازی از نظر گرافیکی خیلی خوب طراحی شده و به خوبی روی بازی پولیش زده شده و ...

خداحافظ

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
بعد اين بازي call of juarez ربطي از نظر داستاني و محتوا با call of duty نداره؟
حبیب جان بهتر بود یه نگاه به عکس بازی مینداختی دیگه این سوال رو نمیکردی :) !
این بازی از عسکاش که مشخصه یه بازی Western هست. CallofDuty یه بازی مربوط به جنگ جهانی دوم هست. حالا خودت با این تفاسیر ببین میتونه این دو داستان به هم ربط داشته باشه یا نه !؟ :)
در کل هیچ ربطی به هم ندارن.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
خوب بازی تموم شد ! (حیف شد :( )
ایراد کلی بازی همین کوتاهی بازی بود. مثل باد بازی تموم میشه. ولی واقعا داستان بازی جالب و دیدنی هست. عین یه فیلم در داستان بازی اتفاقاتی که اصلا فکرشم نمیکنید میوفته. آخره بازی خیلی جالب هست.
جزییات رو هم که قبلا توضیح دادم فکر نمیکنم چیزی مونده باشه.

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
سلام
من يك نگاهي به GameSpot كردم اين بازي را 5 Dec منتشر ميكنند :eek:
چجوري شما بازي كرديد:confused:

اخه اون تاريخ مال امريكاست
ولي نميدونم چه جوريه دقيقا فك كنم دزديده ميشه ولي موندم اگه دزديده ميشه چرا بدون مشكله؟:p

sam

عضو جدید
Aug 1, 2006
310
نام
سجاد
باين مشخصات بازي مي ياد(ميدونم نمياد مي خوام از زبون شما بشنوم)
CPU Type Intel Celeron D 336, 2800 MHz (21 x 133)
Motherboard Chipset Intel Breeds Hill i848P
Video Adapter NVIDIA GeForce FX 5200 (128 MB)

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
CPU Type Intel Celeron D 336, 2800 MHz (21 x 133)
Motherboard Chipset Intel Breeds Hill i848P
Video Adapter NVIDIA GeForce FX 5200 (128 MB
اومدن یا نیومدنشو نمیدونم ولی اگرم بیاد شاید اصلا بازی نتونی بکنی. چون تا اونجایی که من میدونم بازیش تا حدودی سنگینه و PC قوی می طلبه !

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
احتمالاً این نسخه نسخه بتای بازی بوده ها!! گفته باشم!! ممکنه نسبت به اون نسخه ای که قرار 5 دسامبر ریلیز بشه تفاوت زیادی داشته باشه ها!!!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
احتمالاً این نسخه نسخه بتای بازی بوده ها!! گفته باشم!! ممکنه نسبت به اون نسخه ای که قرار 5 دسامبر ریلیز بشه تفاوت زیادی داشته باشه ها!!!
فکر نمی کنم این نسخه، نسخه beta باشه و از اون نسخه های دزدیه احتمالا. من بازیشو دیروز تمام کردم. نه باگی در بازی وجود داشت (البته منظورم باگ های مشکوک به Pirate بودن هست وگرنه هر بازی ای ممکنه چنتا باگ داشته باشه که با پچ رفع بشه!) نه باگی در گرافیک بازی! سنگینی بازی هم خوب با توجه به گرافیک بالای بازی و نورپردازی های PS3 اصلا دور از انتظار نیست فقط زمان لود شدن بازی یکم زیاده که اونم تو readme بازی نوشته مقدار رم توصیه شده 1gig و حداقل 512mb پس نمی تونه از beta بودن بازی باشه!

اینم لیست کار تهای ساپرت شده بازی هستن:
Supported Video Cards at Time of Release:
nVidia GeForce 6600, 6800, 7600, 7800, 7900
ATI Radeon: 9800, X800, X1300, X1600, X1800. X1900

موفق باشید

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
سلام...

من نمی دونم چرا تازگی ها مد شده هر بازی که زود تر از تاریخی که در سایت گیم اسپات نوشته میاد همه میگند یا نسخه ی دزدیه یا نسخه ی بتاست... ;) ( توجه داشته باشید که سایت گیم اسپات فقط تاریخ انتشار بازی ها در امریکا را اعلام میکنه )

در مورد بازی 3 Devil Mey Cry هم همین حرف و حدیث صادق بوذ و من زبونم مو در آورد انقدر که گفتم این نسخه ی اصلی بازی هست اما ماشالله باز هم همه حرف خودشون را میزدند...تا جایی که دیگه یوبی هم صداش در اومد و این بازی را در گزارش فصل مالیش در لیست بازی های متنشر شده قرار داد....به هر حال

این بازی Call of Juarez که الان اومده نسخه ی اروپایی این بازی هست که تاریخ انتشارش در اروپا ماه سپتامبر بود ;)
در امریکا این بازی دیر تر منتشر خواهد شد ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر