Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
چقد سرورا بعد اپدیت خوب شدن حتی بعد بازی به لابی برمیگردی دیگ از بازی نمیندازت بیرون امیدوارم همینطور بمونه

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
انگار یا ما از تحریم این بازی در اومدیم یا برداران ف.یل چی پورت ها را باز کردن
از لحاظ جوین شدن ب سرور ها بازی فوق العاده شده البته روی ps4 تست کردم.

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
الان زنده دیدم سیزن دوم من که میخ کوب شدم رو صندلی بره بوق بزنه پابجی و فورتنایت ترکوووووند

اسلحه جدید Lstar
قویترین اسلحه اپکس لیگنده عجب چیزیه - 2 تا چیپ میخواد تا درو کنه !!!!!!! :Arrowd::Lovestruck::Dancing:

اسکینهای جدید لیجندری لیگندها و اسلحه ها در سیزن جدید فکمو انداخت !

و لیجند جدید عشق واتسون !!!!!! الکتریکی چنتا تله میزاره سرعت دشمنو کم کم میکنه دان میکنی! و اولتیمیتش که دیگه عاشقش شدم وا وا واو واو واو واو !!!!!!!!!!! یه ضد موشک میزاره وسط زمین موشکای کوازتیک میزنه با لیگندای دیگه که هرچی هوایی بزنن ضد هوایی داره !!!!!! نارنجکم میزنه بندازن رو هوا و شیلد خودش و هم تیمیا هم شارژ میکنه !!!! کلا ساپورتره تیمه وای عجب چیزیه هیجانو هایپمو چسبوند:Thumbsup::hearteyes:

رنک هم در راهه!!! :blink::Drooling::hearteyes:

یه چیزی بود مثه اژدها پرواز میکردن! کامل معرفی نکردن گفتن هایپ بمونه واسه انتشار سیزن جدید!

من که خیلی هایپم اور هایپ عالی :Thumbsup::Lovestruck:

مپ هم تغییرات داره که نشون ندادن اینم گذاشتن هایپ زمان انتشار

دوستان سرورام اوکی شده و خیلی خوشحالم یازی فری تو پلیه و همه میتونین تجربش کنین ایشالا سیزن بعد هم بدون مشکل وصل شیم که عالی ترین کاملترین بتل رویال اپکس لیگنده

گفتن مچ میکینگ هم بهبود دادن در این سیزن جدید

سیزن دوم با آپدیت بسیار بزرگ ۱۴ تیر ماه (۲ جولای ۲۰۱۹ میلادی) منتشر می‌شود!!! :Dancing::Thumbsup::Lovestruck:

ایونت جدید هم در جریانه الان از دست ندین اینم ویدیو معرفیش :Arrowd::Thumbsup:

تریلر معرفی فصل دوم :Arrowd: اخرای تریلر توجه کنین اولتیمیت واتسونم میبینین موشک باران کوازتیک واتسون با ضد هواییش میترکونه رو هوا میزنه !!!! و از خودش و اسکوادش محافظت میکنه و میتونین ریواو هم انجام بدین!!! واقعا عالیه! :Drooling::hearteyes:

این خوشگلم لیجند جدید واتسونه عکسش این پایین موفق و شاد باشید iHamid4Wizard :Arrowd::Lovestruck::hearteyes:

آخرین ویرایش:

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
View attachment 108863

واقعا برطرف شده؟

سلام
بله کاملا رفع شده
خیلی خیلی زود لودینگ رو رد میکنه و وارد بازی میشه حتی بعد از بازی هم دیسکانکت نمیشی و برمیگردی به منو
من دیروز یه دست champion شدم خیلی حال داد تروفی kill leader رو هم گرفتم <:-P

Sajjad135

کاربر سایت
Feb 12, 2019
28
دیدن سرورهاشون خالی شده تحریم رو برداشتن ،راحت وصل میشه ولی خوب همه گرگی شدن تو بازی من با نفر اولی که درگیر میشم میفتم روزهای اول که همه نوب بودن چندنفر میزدم ولی الان ..

nejad

کاربر سایت
Jul 18, 2014
20
سلام دوستان
من دوشنبه گذاشتم رو ps4 بازی دان بشه
انقدر اینجا خوندم فیلتره
پیش پیش به همه ی قندشکنا سیستمو مجهز کردم B-)
دیشب بدون کوچکترین مشکلی و بدون دی ان اس و قندشکن وارد بازی شدم
کلا اصلا گیر نداشت
حالا نمیدونم شانس من بوده یا مشکل بازی برطرف شده .
راستی گروه تلگرامی سراغ ندارید هماهنگ شیم واسه بازی کردن ؟

آخرین ویرایش:

Sajjad135

کاربر سایت
Feb 12, 2019
28
سلام دوستان
من دوشنبه گذاشتم رو ps4 بازی دان بشه
انقدر اینجا خوندم فیلتره
پیش پیش به همه ی قندشکنا سیستمو مجهز کردم B-)
دیشب بدون کوچکترین مشکلی و بدون دی ان اس و قندشکن وارد بازی شدم
کلا اصلا گیر نداشت
حالا نمیدونم شانس من بوده یا مشکل بازی برطرف شده .
راستی گروه تلگرامی سراغ ندارید هماهنگ شیم واسه بازی کردن ؟
مشکل حل شده وصل میشه

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,478
نام
Nightwing
خب منم بعد مدت ها تونستن یه چند دستی بزنم. بازی باحاله:D ولی نمیدونم چرا سخت و گنگ برام یکم
و اینکه حس میکنم بازی شبیه فورتنایت هست یجورایی:-?

Sajjad135

کاربر سایت
Feb 12, 2019
28
سلام.
من تو ps4 بازی میکنم با اینترنت adsl،راحت الان وصل میشه به بازی ولی یه مشکل که هست اینه که همه سرورها بیشتر از 50درصد packet loss دارن کسی این مشکل رو داره؟ آخه گاها باعث لگ میشه.
این در حالیه که با اینترنت سیم کارت امتحان کردم بیشتر سرورها پکت لوز صفر دارن فقط با adsl اینجوریه .دلیلش چی هست؟

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
سلام.
من تو ps4 بازی میکنم با اینترنت adsl،راحت الان وصل میشه به بازی ولی یه مشکل که هست اینه که همه سرورها بیشتر از 50درصد packet loss دارن کسی این مشکل رو داره؟ آخه گاها باعث لگ میشه.
این در حالیه که با اینترنت سیم کارت امتحان کردم بیشتر سرورها پکت لوز صفر دارن فقط با adsl اینجوریه .دلیلش چی هست؟

کلا چند وقته adsl پاکت لاستش فوق العاده زیاد شده بر عکس نت سیم کارت

• Like
Reactions: Sajjad135

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
منم به امید حرف دوستان که مشکلش رفع شده، دوباره زدم بازی رو دانلود گذاشتم 35 گیگ

امیدوارم بتونم بالاخره یک دست بازی کنم

ادیت: بازی اوکی اجرا میشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر