شایعه شایعه: GTA IV برای PC در October

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
سلام

خوب بعد از شايعات و خبر هايی که اين چند روزه زياد دور اين بازی گشته حالا سايت Gamershell.com به نقل از سايت فرانسوی Jeuxpo.com اعلام کرده که پس از اعلام تاريخ نهايی عرضه اين بازی بر روی کنسول های XBOX360 و PS3 از سوی Rockstar در ادامه اين بازی برای ماه October سال 2008 برای PC هم عرضه خواهد شد.
در حال حاضر اين فقط اوّلين شايعه اي هست که به هر حال ديگه با نزديک شدن به زمان انتشار بازی در اين مورد منتشر شده و فعلاً هيچ چيز قطعی نيست.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اين بازي براي شماره ي قبل هم قرار بود براي دوتا كنسول
بياد ولي اخر براي pcهم اومد
اين يكي هم همون ماجرا ميشه

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
كي تاييد شد براي PC مياد ؟
لطفا منبع
کمی به گذشته مراجعه کنی نیازی به هیچ منبعی نیست!سری gta همیشه ظرف مدتی 1 سال(حالا کمتر یا بیشتر) از روی کنسول برای pc هم اومده!
منبع از این واضح تر؟

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
کمی به گذشته مراجعه کنی نیازی به هیچ منبعی نیست!سری gta همیشه ظرف مدتی 1 سال(حالا کمتر یا بیشتر) از روی کنسول برای pc هم اومده!
منبع از این واضح تر؟
به نظر من هم این روند تقریبا همیشه وجود داره.مثلا الان با کارهایی که COPCOM می کنه میشه پیش بینی RESIDENT EVIL 5 رو روی PC کرد.

GameMaker7

کاربر سایت
May 16, 2007
177
نام
ممد هستم
منبع از این واضح تر؟

سلام.
سری قبلی این بازی، با انجین تجاری و قدرتمند Renderware کار شده بود که میتونست بازی رو با هر گیم پلی و یا گرافیکی برای پی سی کانورت کنه، اما الان انجین بازی Rage هست که بااینکه برای پی سی هم دیزاین شده(VT هم برای پی سی هست ازین انجین) اما امکان داره بازی ای به گستردگی GTA IV رو نتونن پورت کنن، و یا درست پورت کنن.
در هر صورت واقعا احمقن اگه کانورت نکنن... معروفیت بازی روی نسخه ی پی سیش تکیه داره.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
چه دلیل قانع کننده ای!!!!!
چون DMC همیشه برای کنسول بوده پس برای PC نمیاد ، پس این شماره 4اش چیه؟ پس حرف شما اشتباه هست و اسپم داده اید
والا فرق پست اسپم و غیر اسپم رو کسی باید بفهمه که اون علامت خوشحال رو گذاشته بالا سره شما :laughing:

شماره 4 ِش هم همون دلیل شماره 3 رو داره ;) که فکر نکنم عمر گیمینگ شما قد بده که خبرش رو همون موقع شنیده باشی ;)
در ضمن مگه همیشه قراره یک بازی رو یک پلتفرم بمونه! DMC3 برای pc اومد تا زمینه سازی بشه که بعد از این DMC برای pc بیاد (البته این نظره منه)

در ضمن همیشه GTA یکی از موفق ترین ها روی PC بوده و خواهد بود ;)
بحث Dmc هم کاملا متفاوته،چون Dmc اصلا سبکی کنسولی به شمار میاد و وقتی شما بخواهی DMC با keyboard بازی کنی یحتمل دستت میشکنه بعد از زدن اون combo های خپن :D البته احتمال شکستن keyboard هم هست.

اینجور چیزایی هم که من میگم یه جور قانون نانوشته هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر