انتشار بازی مورد انتظار Children of Morta به تاخیر افتاد

Aria_P

عضو تحریریه
Jul 17, 2017
153
عرضه‌ی بازی Children of Morta تا سال ۲۰۱۹ تاخیر خورد، ولی این تاخیر ارزشش را خواهد داشت چرا که نسخه‌های کنسولی نیز علاوه بر نسخه‌ی رایانه‌های شخصی به طور همزمان عرضه خواهند شد.

این تصمیم را ناشر و سازنده یعنی 11Bit Studio و Dead Mage گرفتند و دلیل این تاخیر را دریافت بازخوردهای مثبت در نمایشگاه PAX Prime اعلام کردند. بازخوردهایی که به نظر هدف والا‌تری را برای بازی تعریف کرده‌اند و در سال ۲۰۱۹ بازی برای تمام پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد. به عقیده‌ی تهیه‌کننده‌، بازی Children of Morta مانند الماسی است که سازنده و ناشر به دنبال استفاده از تمام پتانسیل‌ها و ظرفیت آن هستند. شش شخصیت قابل بازی، داستانی شنیدنی و طراحی هنری پیکسل آرتی زیبا را می‌توان از ویژگی‌های کلیدی بازی نام برد که انتظار تا عرضه را مشکل می‌کنند. در سال ۲۰۱۹ بازی Children of Morta برای نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و PC عرضه خواهد شد.

لازم به ذکر است که این بازی محصول شرکت فن افزار سازنده گرشاسپ است.

انتشار بازی Children of Morta به تاخیر افتاد

آخرین ویرایش:

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
آخه تو چه مرگته! میگی زیرنویس نداره میگم باشه میگی هیچش ایرانی نیست بازم میگم باشه،بابا سازنده هاش که ایرانین تصدقت.
ملاک من از اهمیت ایرانیزه بودن بازی نیست.حرف من اینکه می خوام ببینم آخر می تونیم یه پروژه درست و حسابی به صنعت گیم تحویل بدیم یانه.بابا من اگه می دونستم قراره داستان شه خفه خون می گرفتم.
خیلی باحالی خداییش دمت گرم شادمون کردی :D8-}

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
بازی تنهایی صدایی که داهر، راوی هست و اونم انگلیسیه.
اگه بدونید همین هزینه صداگذاری چه قدر بوده و چه پروسه طافت فرسایی بوده، واقعا حق میدید. نه به خاطر ایرانی بودن، به خاطر ایندی بودن عنوان اتفاقا. تو پروسه تولید یه کات سین اگه حذف و اضافه میشد، باید تکست اون دوباره به ناشر داده میشد، تسترهای خود ناشر تو لهستان اونو تست میکردن، خودم باید تست میکردم حتی :D، بعدش هماهنگی میشد با شخصیت راوی که ساکن آمریکاست، تا صداگذاری جدید انجام بشه.
بازی زیرنویس فارسی داره، در کنار بقیه زبونا که همیشه هست، حتی چینی هم گذاشتن و الان که یادم میاد سر رسوندن و تست کردن تکست ها چه استرسی همه کشیدن(:D) واقعا خودم میترسم:D
داستان بازی اورژیناله ولی کلی رگ و ریشه های ایرانی داره و اشارات ریز و درشت بهشون هم هست توش، توی مرحله 5ام اگه اشتباه نکنم، یه مرحله فرعی هست که واقعا به دل آدم و گیمر ایرانی میشینه و سورپرایز شیرینیه:D

پ.ن: در ضمن، استودیوی فن افزار، همون dead mage هست و سازنده گرشاسپ هم همین ها هستن:D

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
اگه بدونید همین هزینه صداگذاری چه قدر بوده و چه پروسه طافت فرسایی بوده، واقعا حق میدید. نه به خاطر ایرانی بودن، به خاطر ایندی بودن عنوان اتفاقا. تو پروسه تولید یه کات سین اگه حذف و اضافه میشد، باید تکست اون دوباره به ناشر داده میشد، تسترهای خود ناشر تو لهستان اونو تست میکردن، خودم باید تست میکردم حتی :D، بعدش هماهنگی میشد با شخصیت راوی که ساکن آمریکاست، تا صداگذاری جدید انجام بشه.
بازی زیرنویس فارسی داره، در کنار بقیه زبونا که همیشه هست، حتی چینی هم گذاشتن و الان که یادم میاد سر رسوندن و تست کردن تکست ها چه استرسی همه کشیدن(:D) واقعا خودم میترسم:D
داستان بازی اورژیناله ولی کلی رگ و ریشه های ایرانی داره و اشارات ریز و درشت بهشون هم هست توش، توی مرحله 5ام اگه اشتباه نکنم، یه مرحله فرعی هست که واقعا به دل آدم و گیمر ایرانی میشینه و سورپرایز شیرینیه:D

پ.ن: در ضمن، استودیوی فن افزار، همون dead mage هست و سازنده گرشاسپ هم همین ها هستن:D

من همین زیرنویس فارسی رو نگرانش بودم که حل شد :D ممنون از اطلاعاتی که دادید. هایپ رو هم بردید بالا با این مرحله 5 :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

روی اکس باکس وان هم از زیرنویس فارسی پشتیبانی میکنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر