Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
من موندم فاز اونایی که میرن کنسول 3ds یا XL قبلی رو میخرن چیه ؟ خوب جدیده رو بخرن بهتره که تفاوت قیمتی هم که نداره خب :|
دلایل زیادی داره این کار,شاید از مدل جدید اطلاعی ندارن,شاید هم خوششون نمیاد,شاید هم می خوان کلکسیون کنن(چون به احتمال زیاد تولیدش توقیف می شه.)
کلا 16 هزار نفر هر کسی دلیل خودش رو داره.

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
Total Xbox console sales hit 2.4 million during Microsoft’s Q1 FY15
According to Microsoft, that’s 102% growth in unit sales. The Xbox brand is part of the Devices and Consumer division, which saw a 47% increase in revenue to $10.96 billion

47496015825620521941.jpg

آخرین ویرایش:

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
طبق معمول آمار رو تفکیک نکردن ولی میشه تقریبی به دست اورد (شیپ البته) :
تا آخر ماه مارچ (ریلیز تایتانفال) 5m شیپ X1 کردن.
سه ماه بعدی 1.1m از X1 و 360 شیپ کردن اگه در نظر بگیریم 360 هر ماه 100k زده (20-30k بیشتر از فروشش) میشه گفت X1 ـ 800k شیپ کرده
الان هم که 2.4m جمع X1 و 360 اگه بگیریم 360 ـ 1M فروخته! میشه 1.4 تا برای X1
~5+0.8+~1.4=7.2~ میلیون

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
به نظرم Master Chief Collection به همراه باندل های CoD و AC میتونن کمک خوبی به فروش نرم افزار و همین طور سخت افزار X1 توی تعطیلات بکنن، خصوصا MCC. الان تو جدول آمازون واسه ماه اکتبر رتبه ها اینجوری هست:

Master Chief Collection 19
CoD: Advanced Folan X1 21
CoD: Advanced Folan PS4 24

الان هم که چک کردم MCC رتبه ـش 6 هست و بالاتر از CoD ها قرار داره. حالا رو چارت های آمازون که نمیشه نظر قطعی داد ولی یه نگاه کلی از وضعیت بازار رو میشه ازش در آورد! :D

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
آمار سه ماه اخیر واسه WiiU که هنوز نیومده و طبیعتا محاسبه هم نشده پس به نظرم هنوز جلو نیفتاده، ولی قطعا تا آخر امسال جلو میفته :D
اگه اون پایین رو ببینی برای 30-6 تا 30-9 (Q3) هم YoY زدم هم MoM در کل مگه اینکه WiiU تو مدت مشابه دائما 1 رو outsold کرده باشه که عقب نیوفته:d

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
اول این پست بگم که من فن نیستم و می تونین از کسانی که منو میشناسن یا پلتفرم هایی که دارم متوجه بشین.:D اینو گفتم که سوء تفاهم نشه.
______
خیلی وقت پیش نمی دونم پارسال بود دو سال پیش بود , یکی از سونی فن ها گفته بودش که ( نمی خوام اسم ببرم خودش این پست رو بخونه می فهمه کیه:D) مایکروسافت دیگه به اپل و گوگل نمی رسه. اون موقع وقتی پستش رو خوندم مایکروسافت فقط 280 میلیارد دلار ارزش داشت کل market ش و گوگل بالای 370-380 میلیارد دلار. با خودم گفتم درسته فاصلشون زیاده اما خنده داره که به طور قطع بیایم و همچین حرفی رو اون هم با چنین جدیتی بزنیم!!!! و خدارو شاکرم که فکر اون موقع من الان دقیقا جواب داده و مایکروسافت 280 میلیارد دلاری در حال حاضر از نظر market ارزش بالاتری در قیاس با گوگل داره!!!! یعنی نصف حرف ایشون در عرض یک سال به طور کامل نقض شد. :D خیلی زمان کمتری از اون چیزی که انتظار داشتم گذشت و خلاف اون ادعای کذایی ثابت شد:D اینو بگم که با توجه به غیر قابل پیش بینی بودن اقتصاد کلان شرکت های بزرگ ممکنه در عرض مدت زمان کمتر مایکروسافت از وضعیتی که یک سال پیش داشت هم بدتر بشه ( که البته بعید می دونم همچین اتفاقی بیوفته با توجه به سیاست های کنونی این شرکت) اما اینکه بیایم همچین ادعای بزرگی رو اون هم با اون قاطعیت بکنیم خب کار اشتباهیه.

http://www.uplooder.net/img/image/24/a10bff73938ec0608424d32ae9def7c7/market_cap_ms.png
http://www.uplooder.net/img/image/67/702bad450d4292bd2faf35598deecc7d/market_cap_google.png

البته از نظر سهامی خیلی وقت هست که مایکروسافت به گوگل نزدیک شده ولی این فکر می کنم ( دقیق نمی دونم) اولین بار بودش که با اختلاف 8-9 میلیاردی ارزش market مایکروسافت از گوگل بیشتر شد توی چند وقت اخیر در بازه ی زمانی اکتبر 2013 تا اکتبر2014.
http://www.nasdaq.com/symbol/goog
MSFT stock quote - Microsoft Corporation stock price - NASDAQ.com

آخرین ویرایش:

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
اول این پست بگم که من فن نیستم و می تونین از کسانی که منو میشناسن یا پلتفرم هایی که دارم متوجه بشین.:D اینو گفتم که سوء تفاهم نشه.
______
خیلی وقت پیش نمی دونم پارسال بود دو سال پیش بود , یکی از سونی فن ها گفته بودش که ( نمی خوام اسم ببرم خودش این پست رو بخونه می فهمه کیه:D) مایکروسافت دیگه به اپل و گوگل نمی رسه. اون موقع وقتی پستش رو خوندم مایکروسافت فقط 280 میلیارد دلار ارزش داشت کل market ش و گوگل بالای 370-380 میلیارد دلار. با خودم گفتم درسته فاصلشون زیاده اما خنده داره که به طور قطع بیایم و همچین حرفی رو اون هم با چنین جدیتی بزنیم!!!! و خدارو شاکرم که فکر اون موقع من الان دقیقا جواب داده و مایکروسافت 280 میلیارد دلاری در حال حاضر از نظر market ارزش بالاتری در قیاس با گوگل داره!!!! یعنی نصف حرف ایشون در عرض یک سال به طور کامل نقض شد. :D خیلی زمان کمتری از اون چیزی که انتظار داشتم گذشت و خلاف اون ادعای کذایی ثابت شد:D

http://www.uplooder.net/img/image/24/a10bff73938ec0608424d32ae9def7c7/market_cap_ms.png
http://www.uplooder.net/img/image/67/702bad450d4292bd2faf35598deecc7d/market_cap_google.png

البته از نظر سهامی خیلی وقت هست که مایکروسافت به گوگل نزدیک شده ولی این فکر می کنم ( دقیق نمی دونم) اولین بار بودش که با اختلاف 8-9 میلیاردی ارزش market مایکروسافت از گوگل بیشتر شد توی چند وقت اخیر در بازه ی زمانی اکتبر 2013 تا اکتبر2014.
GOOGLE stock quote - stock price - NASDAQ.com
MSFT stock quote - Microsoft Corporation stock price - NASDAQ.com
اونموقعی که اون بنده خدا این حرف رو زد Ballmer و Matrick ـه عزیز دل من توی مایکروسافت بودن پس نمیشد بگی بیراهه حرفش:d

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
اونموقعی که اون بنده خدا این حرف رو زد Ballmer و Matrick ـه عزیز دل من توی مایکروسافت بودن پس نمیشد بگی بیراهه حرفش:d

من که گفتم بالاتر , مشکل من قاطعیت حرفش بود که اشتباهه اونم برای یه شرکت سوپر میلیاردر مثل مایکروسافت. شرکت های بزرگ ممکنه گاهی اوقات به دلیل اشتباهات مدیریتی از وضعیت ایده آل فاصله بگیرن اما زدن همچین حرفی خب اشتباهه. یعنی با توجه به کار هایی که بالمر در چندین سال اخیر کرده بود می شد پیش بینی کرد که کس دیگه ای جایگزینش بشه یا حداقل سیاست های کلی شرکت تغییر کنه تا از رقبای اصلیش تو بازار فاصله نگیره.:d یه شرکت بزرگ مثل مایکروسافت , اپل , گوگل , سامسونگ , سونی و شرکت های اینچنینی دیگه مطمئنا به فکر پیشرفت هستن نه اینکه سیاست های اشتباه یک نفر یا گاهی اوقات یک گروه رو ادامه بدن که. :d ایشون اون زمان احتمالا مایکروسافت رو با کشور های جهان سومی اشتباه گرفتن که این صحبت رو کردن :D

پ.ن : اینم بگم ممکنه همین فردا دوباره فاصلشون 1 - 2 میلیارد بشه و جاهاشون هی عوض بشه از نظر ارزش سهامی :D اما نکته ی مهم این رسیدنه و جلو زدنه بود که فعلا اینطور شده.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر