Yusuke Hashimoto استدیو PlatinumGames را ترک کرد

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
screen-shot-2014-09-04-at-6-00-58-pm.png

Yusuke Hashimoto کارگردان Bayonetta 2 و تهیه کننده نسخه اول Bayonetta تایید کرد که استدیو PlatinumGames را ترک کرده است.

از دیگر فعالیت های Hashimoto می توان به این موارد اشاره کرد:" کارگردانی Star Fox Zero، رهبری تیم برنامه نویسان Ni no Kuni II: Revenant Kingdom، طراح ارشد Resident Evil 4 ."

Hashimoto در صفحه شخصی خود در توییتر این پیغام را گذاشته:"
این توییت کمی شخصی تر از سایر روزها خواهد بود. 31 ژانویه آخرین روز کاری من در استدیو Platinum Games بود. خاطراتی که من در طی 13 سال فعالیت در Platinum داشتم، با ده ها نفر از افراد با استعداد، در پروژه هایی مانند Bayonetta, Bayonetta 2, و Star Fox Zero کار کرده ام و در آن ها دعوت بودم. اجازه بدهید در این فرصت از کسانی که با من در این پروژه ها همکاری کرده اند تشکر و قدردانی کنم. کسانی که من را حمایت کردند، و حتی اشخصای که بازی های من را انجام داده اند، امیدوارم تجربیاتی که که در Platinum بدست آورده ام در کار آینده خود استفاده کنم. باز هم از شما تشکر می کنم."

با این حال نگرانی در مورد ساخت Bayonetta 3 وجود دارد چرا که نینتندو و PlatinumGames هنوز کارگردان قسمت سوم را معرفی نکرده اند. در آخرین Nintendo Direct تایید شد که توسعه Bayonetta 3 در حال پیشرفت است.

منبع

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
نمیدونم چرا ولی یه حسی بهم میگه کارگردان Bayo3 خود کامیا هست :/
چون کامیا فقط supervisor آخرین پروژه معرفی شده پلاتینوم هست (astral chain) و احتمالا خودش یه پروژه دیگه زیر دستش باشه.

در کل زیاد نگران بیونتا 3 نیستیم :D
با اینکه چیزی ازش نشون ندادن، بازی ای نیست که پلاتینوم بهش اهمیت نده و مطمئنم یه بازی خوب تحویلمون میدن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر