Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,837
نام
نریمان
همون‌طور که میدونید میشه شاوکان و کرانیکا رو به عنوان Announcer انتخاب کرد، حالا با بررسی فایل های بازی مشخص شده جانی کیج و ریدن هم جز انونسر ها هستن و فایل های صداشون تو بازی هست، واسه جانی عالیه:

به علاوه دیالوگ های شخصیت های DLC هم پیدا شده، بعضاً هم جالب هستن مثلاً این دیالوگ Spawn که اشاره به حضورش تو Soulcalibur 2 داره.

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
همون‌طور که میدونید میشه شاوکان و کرانیکا رو به عنوان Announcer انتخاب کرد، حالا با بررسی فایل های بازی مشخص شده جانی کیج و ریدن هم جز انونسر ها هستن و فایل های صداشون تو بازی هست، واسه جانی عالیه:

لینک نماشا برا اونا که هیتلر شکن ندارن :D
Mortal Kombat 11 - Raiden Announcer
Mortal Kombat 11 Johnny Cage Announcer

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
سلام
ما که فرصت نشد از گلیچ استفاده کنیم ... حالا به صورت عادی چطوری باید اون سرها رو باز کنیم؟

50 تا فیتلتی روی کسی که میخواهید سرشو بگیرید مثلا سر کبال رو میخواهی دریافت بکنی با سونیا (به عنوان پلیر اول) و کبال (به عنوان پلیر دوم برای کامپیوتر) 50 بار بازی میکنی و روی کبال فیتلیتی اجرا میکنی و سر کبال دریافت میکنی میری میزنی سر نیزه.فکر کنم حتما باید توی تاورها این کارو بکنب و لوکال حساب نیست...

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
50 تا فیتلتی روی کسی که میخواهید سرشو بگیرید مثلا سر کبال رو میخواهی دریافت بکنی با سونیا (به عنوان پلیر اول) و کبال (به عنوان پلیر دوم برای کامپیوتر) 50 بار بازی میکنی و روی کبال فیتلیتی اجرا میکنی و سر کبال دریافت میکنی میری میزنی سر نیزه.فکر کنم حتما باید توی تاورها این کارو بکنب و لوکال حساب نیست...

من شانس آوردم چند ساعت قبل پچ بالاخره همرو باز کردم
خیلی ناجوره اینجوری آزاد کردن

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
من شانس آوردم چند ساعت قبل پچ بالاخره همرو باز کردم
خیلی ناجوره اینجوری آزاد کردن
ناجور هست، ولی به نظرم کسی که میخواد یه مدت بازی کنه و قصدش صرفا پلات کردن...یا سریع پلات کردن نیست، بعد یه مدت باز میکنه!

اگرم تعدادش نصف شده که عالیه! :x
---
سوال در مورد Krypt !
رپتایل رو چجوری پیدا کنم؟ فرار کرد...ولی خو نمیدونم به کجا! شنیدم میگن با قدرت کنشی پیدا میشه....ولی مگه Krypt دو وجب راهه؟ :|

در مورد پایان بازی!

به نظرم یکم پایانش گنگ بود! تو قبلیا خوب مشخص بود هر کاراکتر سرش چه بلایی اومد!
ولی الان.... یه مقدار زمان برگشت عقب و معلوم نشد تا کجا... و اینکه گفتن تایم لاین ها رو درست میکنند، ولی اصلا نگفتن دقیقا چطور و میخوان چیکار کنند!(یعنی بعضی کاراکترها دوتاشون باقی میمونند؟ برمیگردن زمان خودشون؟ چی میشه در کل و ....!

• Like
Reactions: gamer123456

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
در مورد پایان بازی!

به نظرم یکم پایانش گنگ بود! تو قبلیا خوب مشخص بود هر کاراکتر سرش چه بلایی اومد!
ولی الان.... یه مقدار زمان برگشت عقب و معلوم نشد تا کجا... و اینکه گفتن تایم لاین ها رو درست میکنند، ولی اصلا نگفتن دقیقا چطور و میخوان چیکار کنند!(یعنی بعضی کاراکترها دوتاشون باقی میمونند؟ برمیگردن زمان خودشون؟ چی میشه در کل و ....!

تایم لاین مورتال کاملا ریست شد و در واقع نسخه بعدی هرچی باشه، ریبوت به حساب میاد. الان دست ندررلم کاملا باز شده که هر کاری بخوان با داستان و شخصیت‌ها بکنن.

• Like
Reactions: gamer123456

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
تایم لاین مورتال کاملا ریست شد و در واقع نسخه بعدی هرچی باشه، ریبوت به حساب میاد. الان دست ندررلم کاملا باز شده که هر کاری بخوان با داستان و شخصیت‌ها بکنن.
کلا که یکمی ضایعست توی 3نسخه، دوبار ریبوت داشتیم! :)):|
ولی خوب... با این حال انتظار داشتم همینجا تکلیف رو مشخص کنند...نه اینکه تا نسخه ی بعدی وقت بخرن برای نتیجه ی ریبوت! :D

داستان حال داد واقعا... ولی این پایانش کامل راضیم نکرد! :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
سوال! قبل از گرفتن بازی، خوندم که میشه تو Co Op Towerها به عنوان تماشاگر کمک کرد!
حالا سوال اینه که چگونه؟ :D

---
مورد بعدی، این Kronika به شدت باس رو اعصابیه:-" یادم رفت تو پست قبلی بگم:| نصف حرکات مورد نظر رو اصلا نمیشه روش زد:|

---
و باز سوال بعدی...یه چندتا تنظیمات AI رو بگید ببینیم چند چندیم...برای اون بخش دفاع و حمله... (گرچه دفاع...همون روز اول فقط بود و الان داره خاک میخوره تیم:| )

---
ویرایش:
جواب سوال اول:D (اگر کسی مثل من هست که هنوز سر در نیورده چی به چیه:-" )
مدیفایرهایی که تو صفحه انتخاب کاراکتر نشون داده میشن به ترتیب از چپ به راست، با ضربدر - مربع - مثلث اجرا میشن!
و یه جورایی هر سه نفر باید بدونند این مورد رو! و درست بدونند کجا استفاده کنند!

باراکا رو ... نفر دوم کشت و نوبت به من نرسید حتی:)) ... البته نفر اول ناااااابودش کرد=)) رسوندش زیر 20% :))

آخرین ویرایش:

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
سوال در مورد Krypt !
رپتایل رو چجوری پیدا کنم؟ فرار کرد...ولی خو نمیدونم به کجا! شنیدم میگن با قدرت کنشی پیدا میشه....ولی مگه Krypt دو وجب راهه؟ :|
رپتایلو با قدرت کنشی پیدا میکنی که من دوبار دیدمش با چکش زدم ترکید، اصلا یادم نی جایزه ای که داد بابتش زیاد بود یا نه، اصلا نمیدونم قرار بود بکشمش کلا یا نه :)) بهرحال... یکی ازجاهاشو یادم نی ولی دومی اون آسانسوره س که میبرتت به goro's lair قبل از اینکه وارد حال بشی، سمت راستت چندتا صندوق و روح سبز هست، اونجا چشم بند رو فعال کن میبینیش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر