Multi Platform Battlefield V

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
https___forum.bazicenter.com_attachments_1613156725250-png.194973_.jpg

سازنده: EA DICE
ناشر: Electronic Arts
موتور گرافیکی: Frostbite
پلتفرم ها: PlayStation 4، Xbox One و رایانه های شخصی
تاریخ انتشار: 20 نوامبر 2018 (29 آبان 1397)
سبک: شوتر اول شخص
مودهای بازی: Grand Operations, Combined Arms, Conquest, Battle Royal و ...
همچنین چند بخش داستانی با داستان های کوتاه

پس از انتشار یک تیزر تریلر، در مراسم رسمی در نظر گرفته شده نسخه پنجم از سری بازی های Battlefield به طور رسمی معرفی شد. در مراسم Gamescom 2018 نیز تریلری از گیم پلی بازی به نمایش در آمد:

اطلاعات بازی:
1-این نسخه در جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت و به جای تمرکز داستان روی وقایع مشهور این جنگ بزرگ، DICE سعی می کند بر روی داستان های گوشه و کنار این مبارزه تمرکز کند تا این وقایع کمتر گفته شده را بهتر به نمایش بگذارد.
یکی از داستان های نمایش داده شده درباره زنی بود که سعی داشت خانواده خود را در جریان حوادث نجات دهد. (در بازی سربازان زن حضور خواهند داشت) .
2- این نسخه از بازی هیچ گونه Premium Pass نخواهد داشت و تمامی محتوای اضافه رایگان خواهند بود.
3- نسخه پنجم شامل یک مود کوآپ به نام Combined Arms می شود. در این مود شما در یک گروه 4 نفره قرار خواهید گرفت. بازی به شما ماموریت هایی می دهد که مجبور هستید برای انجام آن ها به طور مخفیفانه همراه با دوستان خود به خطوط دشمن حمله ور شوید. ماموریت های شما متنوع خواهند بود و بسته به میزان پاداشی که درخواست می کنید ماموریت های سخت تر و دشوار تری به شما و دوستانتان داده می شود.
4- مود بتل رویال برای طرفداران آن قرار داده شده اما مشخص نیست در هنگام عرضه در دسترس است یا به طور جداگانه منتشر می شود. یک مود دیگر به نام Grand Operations برای طرفداران در نظر گرفته شده است. این مود شامل نقشه های وسیع و سیستم "باقی ماندن تا نفر آخر" می شود. هر راند این مود 4 روز (زمان درون بازی) طول می کشد و شما منابع محدودی دارید و باید برای دریافت منابع تلاش کنید تا زنده بمانید!
این مود 64 بازیکن دارد. هر روز به شما ماموریت های جدیدی داده می شود.
5- بازی برای دارندگان نسخه Deluxe و مشترکان EA Access زودتر در دسترس قرار می گیرد.
6- بازیکنان با پیش خرید بازی می توانند به محتویات اضافه برای شخصی سازی شخصیت ها و دسترسی سریع به پنج اسلحه در هنگام عرضه دسترسی داشته باشند.
7- در زمان انتشار شما به آفریقا، فرانسه و هلند دسترسی خواهید داشت.
8- برای Healing نیاز است نزدیک بازیکن افتاده بروید و طی یک انیمیشن فرایند انجام می شود. بازیکن ضربه دیده و افتاده می تواند از شما درخواست کمک کند.
9- گان پلی بازی به طور کامل عوض شده است.
10- می توانید نارنجک های که پرتاب شده اند را برگردانید یا در هوا منفجر کنید.
11- برخلاف نسخه قبل، دیگر سربازان ویژه (مثل سربازی که با اسلحه خود آتش پرتاب میکرد و زره غیر قابل نفوذ داشت) در نسخه پنجم حضور نخواهند داشت.
12- بازی قابلیت ساخت و ساز دوباره ساختمان های تخریب شده را خواهد داشت. دیگر پس از چند دقیقه بازی با یک محیط خراب شده در طرف نخواهید بود و هر لحظه امکان بازسازی توسط دیگر بازیکنان وجود خواهد داشت.
13- شما در حین بازی حس حضور در یک جنگ واقعی را خواهید داشت. هر اتفاقی بر روی شما تاثیر گذار خواهد بود. انفجار ها باعث پرت شدن شما می شوند و موارد این چنینی در بازی مشاهده خواهد شد.
مثلا اگر یک نارجنک را به درون اتاقی پرتاب کنید ممکن است وسایل درون اتاق به همراه جنازه افراد به بیرون پرتاب شوند!
14- بر روی Squad ها تمرکز زیادی شده است. اگر بمیرید، می توانید عملکرد دیگر یارانتان را به صورت سوم شخص مشاهده کنید.
15- قابلیت شخصی سازی به طور وسیعی در این نسخه کار شده است. شما قادر خواهید بود شخصیت و وسایل خود را در جزئی ترین موارد هم شخصی سازی کنید.
16- در این نسخه همانند نسخه قبل 4 کلاس وجود دارد. هر کلاس حالت نقش محور دارد و در هر کلاس انتخاب نقش با شماست.
با تشکر از کاربر CriRo7 برای جمع آوری اطلاعات تکمیلی:
1- سلامتی شما به طور خودکار پر نمی شود و باید بانداژ ببندید. همچین نوار سلامتی به صورت طبقه طبقه قرار داده شده است و با هر بار بانداژ یک طبقه پر می شود.
2- مهمات را باید خودتان از روی زمین بردارید و خود به خود دریافت نمی شود.
3- ریوایو کردن یارانتان در هر اسکوادی امکان پذیر خواهد بود.
4- در هنگام پرش نیز می توان تیراندازی کرد.
5- از پشت دیوار می توان با توجه به قدرت اسلحه دشمنان را مورد هدف قرار داد.
6- می توان به صورت خوابیده یا پشت خیز تیراندازی کرد.
7- می توان وسایل تیراندازی به وسیله نقلیه اضافه کرد تا یار شما بتواند از آن استفاده کند.
8- محیط تاثیرپذیری فیزیکی دارد و به عنوان مثال علف ها له می شوند!
9- تخریب‌پذیری ساختمان ها بستگی به نوع و قدرت ضربه دارد و هر ضربه ای به یک شکل تخریب نمی کند!
10- برای اسکواد لیدر جایزه در نظر گرفته شده است. اگر آخرین نفر اسکواد باشید به شما اطلاع داده می شود.
11- برای ریوایو کردن باید محیط اطراف خود را هم در نظر بگیرید. در شلوغی نمی‌توان به راحتی ریوایو کرد و باید سعی کنید نارنجک دودزا پرتاب کنید تا راحت تر اینکار را انجام دهید یا اینکه دوست خود را بکشید و بعدا ریوایو کنید.
تصاویر:
3390406-bfv_revealscreenshot_01.jpg

3390396-bfv_revealscreenshot_02.jpg

3390398-bfv_revealscreenshot_05.jpg
3390399-bfv_revealscreenshot_06.jpg

3390400-bfv_revealscreenshot_07.jpg

3390401-bfv_revealscreenshot_08.jpg
3390402-bfv_revealscreenshot_09.jpg

3390403-bfv_revealscreenshot_10.jpg

3390404-bfv_revealscreenshot_11.jpg

3390405-bfv_revealscreenshot_12.jpg

3390397-bfv_revealscreenshot_04.jpg

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
سلام
برای تروفی Death from Above میشه انتحاری با خود هواپیما کوبید به ضد هوایی ها؟
چون یکم سخته تا باز کردن بمب های 1000 کیلویی
نیازی به بمب یک تنی نیست،
یک بار برای همیشه اینجا (شاید هم قبلا گفتم چون توی تلگرام زیاد میپرسن:D) این رو راهنمایی میکنم.
بهترین روش گرفتن این تروفی اینه که از توی فیـلتر سرور مود Breakthrough رو انتخاب و مپ Hamada رو انتخاب کنید.
باید هم نیروی امریکایی یا توی این مرحله مهاجم باشین.
با این شرایط و انتخاب بمبر امریکایی خیلی راحت میشه گرفتش چون Stationary Weapons واسه مدافعان هستش.
من خودم بدون هیچ کمکی به این روش رسیدم و توی یک دست 4 تاش رو زدم.
یکی هم قبلا زده بودم خیلی راحت گرفتمش.
بعد از اون هم نزدیک 20 تا یا بیشتر زدم.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
بعد چند وقت بازی کردم پینگم از 110 اینا رفته رو 150-60 دیلی زیاد شده که داخلیه متاسفانه
دوستان بهترین مود با نقشه کوچیک کدومه بنظرتون؟ کانکوئست زیادی بزرگه خسته کننده میشه GP هم که اصلا با این وضع نت نمیشه بازی کرد

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
بعد چند وقت بازی کردم پینگم از 110 اینا رفته رو 150-60 دیلی زیاد شده که داخلیه متاسفانه
دوستان بهترین مود با نقشه کوچیک کدومه بنظرتون؟ کانکوئست زیادی بزرگه خسته کننده میشه GP هم که اصلا با این وضع نت نمیشه بازی کرد
مپ Devastation تو همه ی مود ها و رینج نزدیک خوبه.
من هامادا هم واسه گان های رینج متوسط و دور خوبه.
ولی واسه لابی با تعداد کم frontline و domination خوبه، Rush هم جدیدا اضافه میشه مود جالبیه، squad conquest خوب بود برداشتن موقتا.
نتت چیه؟ از من تقریبا دو روز آلمان بد بود درست شد.
امارات هم همچنان خوبه.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
مپ Devastation تو همه ی مود ها و رینج نزدیک خوبه.
من هامادا هم واسه گان های رینج متوسط و دور خوبه.
ولی واسه لابی با تعداد کم frontline و domination خوبه، Rush هم جدیدا اضافه میشه مود جالبیه، squad conquest خوب بود برداشتن موقتا.
نتت چیه؟ از من تقریبا دو روز آلمان بد بود درست شد.
امارات هم همچنان خوبه.
اره این دو تا مود رو باید بیشتر بازی کنم دیگه حوصلم‌ واسه مپ‌های بزرگ‌ نمیکشه
راش هم قدیم بازی میکردم خیلی حال میداد خوشحال شدم اضافه شده تجربه اسکواد کانکوئست رو‌از دست دادم کاشکی دوباره بیارم
من ایرانسل مودمی دارم خوب بود برحسب عادت همش سرور آلمان میرم پینگم رفته بالا یکم امارات رو باید تست کنم قبلا که همیشه قرمز بود ببینیم جدیدا چجوریه

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
سلام , سرور امارات رو چجوری پیدا کنم ؟
الان دسترسی ندارم که دقیق بهت بگم اگه جاییش اشتباه گفتم عذر میخوام.
از توی منوی Multiplayer گزینه Advanced رو بزن و مود های بازی رو Toggle all کن + همه ی مپ ها
Region سرورهایی که میخوای پیدا کنه رو هم بذار Asia تعداد Slot ها رو هم همه رو انتخاب کن.
بعد مثلث رو بزن.
معمولا 3 چارتا کانکوئست و یکی دوتا Breakthrough و شانسی یکی دوتا مود دیگه هم پلیر داره.
پینگ ش هم دقیقا نصف پینگ سرور آلمانه.
اره این دو تا مود رو باید بیشتر بازی کنم دیگه حوصلم‌ واسه مپ‌های بزرگ‌ نمیکشه
راش هم قدیم بازی میکردم خیلی حال میداد خوشحال شدم اضافه شده تجربه اسکواد کانکوئست رو‌از دست دادم کاشکی دوباره بیارم
من ایرانسل مودمی دارم خوب بود برحسب عادت همش سرور آلمان میرم پینگم رفته بالا یکم امارات رو باید تست کنم قبلا که همیشه قرمز بود ببینیم جدیدا چجوریه
اگه سولو پلی میدی آره حوصله میخواد ، من که حداقل یکی نباشه پلی نمیدم چون بازی به شدت گروهیه و اسکوادی.
ولی حالا اونا که گفتم امتحان کن کمتر اعصابت میریزه به هم:D

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
چرا هیچ خبری از بتل رویالش نیست
شما دقیقا از کجا خبر میگیرید که میگید خبری از این مود نشده؟
طبق اعلام خودشون که از اول هم گفته بودن طبق تاریخی که گفته بودن بتل رویال راه می افته.
نزدیک 20 روز دیگه هم اطلاعات کامل + گیم پلی از بتل رویال منتشر میکنن.
وسط مارس هم مپ جدید و ایونت جدید میدن.
توی بخش مدال ها هم یک مدال مربوط به بتل رویال و اسلحه های جدید اضافه شده.
PS_Messages_20190226_210044.jpg PS_Messages_20190220_005900.jpg
یعنی اواخر ماه مارس فایراستورم میاد؟
دقیقا هنوز نگفتن چون ساختار بتل رویال بسیار متفاوت از مولتی پلیر هستش و زمان بره.
ولی آخرین تاریخی که توی فروم هاشون و توییتر گفتن اواخر مارس و اوایل آپریل هستش.

آخرین ویرایش:

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
شما دقیقا از کجا خبر میگیرید که میگید خبری از این مود نشده؟
طبق اعلام خودشون که از اول هم گفته بودن طبق تاریخی که گفته بودن بتل رویال راه می افته.
نزدیک 20 روز دیگه هم اطلاعات کامل + گیم پلی از بتل رویال منتشر میکنن.
وسط مارس هم مپ جدید و ایونت جدید میدن.
توی بخش مدال ها هم یک مدال مربوط به بتل رویال و اسلحه های جدید اضافه شده.
View attachment 102243 View attachment 102244
یعنی اواخر ماه مارس فایراستورم میاد؟

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام دوستان
همه نوع فیلتر ها رو تست کردم ولی اصلا سرور های امارات رو نمیاره ، خیلی هم رفرش کردم اما اصلا انگار نیست
راه حلی ندارید؟
دقیقا منم تست کردم سرورهای امارات رو نیاورد , وقتی Region رو Asia میزارم فقط ژاپن رو میاره که اونم پینگش افتضاحه

• Like
Reactions: .PinkFloyd.

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
رفقا مثل این که لوکیشن جدید (Greece) کلا یک مپ خواهد داشت.
با این وضع فکر نمیکنم جبهه شرق اروپا (شوروی) یا آسیا (ژاپن یا حتی چین ) رو ببینیم.
برداشتن پریمیوم اول ایده خوبی به نظر میرسید ولی علناً با توجه به این که این live service هر جور بخواد میتونه ارائه بشه من چشمام آب نمیخوره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر