دانلود بازی های سوییچ به همراه آخرین آپدیت ها (کامل) با /hbg/

poyakh

کاربر سایت
Mar 26, 2019
34
7
دوستان این ربات عالیه من خیلی وقت بود دنبال dlc octo اسپلاتون بودم اخرش از این سایت گرفتم و کار کرد
حتی ربات بخش تم هم داره که عالیه !!!

mahcity22

کاربر سایت
Dec 24, 2015
52
5
درود بر شما
اول از همه ممنون كه جواب ميديد و مشكل من رو برطرف ميكنيد
داداش من يكم تازه واردم اگه ميشه بگيد دقيقا چيو از اون سايت دانلود كنم و كجا نصب كنم
دوستان کسی نمیتونه کمکم کنه میخوام بازی New Super Mario Bros U Deluxe رو نصب کنم ولی اخطار بهم میده

Attachments

poyakh

کاربر سایت
Mar 26, 2019
34
7
سلام دوستان همچین رباتی تو دیسکورد می شناسین که سرور لن انلاین برای نینتندو داشته باشه ؟

Mohsenjalayeri

کاربر سایت
Apr 8, 2018
63
0
سلام بازی ریختن در پوشه tinfoil سپس در پوشهnps بازی نصب نمیشه این خطا میاد چه کار کنم دوستان

Attachments

poyakh

کاربر سایت
Mar 26, 2019
34
7
سلام بازی ریختن در پوشه tinfoil سپس در پوشهnps بازی نصب نمیشه این خطا میاد چه کار کنم دوستان
داداش تو این مورد نمی تونم کمکت کنم از دیگر دوستان تو تایپینگ های دیگه بپرس

poyakh

کاربر سایت
Mar 26, 2019
34
7
دوستان بازی New Super Mario Bros U Deluxe نصب کردم اما موقع اجرا این اخطار رو میده واسه چی
داداش برو تو سایت sdsetup.com گزینه kosmos default رو بزن روی بعضی گزینه ها تیک هست همه تیک ها رو بردار به جز گزینه sigpach بزار تیک این گزینه بمونه بعد در اخر دانلود رو بزن بعد یه فایل زیپ بهت میده که توش یه پوشه sd هستش تو اون پوشه sigpach هست اونو کپی کن تو مموری سوییچ دوباره پیلود بزن بعد بازی که نصب کردی رو حذف کن دوباره نصب کن درست میشه

Mohsenjalayeri

کاربر سایت
Apr 8, 2018
63
0

Attachments

Mohsenjalayeri

کاربر سایت
Apr 8, 2018
63
0
سلام دوستان میخواهم فایل بازی که حجم بالای 7گیگ هست به مموری کارت کنسول سوییچ انتقال بده خطا میده که باید با نرم افزار بخصوصی میشه این فایل های انتقال داد دوستان اگر اسم نرم افزلر یا لینک نرم افزار بدین برم دانلود کنم ممنون میشه کمکم کنید

poyakh

کاربر سایت
Mar 26, 2019
34
7
سلام دوستان میخواهم فایل بازی که حجم بالای 7گیگ هست به مموری کارت کنسول سوییچ انتقال بده خطا میده که باید با نرم افزار بخصوصی میشه این فایل های انتقال داد دوستان اگر اسم نرم افزلر یا لینک نرم افزار بدین برم دانلود کنم ممنون میشه کمکم کنید
دوست عزیز اگه فرمت مموریت fat32 هست نمیتونی فایل بیشتر از ۴ گیگ رو توش بریزی و باید فرمت مموری رو به exfat تغییر بدی

poyakh

کاربر سایت
Mar 26, 2019
34
7
اگه هم خواستی فرمت نکنی اینم لینک برنامه کپی کردن برای ویندوز اگه اینم جواب نداد بای فرمت کنی
TeraCopy Pro 3.26 + Portable کپی کردن سریع اطلاعات

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 2, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟