Multi Platform Battlefield V

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
https___forum.bazicenter.com_attachments_1613156725250-png.194973_.jpg

سازنده: EA DICE
ناشر: Electronic Arts
موتور گرافیکی: Frostbite
پلتفرم ها: PlayStation 4، Xbox One و رایانه های شخصی
تاریخ انتشار: 20 نوامبر 2018 (29 آبان 1397)
سبک: شوتر اول شخص
مودهای بازی: Grand Operations, Combined Arms, Conquest, Battle Royal و ...
همچنین چند بخش داستانی با داستان های کوتاه

پس از انتشار یک تیزر تریلر، در مراسم رسمی در نظر گرفته شده نسخه پنجم از سری بازی های Battlefield به طور رسمی معرفی شد. در مراسم Gamescom 2018 نیز تریلری از گیم پلی بازی به نمایش در آمد:

اطلاعات بازی:
1-این نسخه در جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت و به جای تمرکز داستان روی وقایع مشهور این جنگ بزرگ، DICE سعی می کند بر روی داستان های گوشه و کنار این مبارزه تمرکز کند تا این وقایع کمتر گفته شده را بهتر به نمایش بگذارد.
یکی از داستان های نمایش داده شده درباره زنی بود که سعی داشت خانواده خود را در جریان حوادث نجات دهد. (در بازی سربازان زن حضور خواهند داشت) .
2- این نسخه از بازی هیچ گونه Premium Pass نخواهد داشت و تمامی محتوای اضافه رایگان خواهند بود.
3- نسخه پنجم شامل یک مود کوآپ به نام Combined Arms می شود. در این مود شما در یک گروه 4 نفره قرار خواهید گرفت. بازی به شما ماموریت هایی می دهد که مجبور هستید برای انجام آن ها به طور مخفیفانه همراه با دوستان خود به خطوط دشمن حمله ور شوید. ماموریت های شما متنوع خواهند بود و بسته به میزان پاداشی که درخواست می کنید ماموریت های سخت تر و دشوار تری به شما و دوستانتان داده می شود.
4- مود بتل رویال برای طرفداران آن قرار داده شده اما مشخص نیست در هنگام عرضه در دسترس است یا به طور جداگانه منتشر می شود. یک مود دیگر به نام Grand Operations برای طرفداران در نظر گرفته شده است. این مود شامل نقشه های وسیع و سیستم "باقی ماندن تا نفر آخر" می شود. هر راند این مود 4 روز (زمان درون بازی) طول می کشد و شما منابع محدودی دارید و باید برای دریافت منابع تلاش کنید تا زنده بمانید!
این مود 64 بازیکن دارد. هر روز به شما ماموریت های جدیدی داده می شود.
5- بازی برای دارندگان نسخه Deluxe و مشترکان EA Access زودتر در دسترس قرار می گیرد.
6- بازیکنان با پیش خرید بازی می توانند به محتویات اضافه برای شخصی سازی شخصیت ها و دسترسی سریع به پنج اسلحه در هنگام عرضه دسترسی داشته باشند.
7- در زمان انتشار شما به آفریقا، فرانسه و هلند دسترسی خواهید داشت.
8- برای Healing نیاز است نزدیک بازیکن افتاده بروید و طی یک انیمیشن فرایند انجام می شود. بازیکن ضربه دیده و افتاده می تواند از شما درخواست کمک کند.
9- گان پلی بازی به طور کامل عوض شده است.
10- می توانید نارنجک های که پرتاب شده اند را برگردانید یا در هوا منفجر کنید.
11- برخلاف نسخه قبل، دیگر سربازان ویژه (مثل سربازی که با اسلحه خود آتش پرتاب میکرد و زره غیر قابل نفوذ داشت) در نسخه پنجم حضور نخواهند داشت.
12- بازی قابلیت ساخت و ساز دوباره ساختمان های تخریب شده را خواهد داشت. دیگر پس از چند دقیقه بازی با یک محیط خراب شده در طرف نخواهید بود و هر لحظه امکان بازسازی توسط دیگر بازیکنان وجود خواهد داشت.
13- شما در حین بازی حس حضور در یک جنگ واقعی را خواهید داشت. هر اتفاقی بر روی شما تاثیر گذار خواهد بود. انفجار ها باعث پرت شدن شما می شوند و موارد این چنینی در بازی مشاهده خواهد شد.
مثلا اگر یک نارجنک را به درون اتاقی پرتاب کنید ممکن است وسایل درون اتاق به همراه جنازه افراد به بیرون پرتاب شوند!
14- بر روی Squad ها تمرکز زیادی شده است. اگر بمیرید، می توانید عملکرد دیگر یارانتان را به صورت سوم شخص مشاهده کنید.
15- قابلیت شخصی سازی به طور وسیعی در این نسخه کار شده است. شما قادر خواهید بود شخصیت و وسایل خود را در جزئی ترین موارد هم شخصی سازی کنید.
16- در این نسخه همانند نسخه قبل 4 کلاس وجود دارد. هر کلاس حالت نقش محور دارد و در هر کلاس انتخاب نقش با شماست.
با تشکر از کاربر CriRo7 برای جمع آوری اطلاعات تکمیلی:
1- سلامتی شما به طور خودکار پر نمی شود و باید بانداژ ببندید. همچین نوار سلامتی به صورت طبقه طبقه قرار داده شده است و با هر بار بانداژ یک طبقه پر می شود.
2- مهمات را باید خودتان از روی زمین بردارید و خود به خود دریافت نمی شود.
3- ریوایو کردن یارانتان در هر اسکوادی امکان پذیر خواهد بود.
4- در هنگام پرش نیز می توان تیراندازی کرد.
5- از پشت دیوار می توان با توجه به قدرت اسلحه دشمنان را مورد هدف قرار داد.
6- می توان به صورت خوابیده یا پشت خیز تیراندازی کرد.
7- می توان وسایل تیراندازی به وسیله نقلیه اضافه کرد تا یار شما بتواند از آن استفاده کند.
8- محیط تاثیرپذیری فیزیکی دارد و به عنوان مثال علف ها له می شوند!
9- تخریب‌پذیری ساختمان ها بستگی به نوع و قدرت ضربه دارد و هر ضربه ای به یک شکل تخریب نمی کند!
10- برای اسکواد لیدر جایزه در نظر گرفته شده است. اگر آخرین نفر اسکواد باشید به شما اطلاع داده می شود.
11- برای ریوایو کردن باید محیط اطراف خود را هم در نظر بگیرید. در شلوغی نمی‌توان به راحتی ریوایو کرد و باید سعی کنید نارنجک دودزا پرتاب کنید تا راحت تر اینکار را انجام دهید یا اینکه دوست خود را بکشید و بعدا ریوایو کنید.
تصاویر:
3390406-bfv_revealscreenshot_01.jpg

3390396-bfv_revealscreenshot_02.jpg

3390398-bfv_revealscreenshot_05.jpg
3390399-bfv_revealscreenshot_06.jpg

3390400-bfv_revealscreenshot_07.jpg

3390401-bfv_revealscreenshot_08.jpg
3390402-bfv_revealscreenshot_09.jpg

3390403-bfv_revealscreenshot_10.jpg

3390404-bfv_revealscreenshot_11.jpg

3390405-bfv_revealscreenshot_12.jpg

3390397-bfv_revealscreenshot_04.jpg

incoming

کاربر سایت
Mar 29, 2013
74
نام
مصطفی
آره واقعا فکر خوبیه که محدودیت بزارن برا کلاس ها

من مشکلم با این نیست که از اسنایپرها بکشن منو، مشکلم اینه که بازی که باید کپچر شه تا ببریم هیچکس نمیاد تو آبجکتیو، من که معمولا اسالت یا مدیک برمیدارم هم میگه چنتارو میتونم بکشم...

دیروز 4 دست Operation بازی کردم هر 4 تاشو باختم، سر اینکه هم تیمی ها نمیان داخل آبجکتیو بازی کنن
عکس رو نگاه کن ببین چند نفر فقط این گوشه ی مپ هستن نصف بقیه شون هم اونور حالا تیم چطور آبجکت کپچر کنه؟

Attachments

• 20190131_151638.jpg
    20190131_151638.jpg
    276.8 KB · مشاهده: 47
  • Like
Reactions: aliahmadi2

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
کیل گرفتن خیلی حال میده با این کلاس ولی خب اصلا تیمی بازی نمیکنن هرکی برا خودش داره بازی میکنه

==
دوستان این لول Lightning Strikes چطوری سریعتر پر میشه؟ بعد این همه بازی کردن تازه شده 24

با تکمیل کردن Assignments ها سریعتر پر میشه نه؟

اسنایپر اگر اسنایپر باشه موقعیت هایی که لازمه میاد جلو و کاملا از نزدیک هم درگیر میشه و میزنه تو گرفتن آبجکتیو ها هم کمک میکنه

===

آقا من این Tiger of war رو رفتم تا آخرش تفنگ هم نوشته باز شده اما چیزی نیومده تو لیست تفنگ ها م!
چیکار باید بکنم

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
اسنایپر اگر اسنایپر باشه موقعیت هایی که لازمه میاد جلو و کاملا از نزدیک هم درگیر میشه و میزنه تو گرفتن آبجکتیو ها هم کمک میکنه

===

آقا من این Tiger of war رو رفتم تا آخرش تفنگ هم نوشته باز شده اما چیزی نیومده تو لیست تفنگ ها م!
چیکار باید بکنم
نه اون اسکین اسلحه هست، خودش بعدا میاد.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
عکس رو نگاه کن ببین چند نفر فقط این گوشه ی مپ هستن نصف بقیه شون هم اونور حالا تیم چطور آبجکت کپچر کنه؟
آخ آخ! حال آدم بهم میزنن اینا!
پریشب دقیقا سر همین زدم بند وبساط رو داشتم میشکوندم :|

اصلا یه عده براشون برد و باخت بازی مهم نیست فقط میخوان بکشن! یکی این اسنایپر ها بدن یکی تانک ها! تانکه میره بین بوته ها یا همش عقبه که بکشه کیلش بره بابا و مرگش 0 باشه!
--------------------
یه سوال، این SS یا FBS اینا که بغل اسم تو پرانتز میاد چیه جریانش؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

دقیقا همینه! نمیدونم به چه امیدی دارن بازی میکنن اینا اصلا، والا من Recone هم بردارم باز نزدیک آبجکتو بازی میکنم نه اینطوری! اینقدر سر این قضیه عصبی شدم که گفتم بعد این Tides of War که تموم شد تا یه مدت فقط مد Domnation یا TDM بازی کنم که دیگه اونجا از اینا نبینم :|

===

چیکار باید بکنم

مشکل همینه دیگه ، یکی تو اسکواد من بود این سری 15 بار مرده بود با 0 کیل! کلان ته مپ وایساده بود با اسنایپ، خیلی از پلیرها اینطورین درصد کمی هستن که اسنایپ خوب بازی میکنن

==

برو تو Armory و بعد Shipment اونجا میادش

• Like
Reactions: incoming

incoming

کاربر سایت
Mar 29, 2013
74
نام
مصطفی
یه سوال، این SS یا FBS اینا که بغل اسم تو پرانتز میاد چیه جریانش؟
این کلن تگه تو نسخه های قبل از بتل چهار تو آپشن بازی راحت میشد کلن تگ رو کداشت الان فکر کنم باید کلن بزنی یا عضو باشی دقیق مطمئن نیسنم البتع

• Like
Reactions: Assassin's Creed

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
تانک های بازی اشغالی بیش نیستن یه Assault با ۳ تا آرپیجی ۳ دینامیت راحت تانک به فنا میده,Tiger با اون عظمتش تو بازی شده مثل یه تیکه اشغال,تو بتل ۳،۴ هم به این راحتی نمیشد تانک منفجر کرد،باید Buff بشن.

• Like
Reactions: amir*

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
بازی پلات کردم :D
View attachment 100849
در کل بازی جذابه مخصوصا گان پلی بازی که حرف نداره ولی بازی بنظرم شدید از کمبود مپ رنج میبره من که دیگه داره حالم بهم میخوره اینقدر داخل مپ تکراری بازی کردم :D.
اگر چندتا مپ مثل
Sinai Desert
Monte Grappa
Argonne Forest
طراحی کنند خیلی خوب میشه.​
تانک های بازی اشغالی بیش نیستن یه Assault با ۳ تا آرپیجی ۳ دینامیت راحت تانک به فنا میده,Tiger با اون عظمتش تو بازی شده مثل یه تیکه اشغال,تو بتل ۳،۴ هم به این راحتی نمیشد تانک منفجر کرد،باید Buff بشن.
هواپیما های بازی در کل خوبن من با Ju-88،Blenheim MK حداقل ۶۰ کیل میگیرم ولی جنگنده های بازی هم مهمات کمی دارن هم قدرت کافی برای درگیری ندارن, Dogfight بتل ۱ برای من خیلی لذت بخش تر بود.
یه فکری هم باید برای مد Grand Operations بازی بکنن،هیچ جذابیتی نداره الان,دقیقا کپی مراحل داستانی MoH : Airbone هست روند مد،
بنظرم الان که Behemoth وجود نداره حداقل باید Elite Class های بازی بتل ۱ مثل Flamethrower برگردن.

سرِ اون تروفی Death From Above از بوست استفاده کردی یا اینقدر با بمبر رفتی که بگیریش؟

• Like
Reactions: Soul Of Cinder

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام،نه خودم گرفتمش،با دو دست breakthrough داخل Hamada راحت گرفتمش تعریف از خود نباشه جز خوبای کلاس Pilot بتل هستم :D.

واسه من که تازه باید کنترل Pilot یاد بگیرم گرفتنه تروفی شده عذاب :D

• Like
Reactions: Soul Of Cinder

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
واسه من که تازه باید کنترل Pilot یاد بگیرم گرفتنه تروفی شده عذاب :D
راحته به نظرم کنترلش از BF1 راحت تره، من توی 1 کنترل Bomber خیلی سخت بود برام، علاقه ای هم نداشتم ولی اینجا خیلی راحت شده بارم تا جایی که با Bomber ها از زیر پل ها اونم به صورت عمودی لایی میکشم.
نظرم اینه که تنظیمات آنالوگ راست رو عوض کن و از حالت دسته ی خلبانی درش بیار و معمولیش کن.
خلبانیش اینه که تو آنالوگ رو که میکشی عقب اوج میگیری و برعکس، من با این مشکل داشتم برعکسش کردم.
الان با Bomber آلمانی که خیلی بهتر از مدل آمریکاییش هست نزدیک 200 تا کیل گرفتم.
فایتر هم بندازه دنبالم میرم میشینم پشت تیربارش اونم میزنم:D:D
فقط یه بدی ای که داره Auto pilot نداره گاز نمیخوره احتمال سقوط زیاد میشه.
ولی هنوز سر همون تروفی Death from above موندم. کلا فکر کنم دوبار Stationary Weapon زدم باهاش.
اقا من Tides of war رو گرفتم و یعنی آخرش جایزش رو زده Rewarded

باید صبر کنم تا هفته تموم بشه کامل و اون جایزه رو بهم بده ؟؟؟
منظورت کدومه؟ اونی که هدگیر قرمز هست یا لول های Tides of war ؟
اگه هدگیر هست منظورت باید بری Shipment تا دریافتش کنی و بری توی Soldier Customize.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
راحته به نظرم کنترلش از BF1 راحت تره، من توی 1 کنترل Bomber خیلی سخت بود برام، علاقه ای هم نداشتم ولی اینجا خیلی راحت شده بارم تا جایی که با Bomber ها از زیر پل ها اونم به صورت عمودی لایی میکشم.
نظرم اینه که تنظیمات آنالوگ راست رو عوض کن و از حالت دسته ی خلبانی درش بیار و معمولیش کن.
خلبانیش اینه که تو آنالوگ رو که میکشی عقب اوج میگیری و برعکس، من با این مشکل داشتم برعکسش کردم.
الان با Bomber آلمانی که خیلی بهتر از مدل آمریکاییش هست نزدیک 200 تا کیل گرفتم.
فایتر هم بندازه دنبالم میرم میشینم پشت تیربارش اونم میزنم:D:D
فقط یه بدی ای که داره Auto pilot نداره گاز نمیخوره احتمال سقوط زیاد میشه.
ولی هنوز سر همون تروفی Death from above موندم. کلا فکر کنم دوبار Stationary Weapon زدم باهاش.

منظورت کدومه؟ اونی که هدگیر قرمز هست یا لول های Tides of war ؟
اگه هدگیر هست منظورت باید بری Shipment تا دریافتش کنی و بری توی Soldier Customize.

اینقدرها هم نوب نیستم دیگه :D ولی خب کلا علاقه ای نداشتم و توی BFها قبلی سوار نشدم اصلا :D حاالا خودمم 2 تا زدم ولی خیلی طول میکشه که اون مپ که خوبه بیاد، فایتر هم میفته پشتت نمیشه زدش به راحتی میتونه بُمبرو بزنه :(

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
اینقدرها هم نوب نیستم دیگه :D ولی خب کلا علاقه ای نداشتم و توی BFها قبلی سوار نشدم اصلا :D حاالا خودمم 2 تا زدم ولی خیلی طول میکشه که اون مپ که خوبه بیاد، فایتر هم میفته پشتت نمیشه زدش به راحتی میتونه بُمبرو بزنه :(
فقط اونجا نیست، Hamada و Panzerstorm هم خیلی دارن مخصوصا دومی،
بعدش میتونی فیـلتر کنی فقط همین مپ هارو برات بیاره.

• Like
Reactions: aliahmadi2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر