یامائوچی Gran Turismo نسل بعد یک GT کامل خواهد بود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
110731

شروع نسل بعدی کنسول ها بسیار نزدیک است و بدون شک طرفداران منتظر خبرهایی از عناوین مورد علاقه شان برای نسل بعد هستند
در این بین Kazunori Yamauchi خالق سری gran turismo خبر های خوبی برای طرفداران سری دارد او در گذشته نیز اشاراتی به نسخه بعدی سری داشته و در مصاحبه با وبسایت GT planet اشارات بیشتری به این عنوان داشته است اول از همه با gt sport شروع کرده و گفته است که از نظر او بهترین فیزیک در تاریخ سری را دارد و همچنین به ساختار بخش خلاقانه sport مولتی پلیر افتخار میکند
اما اخرین نسخه سری به دلیل نداشتن محتویات افلاین مناسب مورد نکوهش برخی از طرفداران قرار گرفته استاد رانندگی (آقای یامائوچی) در این مورد گفته است که قصد دارد gt بعدی حاصل تمام تلاش های Polyphony Digital تا به امروز باشد
“ فکر میکنم که عنوان بعدی سری که ساخته خواهد شد ترکیبی از گذشته حال و آینده خواهد بود یک gran turismo کامل

این صحبت ها با عقل جور در می آید چرا که بخش انلاین gt sport عالی است اما میتواند محتویات سنتی(افلاین) بیشتر و بهتری داشته باشد
با توجه به اینکه تمام محتویات gt sport برای اینده قابل استفاره هستند شاید این سازنده ژاپنی بتواند که یه یه gt جدید برای ps5 اماده سازد ما در چندماه گزشته نیز ویدیویی لیک شده از gt نسل بعد را مشاهده کردیم که به صورت 8k و 120fps اجرا شده است
بهتر از این از انجایی که آقای یامائوچی از طرفداران vr است و به این تکنولوژی اعتقاد زیادی دارد باید انتظار ساپورت gt بعدی از vr را داشته باشیم
منبع
Gran Turismo PS5 Is Already in Development

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
من خیلی دنبال نکردم قضیه فروش GT رو ولی مگه خود یوشیدا زیر اون آمار 8 میلیونی GT توی توییتر کامنت نداده بود و تشکر کرده بود؟! پس چرا اصرار دارید که آمار واقعی نیست؟

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
نام
MOHSEN
گرن توریسمو فقط PS1 و PS2
تو نسل 7 و 8 این بازی رو چال کردن

• Like
Reactions: shooshcity

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
به نظرم کلا از زمان شروع نسل 7 تیم یاماوچی تو برنامه ریزی در حد شرکت اب و فاضلاب اکبر اباد سفلی هم نبودن
با جاه طلبی جی تی 5رو ساختن که باعث شد کلی از فن های بازی رو نامید کنه..
از اونور جی تی 6 اصلا احتیاجی نبود اخر نسل ps3بیاد... باید تمام خودشون رو میذاشتن وسط همین نسل جی تی 6 رو کامل و پر محتوا عرضه میکردن.

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
من خیلی دنبال نکردم قضیه فروش GT رو ولی مگه خود یوشیدا زیر اون آمار 8 میلیونی GT توی توییتر کامنت نداده بود و تشکر کرده بود؟! پس چرا اصرار دارید که آمار واقعی نیست؟
بله درسته ولی اینکه اصرار دارن بگن واقعی نیست چون بهتره واقعی نباشه براشون :D
Gran Turismo Sport Has Sold an Estimated 8 Million Copies

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
زیاد تو حس کل کل درباره ریسینگ های شبیه ساز نیستم ولی خب مثلا چه طوری روتون میشه از لایک کردن یاماوچی زیر پست مفهومی فروش 8 میلیونی پست بذارید

ولی اشاره نکنید بازی دو هفته بعد از عرضه تو کل فروشگاه ها به یک سوم کاهش قیمت داشت؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
به خاطر اینکه تاپیکش رو توی ریست ارا زدن و مشخص شده منبع اصلی آمار پلیرها، VGChartz بوده و تاپیک رو قفل کردن.
Gran Turismo Sport has sold in 8 million copies

آخرین آماری رسمی که در مورد این بازی اومده این هست:
Gran Turismo Sport has more than 7 million player accounts

بقیه اش دیگه تخمین و احتماله.

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
به خاطر اینکه تاپیکش رو توی ریست ارا زدن و مشخص شده منبع اصلی آمار پلیرها، VGChartz بوده و تاپیک رو قفل کردن.
Gran Turismo Sport has sold in 8 million copies

ظاهرا یامائوچی هم مثل دوستان خیلی به VGChartz استناد می کردن :D

خلاصه که درس بگیرید این کار رو نکنید :D
اصلا کلا بحث سر فروش بازی های ریسینگ نکنید که یهو مثلا من با فروش Mario Kart 8 میام و اصن بحث میره تو باقالی ها... چون اون شبیه ساز نیست و این آرکیده و اون یکی کارتینگ ـه و... . همه چی قاطی میشه :))
(البته خوبی بحث تو اون نقطه اینه که من حداقل آمارم رسمی و به روزه :D)

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
انشاالله که وضعیت فروش سری هم با نسخه بعدی بهتر میشه تا مسئولین سونی به جای لایک حداقل آمار رسمی بدن (چه پلیر، چه فروش) :D من دلم روشنه :D

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
انشاالله که وضعیت فروش سری هم با نسخه بعدی بهتر میشه تا مسئولین سونی به جای لایک حداقل آمار رسمی بدن (چه پلیر، چه فروش) :D من دلم روشنه :D

صحبت از امار رسمی فروش به میون اوردنش از طرفه یه مایکرو فن ?
و از اون مهمتر حق به جانب بودنش :D

شاید الان داخل یه دنیا موازی زندگی میکنم که سونی انحصاریهاش یکی یکی شکست می خورن و واسه اینکه ابروش نره به جای امار فروش چند ساله اماره پلیر فعال میده.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
وقتی صحبت فروش GT باشه بلافاصله بحث تخفیف بازی مطرح میشه ولی یادشون میره که برای اینکه جز پلیرهای فورزا قرار بگیری فقط به یه دلار نیاز داری

صحبت از امار رسمی فروش به میون اوردنش از طرفه یه مایکرو فن ?
و از اون مهمتر حق به جانب بودنش :D

شاید الان داخل یه دنیا موازی زندگی میکنم که سونی انحصاریهاش یکی یکی شکست می خورن و واسه اینکه ابروش نره به جای امار فروش چند ساله اماره پلیر فعال میده.

چرا بحث رو آف تاپیک می‌کنید؟ :D عادت کردید به آف تاپیک صحبت کردن؟ :D

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
انشاالله که یه GT درست و درمون ببینیم بعد از گذشت تقریبا 10 سال :D ببخشید 15 سال
یه جی تی درست درمون ببینی؟ عذر میخوام یه هیتر فن بوی که غیر از بازی کنسول محبوب خودش چیز دیگه ای رو نمیتونه ببینه چی رو قراره ببینه؟!

آمار رسمی هم تا 7 میلیون نسخه بوده و تا الان نهایتا به 8 میلیون رسیده حدودا و این فروش بدی برای بازی ریسینگی که تمرکزش بیشتر روی ماد آنلاین و مسابقه های FIA Championship نیست.
ضمن اینکه GT Sport در حال حاضر با آپدیت هایی که هر ماه به صورت مجانی میده به اندازه ای محتوا اضافه کرده که هیچ پلیری کمبودی احساس نمیکنه. ماد سینگل پلیر هم پر از event های مختلف در شاخه های متنوع هست.
حداقل میتونی یه سر به تاپیک مربوطه بزنی اگر اطلاعی از وضعیت بازی نداری.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
یه جی تی درست درمون ببینی؟ عذر میخوام یه هیتر فن بوی که غیر از بازی کنسول محبوب خودش چیز دیگه ای رو نمیتونه ببینه چی رو قراره ببینه؟!

آمار رسمی هم تا 7 میلیون نسخه بوده و تا الان نهایتا به 8 میلیون رسیده حدودا و این فروش بدی برای بازی ریسینگی که تمرکزش بیشتر روی ماد آنلاین و مسابقه های FIA Championship نیست.
ضمن اینکه GT Sport در حال حاضر با آپدیت هایی که هر ماه به صورت مجانی میده به اندازه ای محتوا اضافه کرده که هیچ پلیری کمبودی احساس نمیکنه. ماد سینگل پلیر هم پر از event های مختلف در شاخه های متنوع هست.
حداقل میتونی یه سر به تاپیک مربوطه بزنی اگر اطلاعی از وضعیت بازی نداری.

من همه بازی‌ها رو می‌بینم :D

آمار رسمی هم 7 میلیون مربوط به پلیر هست نه فروش (این رو هم دیدم :D) آپدیت و بروز رسانی مجانی هم باید بخشی از بازی‌های GaaS باشه. اینکه کاربرها الان راضی هستن هم جای خوشحالی داره :D دیر راضی شدن بهتر از هرگز راضی نشدنه :D ولی در هر صورت باز هم این بازی یه GT درست و درمون نیست و تو نسخه بعد باید منتظرش بود :D

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
من همه بازی‌ها رو می‌بینم :D

آمار رسمی هم 7 میلیون مربوط به پلیر هست نه فروش (این رو هم دیدم :D) آپدیت و بروز رسانی مجانی هم باید بخشی از بازی‌های GaaS باشه. اینکه کاربرها الان راضی هستن هم جای خوشحالی داره :D دیر راضی شدن بهتر از هرگز راضی نشدنه :D ولی در هر صورت باز هم این بازی یه GT درست و درمون نیست و تو نسخه بعد باید منتظرش بود :D
ببین محسن جان :D یه چیزی رو دوستانه عرض میکنم خدمتت که دست ازین کل کل ها برداری دیگه ماشالا سنت رفته بالا ما هم پیر شدیم گذشت اون زمان که ... سرتو درد نمیارم بقیه اش رو میدونی :D
مثلا بنده علی رغم اینکه دسترسی دارم به فورتزا و عناوینش اما گرن توریسمو رو کاملا ترجیح میدم ولی خودمو با بحث های جانب دارانه بین فورتزا بازها مضحکه نمیکنم دقیقا برعکس کاری که شما میکنی! بس کن اینکارا رو خواهشا! :D

آره خب سنمون رفته بالا ولی من نمیبینم 4 تا آدم عاقل بخوان عاقلانه صحبت کنن :D بحث جانبدارانه اینه که بیای با آماری که نیست برای بقیه بخوای رجز بخونی و ... :D اینکه بخوای بقیه رو با آماری که نیست متلک بارون کنی، اینکه بخوای هر چیزی رو به هم ربط بدی و ... :D من که به شخصه با بحث منطقی مشکلی ندارم ولی اگر از اون دنده بخواین بلند شین و متلک بندازین و ... خب منم هستم در خدمتتون همچنان، پیرم ولی شیرم :D

خودتون رعایت کنید منم رعایت میکنم، جدی میگم :D
یه آمار 7 یا 8 میلیونی هست این وسط بحثی نمیبینم واقعا

پیری ولی شیری؟! :D به قول غربی ها i'll give you credit for that !
ول نکن ترینی بخدا با بوفون باید وارد رقابت بشی دیگه :D

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
ببین محسن جان :D یه چیزی رو دوستانه عرض میکنم خدمتت که دست ازین کل کل ها برداری دیگه ماشالا سنت رفته بالا ما هم پیر شدیم گذشت اون زمان که ... سرتو درد نمیارم بقیه اش رو میدونی :D
مثلا بنده علی رغم اینکه دسترسی دارم به فورتزا و عناوینش اما گرن توریسمو رو کاملا ترجیح میدم ولی خودمو با بحث های جانب دارانه بین فورتزا بازها مضحکه نمیکنم دقیقا برعکس کاری که شما میکنی! بس کن اینکارا رو خواهشا! :D

آره خب سنمون رفته بالا ولی من نمیبینم 4 تا آدم عاقل بخوان عاقلانه صحبت کنن :D بحث جانبدارانه اینه که بیای با آماری که نیست برای بقیه بخوای رجز بخونی و ... :D اینکه بخوای بقیه رو با آماری که نیست متلک بارون کنی، اینکه بخوای هر چیزی رو به هم ربط بدی و ... :D من که به شخصه با بحث منطقی مشکلی ندارم ولی اگر از اون دنده بخواین بلند شین و متلک بندازین و ... خب منم هستم در خدمتتون همچنان، پیرم ولی شیرم :D

خودتون رعایت کنید منم رعایت میکنم، جدی میگم :D

یه آمار 7 یا 8 میلیونی هست این وسط بحثی نمیبینم واقعا

پیری ولی شیری؟! :D به قول غربی ها i'll give you credit for that !
ول نکن ترینی بخدا با بوفون باید وارد رقابت بشی دیگه :D

بحث ها انجام شد و پاک شد در ادامه (6 صفحه) :D

چرا ول کنم وقتی داریم دور هم میخندیم؟ :D

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر