Multi Platform Crash Team Racing Nitro-Fueled

سازنده
Beenox
تاریخ انتشار
June 21, 2019
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. Xbox One
  3. Nintendo Switch
در سالگرد 20 سالگیه Crash Team Racing قرار است دوباره به این دنیای ریسینگه پر هیجان برگردیم! با گذشت 20 سال و پیشرفت تکنولوژی در همه ی زمینه ها، این بار بازی رو میتونیم روی کنسول های PS4 , X1 و Switch تجربه کنیم. این بازی قرار است در تاریخ 21June 2019 عرضه بشه!

سازنده های بازی تاکید کرده اند که مهم ترین مورد در بازسازیه این بازی، براشون حفظ اصالت بازی هست، هر پیشرفتی یا چیزی که به بازی اضافه بشه باید حتما همچنان بازی اصالت و حس و حال نسخه ی اورجینال رو حفظ کنه!
همچین هرچقدر که CTR به عنوان یک ریسینگ براشون اهمیت داره، همونقدر کاراکترها و هرچیزی که دور بر اون هاست براشون مهم هست! برای همین تیم سازنده سعی کرده تا به خوبی شخصیت ـه این کاراکترها و حس و حال محیط رو با تکنولوژی امروزی به نمایش بزاره.

همه میدونیم که اون زمان چقدر با Spilit Screenـه بازی حال میکردیم و همیشه توی بازی کل کل داشتیم و سعی میکردیم هرجور شده با استفاده از راه مخفی ها و سلاح ها و نکات ریز و درشت توی کنترل بازی،رقیب هامون(بچه های محل و فامیل:p ) رو شکست بدیم و جام رو ببریم بالای سرمون! :D اما حالا...میتونی به صورت آنلاین هم رقابت کنیم >:) البته هنوز Spilit Screen تا 4 نفر سر جای خودش باقیه!
یکی از قابلیت های جدید نشون داده شده اینه که به نظر میرسه میشه علاوه بر کاراکتر،ماشین رو هم انتخاب کنیم و دیگه هر کاراکتر محدود به ماشین خودش نیست.

تیم سازنده قول داده که هنوز موارد دیگه ای در مورد بازی هست که ازشون رونمایی نکرده! پس منتظر اخبار بعدی باشید!

با تشکر از @NINJѦ برای طراحی سردر تاپیک:-bd

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
خوب بالاخره این سیزنم تموم شد...الان که میبینم خیلی چلنج های دیگه ای بود که میشد انجام بدم که زودترم تموم بشه ولی خوب...:D
جزو 5% که هیچ، فکر کنم جزو 2.5% محسوب میشم الان...:)) پس دیگه نیازی به چلنج ها هم نیست که برم...البته Decal این سیزن رو که اشتباهی دادن به همه گویا:))

بریم آماده بشیم برای سیزن بعدی>:)

بالاتر گفتم توی ماریو کاراکتر بقیه بازی ها رو هم اورده بودن...در راه خدا اسپایرو رو اینجا هم اضافه کنید! نمیخوام با کل رفقاش(بکس قابل بازی اسپایرو3 + هانتر) اینجا بیان،خود اسپایرو رو تنها هم بیارن من راضیم! :D
پست صفحه اول تاپیک... از همون روز معرفیه بازی آرزوم این بود=)) و حالا داریم بهش میرسیم! گرچه حالا که بهش رسیدیم غر میزنم اسپایرو و هانتر خالی کمه و باید به جای شخصیت منفی ها، همون بکس قابل بازی شماره سوم رو میوردن(+بیانکا :D )

فکر میکنم کاستوم. Sgt. James Byrd رو برای پنتا پنگوئن بدن ، کاستوم بیانکا هم برای Coco
Money Bag هم برای کرانچ و یا Big Norm گزینه خوبیه(شایدم Papu Papu ... ولی کرانج بهترین گزینه ست)
کمی هم ممکنه Sheila رو به جای Ripper Roo بدن...ولی بنده خدا دیوانه نیست...جنسیتشم فرق داره... صرفا... چون کانگورو هست و پاهای بزرگی داره گفتم=))

در کل انتظاراتم از سیزن بعد زیاده! و اگر قرار نیست کاراکترهای دوست و رفیقه اسپایرو رو توی سیزن دیگه ای بدن، انتظار دارم کاستوم های سیزن بعدی با همین تم کاراکترها که بالاتر گفتم باشه! :D

در حالت خیلییی خوشبینانه، دوست دارم به جای Aku Aku هم Sparx دورشون(یا حداقل دور اسپایرو و هانتر) بچرخه:D

تم مسیر سیزن بعد هم فکر کنم قلعه قرون وسطایی باشه...چندتا اینجوری داریم البته، ولی یکم متفاوت تر تو ذهنمه، رنگ و روش شاید مثل Coco Park تقریبا!(گرچه همینم تم مراحل قرون وسطی کراش3 رو قاطیش کردن!)
ولی کلا اسپایرو یه عالمه مسیر مختلف داره، اگر واقعا یونیک بخوان کار کنند که مشابهش رو اصلا تو مسیرهای فعلی نداریم، مراحل با تم شرقی :D اسپایرو تو همه نسخه هاش یه مرحله این تیپی داره! ولی باز هم فکر میکنم قرون وسطی میرن:-"

صبر ندارم برا سیزن بعدی:| کاش یه چیزی لیک بشه تو این مدت ...

سلام
مپی هست که لاکپشت توش هست میری روش پرش میکنه ، هر چی میگردم C سی تی آر پیدا نمیکنم ، میشه بهم بگید کجاست؟؟؟
نمیدونم تا الان گرفتیش یا نه! اگر نگرفتی، اون بخشی هست که 3تا گوی آتیشی میپرن بالا...
روی پرش دومی، از گوشه ترین بخش سمت راست برو تا بگیریش، اگر از گوشه رفتی و نگرفتیش، تا قبل از رسیدن به بوست پد بعدی(پرش بعدی) ، ترمز بگیر و با دنده عقب بگیرش(البته دقیق نمیدونم رو زمینه یا هوا...ولی نهایت اگر نگرفتی با دوربین عقب نگاه کن پیداش میکنی تو دور بعدی میتونی بگیریش)

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
I did it:D
بلاخره کار منم با این سیزن تمام شد
اون ۱۶ هزار کسری رو تو ۳ روز جمع کردم:D
فکرشو نمیکردم ولی ۴ روزم اضافه اومد :p
حالا تا شروع سیزن جدید یه چند روز وقت دارم برم تو کار اون ۳ تا تروفی باقی مونده که پلات شه :>
هرچند خییییییلی سخته فکر نکنم تا ۳هفته هم بتونم ۳تاشو بگیرم:)) :-"

• Like
Reactions: Akiba

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
تو پست قبلی در مورد Decalه مربوط به 5% گفتم ...
در راستای اینکه اون رو اشتباهی به همه داده بودن، به جای اینکه از لیست داشته های ملت حذفش کنند ، اومدن یه Decal جدید دیگه برای 5% معرفی کردن:D

بسیار هم عالی...:D(کاش از این اشتباه ها سیزن بعدی انجام میدادن:)) )

امیدوارم Champion Kart و Decalش برای سیزن بعدی و تمام سیزن های آینده بوست بشن:|

• Like
Reactions: voldmort

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
تو پست قبلی در مورد Decalه مربوط به 5% گفتم ...
در راستای اینکه اون رو اشتباهی به همه داده بودن، به جای اینکه از لیست داشته های ملت حذفش کنند ، اومدن یه Decal جدید دیگه برای 5% معرفی کردن:D

بسیار هم عالی...:D(کاش از این اشتباه ها سیزن بعدی انجام میدادن:)) )

امیدوارم Champion Kart و Decalش برای سیزن بعدی و تمام سیزن های آینده بوست بشن:|
امیر یکم بیشتر توضیح بده اینایی که گفتی رو:D
بعد یه چیز دیگه ، جریان این 5% چیه دقیقا؟
توی تیتر گرند پریکس که مثلا نوشته 42هزار جمع کردیم وقتی R1 میزنیم دوتا تیتر دیگه میاره که که بغل هر دوش ماشین ابی رنگه رو کشیده و لیست نفرات و...
خب؟
یه تیترش رو طبق پوئنی که جمع کردیم قرار داده(مثلا با 42 هزار پوئن ، رنک ۳۰هزار از ۸۷۰ هزار پلیر زده)
ولی اون یکی تیتره رو متوجه نشدم طبق چی محاسبه میکنه رنک رو
چون عدد خیلی پایین تری واسم گذاشته فکر کنم نزدیک ۴۰۰ زده
این ۴۰۰عه همون تعداد کاپ هایی که بعد از هر race تو انلاین به دست میاریم عه؟:D
بعد یه چیز دیگه:D
توی ماشین ها سوا از مسئله ی نیترو که مهمه و شکل و شمایل و اسکین های باحالشون ، ایا تفاوتی بین سرعت هاشون هم وجود داره؟(زمانی که نیتروها برابر باشن)
بعد یه سوال دیگه:D
میشه از 50% نیترو هم جلوتر بریم؟؟یا تهش همین 50عه:D
میگم ماه گذشته هم ماشین دادن واسه زیر 5% ؟
اومدم بیام این جا بگم از سیستم دریفت بازی متنفرم...
خدا حافظ :D
عالیه که:D
ولی بابام در اومد تا متوجه شدم چطور درست ازش استفاده کنم :-":))
ردیف بشی توش دیگه رو زمین بند نمیشی:D

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
امیر یکم بیشتر توضیح بده اینایی که گفتی رو:D
بعد یه چیز دیگه ، جریان این 5% چیه دقیقا؟
توی تیتر گرند پریکس که مثلا نوشته 42هزار جمع کردیم وقتی R1 میزنیم دوتا تیتر دیگه میاره که که بغل هر دوش ماشین ابی رنگه رو کشیده و لیست نفرات و...
خب؟
یه تیترش رو طبق پوئنی که جمع کردیم قرار داده(مثلا با 42 هزار پوئن ، رنک ۳۰هزار از ۸۷۰ هزار پلیر زده)
ولی اون یکی تیتره رو متوجه نشدم طبق چی محاسبه میکنه رنک رو
چون عدد خیلی پایین تری واسم گذاشته فکر کنم نزدیک ۴۰۰ زده
این ۴۰۰عه همون تعداد کاپ هایی که بعد از هر race تو انلاین به دست میاریم عه؟:D
بعد یه چیز دیگه:D
توی ماشین ها سوا از مسئله ی نیترو که مهمه و شکل و شمایل و اسکین های باحالشون ، ایا تفاوتی بین سرعت هاشون هم وجود داره؟(زمانی که نیتروها برابر باشن)
میشه از 50% نیترو هم جلوتر بریم؟؟یا تهش همین 50عه:D
میگم ماه گذشته هم ماشین دادن واسه زیر 5% ؟

عالیه که:D
ولی بابام در اومد تا متوجه شدم چطور درست ازش استفاده کنم :-":))
ردیف بشی توش دیگه رو زمین بند نمیشی:D
فارسی بگمشون؟ :D
Decal که همون طرح ماشین منظورمه...
5%ها ... اون آخریه آره بر اساس نیترو پوینت هست
اون یکی هم بر اساس همون کاپ هایی که گفتی!
توی یکی از اینا که جزو 5% اول باشی، ماشین و طرح رو میگیری! البته ماشین رو فقط فصل اولی که جزو 5% بشی بهت میده و دیگه خبری از ماشین جدید برای فصل های بعد نیست(نه اینکه جدید بدن ولی به تو ندنا! کلا این بخش فقط همون یه ماشین رو خواهد داشت) از سیزن های بعد فقط Decal مربوط به اون فصل رو میگیری:D

نیترو بهت سرعت نمیده ها! صرفا امتیازت رو زیاد میکنه از انجام چلنج ها:D ماشین ها هم نه stats همشون یکیه!
تنها تفاوتی که توی سرعت هست، تعداد سیب( Wumpa ) هست که توی مسابقه میگیری:D

از 50% هم نه بیستر دیگه نمیشه...انقدر بهمون حال نمیدن:(

اومدم بیام این جا بگم از سیستم دریفت بازی متنفرم...
خدا حافظ :D
بهع! خیلی خوبه که:D

---
در مورد اسپایرو فراموش کردم بگم Bentley هم میتونه یکی از گزینه ها برای کرانچ باشه:-"

آخرشم هیچ کدوم رو نه اسکین میدن و نه کاراکتر:-"

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
خبری در مورد MT بازی اومد....

یادتونه قبلا گفتم که با کند و کاو در فایل های بازی به این پی بردن که با Wumpa Coin میشه Nitro Point گرفت، و البته تو رنکینگ هم تاثیر نداره

الان با جزئیات بیشتری مشخص شده وضعش، شما میتونید بر اساس مقدار امتیازی که مونده سکه بدید و جوایز رو باز کنید، به طور کلی اگر شما دست به بازی نزده باشید، برای باز کردن همه موارد تا جایزه ی آخر 14هزار امتیاز لازم دارید:D
و همینطور که گفتم، روی رنکینگ تاثیری نداره... برای اونایی که وقت ندارن یا مثلا یک سیزن رو دیر شروع کردن، گزینه خوبیه... اونقدرا هم زیاد نیست... من انتظار داشتم(دارم) در یک حرکت ناجوانمردانه فقط اسکین آخر سیزن رو(سیزن های قبل) رو 10K بفروشن:-"

• Like

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
شما میتونید بر اساس مقدار امتیازی که مونده سکه بدید و جوایز رو باز کنید، به طور کلی اگر شما دست به بازی نزده باشید، برای باز کردن همه موارد تا جایزه ی آخر 14هزار امتیاز لازم دارید:D
امیر منظورت از ۱۴ هزار امتیاز دادن و جایزه نهایی رو بدون رفتن چلنج ها آنلاک کردن ، دقیقا کدوم امتیازه؟:D
قطعا coin ها رو که نمیگی چون خیلی راحت میشه ۱۴ هزار جمع کرد:D
پس منظورت از ۱۴ هزار امتیاز دقیقا چیه؟
پ.ن:یک گام تا پلات و تکمیل چهارگانه کراش مونده:D
انگشت شصت ام بی حسه:D:(
چه اشتباهی کردم همون اول دکمه ها رو جابه جا نکردم x_x
اون ماشین 5% ام رو کی میدن؟دادن؟؟:D
هرچی پول داشتم دادم کرکترهارو باز کردم جیبم خالی شد :-s
صبح سیزن جدید شروع میشه؟؟

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
امیر منظورت از ۱۴ هزار امتیاز دادن و جایزه نهایی رو بدون رفتن چلنج ها آنلاک کردن ، دقیقا کدوم امتیازه؟:D
قطعا coin ها رو که نمیگی چون خیلی راحت میشه ۱۴ هزار جمع کرد:D
پس منظورت از ۱۴ هزار امتیاز دقیقا چیه؟
پ.ن:یک گام تا پلات و تکمیل چهارگانه کراش مونده:D
انگشت شصت ام بی حسه:D:(
چه اشتباهی کردم همون اول دکمه ها رو جابه جا نکردم x_x
اون ماشین 5% ام رو کی میدن؟دادن؟؟:D
هرچی پول داشتم دادم کرکترهارو باز کردم جیبم خالی شد :-s
صبح سیزن جدید شروع میشه؟؟
اشتب شد... دوبار نوشتم امتیاز... و بله دقیقا همونی که گفتی منظورم نیست، منظورم هست:D 14هزار سکه:D با 14هزار سکه میشه یک کاراکتر و اسکین مخصوصش+دوتا ماشین و دوتا رنگ و دوتا Decal و دوتا تایر و دوتا استیکر و یک اسکین برا یک کاراکتر دیگه باز کرد! خیلیه:| اکتی به خودش داره میندازه؟ :| تازه این در صورتیه که هیچی ایونت رو نرفته باشی...راحت میشه تا آخر سیلور و یا حتی ماشین بخش طلایی رسید! یعنی خیلی کمتر لازم میشه خرج کرد...(تا ماشین بریم، فکر کنم 21نیترو پوینت میخواست...یعنی نصفش... احتمالا 7هزارتا میشه بقیش خرج برمیداره برامون)

نه سیزن جدید هم احتمالا چند روز دیگه شروع بشه، میگن شاید جمعه...شایدم بره تو هفته ی بعد...
بزارید نفس بکشیم:-"

• Like

kratus7

کاربر سایت
May 17, 2014
196
نام
حمیدرضا
سلام دوستان من متوجه شدم که کراش تیم ps4 مثل ps1 دارای رمز هست و وقتی L1وR1 رو نگه دارید (تو صفحه اصلی) دکمه ها کار نمیکنن(یعنی رمز رو باید وارد کرد) اگه کسی رمزی میدونه به من pm بده ممنون میشم

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
تیزر سیزن :

دوتا اسکزین شات دیگه :
EDBJodPU8AAEGQ0.jpeg EDBJn_pUYAEF8_B.jpeg

ماشین ها عالین، مخصوصا ماشین خود اسپایرو>:)

لباس هایی که جایزه سیرن هستن افتضاحن!!!! آخه...سری Titan ؟ :|

لباس های فروشی هم که...اکثر کاراکترهاش.... نع...!:-" اابته باز اینایی که عکسشون هست خوبه، ولی به طور کلی کاش بیشتر برای کاراکترهای کلاسیک بود:-"
Sparx توی عکس هست ولی گیم پلی نه! کاراکترم نیست(مشخصه..نیم وجب بیشتر نیست خو! :-" ) امیدوارم همونی که میخواستم بشه، وگرنه چه دلیلی بود توی عکس باشه؟ >:)

طراحی مرحله کاملا از شماره اول اسپایرو هست، طراحیشم خوبه! البته هنوز ویدی کامل مسیر رو ندیدم! :D

آها از همه مهم تر! چرا اسپایرو لباس مخصوص نداره؟ :| یعنی واقعا نمیخوان یه لباس مخصوص برای اسپایرو طراحی کنند؟ خیلی چیزن:| خیلییییی! :| تازه خیر سرم امیدوار بودم برای هانترم طراحی کنند:( حداقل لباس اسکیت سواریش رو بدن:-" (یا پرواز... یا زیر آب...)

و دوتا دیگه کاراکتر لیک شده بود و خبری نشد... سیزن قبلم دوتا کاراکتر دیگه انتظار میرفت و خبری نشد... یعنی باز یک سیزن دیگه اسپایرو داریم؟ ولی من انتظار سیزن دوم اسپایرو با کاراکترهای دیگه داشتم نه اونا! :|
امیدوارم حداقل track جدید هم بدن و نه با همین ترک ها سیزن جدید بدن:D

آها چلنج های جدید زیادی به چشم دیده میشه! :D امیدوارم خوب باشن... چیزای co op محورم نباشن:))
ولی کلا اینکه تنوع چلنج ها رو زیاد میکنند عالیه! :x

اینم ویدیو کامل مسیر :

هنوزم ندیدم ولی گویا Sparx بله...>:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر