Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من چند گیم زدم الان دراگونا کجا بودن؟:D فقط یک دراگونه زندانی پیدا کردم اونم که هیچی، باز میخوان با آپدیت بیان داخل بازی؟
مپ خیلی جاهاش عوض شده خوب شده، واتسون زیاد به دلم ننشست تا اینجای کار چون بیشتر آدمی هستم که راش میده (Pathfinder Main :-")

ویرایش: نه الان که چندین گیم زدم باهاش جذبش شدم :D Ultimate ـش شدیدا کاربرد داره مخصوصا همین که شیلدو پر میکنه، قشنگ خوراکه اینه دورتو ببندی یک دونه از این بزاری وسط و اسنایپ کنی :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: stanley

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,478
نام
Nightwing
سیزن ۲ بازی تفاوت آنچنانی نداره واقعا! مپ که کلیتش همونه
یه سری چیزا اضافه شده امیدوارم بازم آپدیت بدن

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,478
نام
Nightwing
من چند گیم زدم الان دراگونا کجا بودن؟:D فقط یک دراگونه زندانی پیدا کردم اونم که هیچی، باز میخوان با آپدیت بیان داخل بازی؟
مپ خیلی جاهاش عوض شده خوب شده، واتسون زیاد به دلم ننشست تا اینجای کار چون بیشتر آدمی هستم که راش میده (Pathfinder Main :-")

ویرایش: نه الان که چندین گیم زدم باهاش جذبش شدم :D Ultimate ـش شدیدا کاربرد داره مخصوصا همین که شیلدو پر میکنه، قشنگ خوراکه اینه دورتو ببندی یک دونه از این بزاری وسط و اسنایپ کنی :D
اونارو میکشی امتیاز میده بهت ولی نهفمیدم به چه دردی میخورن :|

• Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سیزن ۲ بازی تفاوت آنچنانی نداره واقعا! مپ که کلیتش همونه
یه سری چیزا اضافه شده امیدوارم بازم آپدیت بدن
بنظر من که به اندازه کافی بود، همین که مپ تغییر کرده و هاپ آپو و ال استار و اینا اضافه شده حس جدیدی میده بهم :D اگه بهش فک کنی نباید انتظار داشت توی دو سیزن اول مپ جدید بدن یا تعداد گانا رو سریع زیاد کنن.
نکته درستشم بنظرم همینجاس که یک دفعه زیاد اضافه نمیکنن که بعدا چیزی واسه عرضه نداشته باشن، مشکل بازی موقع اومدنش دقیقا همین بود، با اختلاف خیلی فضاییی کامل ترین و بی مشکل ترین بتل رویاله تاریخ بود موقع عرضه اما از بس کامل بود دیگه تا 3 ماه هیچ چیزی واسه اضافه کردن نداشتن، در صورتی که میتونستن موقع اومدن بازی بجا این همه کارکتر 3 تا میزاشتن بعد هر ماه یک دونه اضافه میکردن که سیزن اول اینقد داغون نشه وضعیتش :D

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
دراگون

دراگونا که توی قفس هستن اگر کسی نزدیکشون بشه صداشون در میاد و اون گنده ها بعضی هاشون زیر پاشون لوت هست که وقتی پاشون رو بلند میکنن چند ثانیه وقت دارین لوت کنید قبل اینکه له بشین :)
به غیر هاپ آپ ها، موزیک منو، لودینگ اسکرین، اسکین، گان جدید و... یکسری گان ها هم تغییر کردن مثلا p2020 اگه طرف شیلد نداشته باشه دمیج بیشتر میده و موزانبیک دمیج شیلد بیشتر میده (البته شایدم برعکس باشه دقیق یادم نیست :D )
و اینکه یسری هیرو ها رو باف کردن مثل gibraltar caustic bloodhound (اینارو میدونم قوی تر شدن بقیه رو نمیدونم)
البته من خودم هنوز دانلود نکردم آپدیت رو :D

• Like
Reactions: stanley

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
چیز که با این حجم اپدیت مشخصه بیشتر اضافه شده به بازی فقط زمان باز شدنش مشخص نیست!
دیشب توییچ خیلی خندیدم فایت اخر بود 2 تا تیم بیشتر نمونده بودن هم تیمی های استریمر مردن طرف گفت نمیتونید منو بگیرید دویید رفت زیر پای دایناسوره له شد بازی تموم شد:lol:

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
سلام دوستان یک سوال دارم این بازی برای اجرا کلا نیاز به وی پی ان داره آیا؟ دانلودش رو منظورم نیست اجرای بازی از دسکتاپ تا پیدا کردن سرور و بازی کردن آیا نیاز داره؟ مرسی

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,478
نام
Nightwing
بنظر من که به اندازه کافی بود، همین که مپ تغییر کرده و هاپ آپو و ال استار و اینا اضافه شده حس جدیدی میده بهم :D اگه بهش فک کنی نباید انتظار داشت توی دو سیزن اول مپ جدید بدن یا تعداد گانا رو سریع زیاد کنن.
نکته درستشم بنظرم همینجاس که یک دفعه زیاد اضافه نمیکنن که بعدا چیزی واسه عرضه نداشته باشن، مشکل بازی موقع اومدنش دقیقا همین بود، با اختلاف خیلی فضاییی کامل ترین و بی مشکل ترین بتل رویاله تاریخ بود موقع عرضه اما از بس کامل بود دیگه تا 3 ماه هیچ چیزی واسه اضافه کردن نداشتن، در صورتی که میتونستن موقع اومدن بازی بجا این همه کارکتر 3 تا میزاشتن بعد هر ماه یک دونه اضافه میکردن که سیزن اول اینقد داغون نشه وضعیتش :D
تا حدودی باهات موافقم
راستی امروز ۲تا اسلحه برداشتم هر دوتاشم جدید بودن:D
به نظرت لجند اضافه میشه بازم؟

• Like
Reactions: majidred2011

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام دوستان یک سوال دارم این بازی برای اجرا کلا نیاز به وی پی ان داره آیا؟ دانلودش رو منظورم نیست اجرای بازی از دسکتاپ تا پیدا کردن سرور و بازی کردن آیا نیاز داره؟ مرسی
سلام
نه لازم نیست. بازی راحت اجرا میشه

• Like
Reactions: amooei

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر