Microsoft | E3 2019 Press Conference

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
157
190
نام
Ro.s
خب مدت زمان کنفرانس ۲ ساعت خواهد بود که با توجه به حجم بالای تردپارتی ها عجیب نیست:D
تا 2:30 بامداد روز 20 خرداد. روزی که امتحان شیمی ما دوازدهمی های بدبخته. دمشون گرم:((

g4mer

کاربر سایت
Nov 18, 2017
515
724
نام
سعید ربانی
خب مدت زمان کنفرانس ۲ ساعت خواهد بود که با توجه به حجم بالای تردپارتی ها عجیب نیست:D
اااااااا قمررررررررررررر
2 ساااااااعت:blink1::Shocked::Shocked::Shocked::Shocked::Scare::Scare::Scare::wow::wow::wow::wow:
پشماااااااام
2 سااااااعت
یااااا خدا من ک دیگه نمیتونم تا کنفرانس منتظر بمونم
یاااا خود امام خمینیییی

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
5,006
16,030
نام
ali
در میکسر رویت شد :

View attachment 107328
بیاین اقا اینم هایپ :D ولی جدی بدون شوخی بعضی اوقات میرم اسکرین شات های ملت رو از FH4 میبینم و با خودم میگم این تیم با فیبل میخواد چیکار کنه!!

الان دو ساله که این شایعه داره میاد و میره
نکته جالبش هم اینکه همه به سوم شخص بودنش اشاره میکنند :D

g4mer

کاربر سایت
Nov 18, 2017
515
724
نام
سعید ربانی
ینی دو ساعت کنفرانس چی نمیتونن نشون بدن؟؟؟؟
فقط اگه 30 درصد زمان رو نمایش فرست پارتی در نظر بگیریم میشه 40 دقیقه مختوای گیم انحصاری :wow::wow::wow::wow::D
حس ی ریچ من رو پیدا کردم ک با جیب پر میره واس خرید
از هر ترد پارتی ک فکرشو بکنید قراره گلچین و نوبرشو بیاره تو کنفرانس
چییییی بشه امسالللل:wow::D:D:x

• Like
Reactions: M@SOUD64

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
5,006
16,030
نام
ali
به مناسبت برگشت COD به کنفرانس مایکروسافت یادی کنیم از سال 2009 و گیمپلی مرحله برفی MW2 وقتی که وینس زمپلا امد روی سن و بینندگان رو به دیدن گیمپلی بازی دعوت کرد و بعد جیسون وست کنترلر رو دستش گرفت و اون مرحله پشم افکن رو پلی داد

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
11,649
50,595
نام
∂αнмα
به مناسبت برگشت COD به کنفرانس مایکروسافت یادی کنیم از سال 2009 و گیمپلی مرحله برفی MW2 وقتی که وینس زمپلا امد روی سن و بینندگان رو به دیدن گیمپلی بازی دعوت کرد و بعد جیسون وست کنترلر رو دستش گرفت و اون مرحله پشم افکن رو پلی داد

من این نمایش رو تا یاد دارم فراموش نمیکنم تازه COD فن شده بودم COD MW رو تموم کرده بودم با شوق و ذوق از این مجله ها ی تصویری بود گرفتم و یـ راس اومدم سر وقت نمایش این بازی یادم هیچ وقت نمیره این نمایش رو .....

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

کاربر فعال
Jun 5, 2010
2,535
10,034
نام
نریمان

جالبه تو کنفرانس امسال هم نمایش CoD رو داریم هم احتمالا نمایش Fallen Order توسط وینس زامپلا.

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
704
490

اگه همزمان با شماره جدید بازسازی mw2 رو معرفی کنن محشره
کال رو دستش نیومده و نمیاد .

در مورد 2 ساعت الان انتظار من دیگه خیلی رفت بالا تو این دو ساعت باید حتما نمایش های خفن باشه از خود مایکی
خدا کنه کپکام هم دست پر بیاد re3 remake رو ببینیم =P~

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
264
1,389
10 دقیقه Halo Infinite و The Master Chief Collection گیم پلی و تاریخ انتشار نسخه pc
10 دقیقه Gears 5 و Tactics گیم پلی و تاریخ انتشار
Ori and the Will of the Wisps گیم پلی وتاریخ انتشار
Age of Empires IV گیم پلی تاریخ انتشار
10 دقیقه Cyberpunk 2077
گیم پلی The Outer Worlds
Battletoads
wasteland 3
گیم پلی dying light 2
Sea of Thieves
یه گیم پلی از یه بازی ubisoft
Star Wars Jedi: Fallen Order
bethesda و Starfield
چند عنوان ژاپنی و تایید عرضه final fantasy xiv روی one

call of duty modern warfare

5 دقیقه game pass
حداقل 10 دقیقه خود فیل اسپنسر و ما چقد خوبیم و اعلام خرید استودیو
15 دقیقه معرفی کنسول نسل بعد و تغییرات xbox live و xcloud
Dino Crisis
107376

IP نسل بعدی Rare
From Software
Ninja Theory به احتمال زیاد razer انلاین
forza motorsport 8

Fable

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
704
490
آقا دموی Heavy rain برای pc عرضه شده به نظرتون ممکنه داوود رو روی استیج ببینیم ؟!!!!

g4mer

کاربر سایت
Nov 18, 2017
515
724
نام
سعید ربانی
با ضعفی که اکس باکس تو بازی سینگل ادونچر داره درصدم احتمال نمیدم بازی ninja آنلاین باش (شاید مولتی هم داشته باش به لطف جذب نیرو)
اما بحث نحوه ارایه کنفرانس :D
بنظرم بعد معرفی افتضاح وان و ساپورت هرچیزی در کنار گیم اینا برا نسل جدید فقط و فقط میگن games games games
بدور از هر حرف اضافه ای مگه در مورد اسکارلت ک باید توضیح داده بشه و اونم میره برا مراسم رو نمایی اختصاصی ک انقد blah blah کنن که کف و خون قاطی کنیم اما این کنفرانس چییییی بشه
اون ک نمایش پارسال بود انقدر فوق العاده بود
امسال همه رونمایی و گیم پلی پارسالیاس:wow::wow::x:x
البته بغیر HALO ک تریلر این گیم میشه

• Like
Reactions: X B I T B

g4mer

کاربر سایت
Nov 18, 2017
515
724
نام
سعید ربانی
بنظرم big suprise امسال مشترکا به playground دوس داشتنی و initaiative بابت رونمایی از شاهکار جدیدشون میرسه
خدایش الان بخایم دقیق تر نگاه کنیم ماکروسافت برا نسل جدید کلی استدیو قوی و حرف برا نسل جدید داره ک شدیدا به سورپرایز initaitive امیدوارم و مطمعنم کار قوی و شماره داری هست

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
3,820
5,453
آقا دموی Heavy rain برای pc عرضه شده به نظرتون ممکنه داوود رو روی استیج ببینیم ؟!!!!
heavy rain ممکنه چون عنوان تجاریش ماله کوانتیکه ولی اون دو تا ماله سونیه.
هر چند سونی و ماکرو دارن کارهای مشترک میکنن و یه موقع ممکنه بدن ،اما با توجه به گذشت بیش از یک نسل از این بازی احتمالش کمه.
اینقدر خبر و گیم داره الان ماکرو ،که عرضه heavy توش چیز خاصی محسوب نمیشه
یا بزنه قسمت سوم یکی از بازیهای والو اینجا معرفی بشه.
عجب چیزایی هست

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟