Nintendo Switch Hack

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
VBliYDB.png

کاستوم فرم ویر ReiNX با قالبت اجرای بازی های کپی منتشر شده
همچنین پچ های اون در Hekate CTCaer هم قابل استفادست
با استفاده از پچ ها شما می تونید بازی های کپی با فرمت NSP رو از طریق Dev Menu یا tinfoil نصب کنید و اجرا کنید
فعلا راهی برای اجرای و یا تبدیل فایل های XCI نیست و این فایل ها فقط با SX OS قابل اجرا هستند اما تمامی بازی ها با پسوند XCI، نسخه NSP هم دارند

816.png

CFW ساخته Team Xecuter به نام SX OS در حال حاضر آسان ترین روش هک کنسول سویچ هست
این CFW قابلیت اجرای هر دو فرمت NSP و XCI را داراست و یک منو کاربر پسند برای لود بازی ها فراهم می کنه
این CFW برای اجرای بازی های کپی نیاز به خرید و فعال سازی لایسنس داره

816.png
در حال حاضر کنسول سویچ با سیستم عامل SX OS ساخته Team Xecuter هک می شه
این سیستم عامل نیاز در واقع یک CFW هست و نیاز به خرید لایسنس برای اجرای بازی کپی داره
شما با اجرای SX OS می تونید از Homebrew به صورت رایگان استفاده کنید اما برای اجرای بازی های کپی، از شما در خواست لایسنس می کنه
SX OS تا آخرین فرم ویر که 5.1.0 هست رو پشتیبانی می کنه
روش اجرای اون با متد RCM هست و در صورت خاموش و روشن شدن کنسول یاید مجددا پی لود به کنسول برای اجرای CFW ارسال بشه که این کار نیاز به یک گوشی اندرویدی و یا PC داره، اما در حالت Sleep اتفاقی نمی افته و CFW بر روی کنسول می مونه
CFW در واقع بازی های فیزیکی رو شبیه سازی می کنه و کنسول بعد از لود بازی، اون رو به عنوان کارتریج فیزیکی می شناسه و در نتیجه فعلا امکان اجرای بازی هایی که فقط به صورت دیجیتالی بر روی eShop عرضه می شن رو نداره، همچنین فعلا امکان اجرای DLC ها نیز نیست
کنسول هایی که از این CFW استفاده کردند عمدتا بن شدن پس توصیه می شه کنسول خودتون رو آفلاین نگه دارید

حتما قبل و یا بعد از هک با این روش از Nand و پارتیشن های Boot اتون Backup داشته باشید:
Backup رو اگر قبل از هک بگیرید به مراتب بهتر هست
در ضمن اگر Auto-RCM رو فعال کردید، غیر فعالش کنید و بعد Backup بگیرید
پی لود Hekate CTCaer رو به کنسول ارسال کنید و ابتدا از Nand به صورت Raw و سپس از Boot پارتیشن ها Backup بگیرید
CTCaer/hekate

حتما اگر کارت MicroSD تا به حال توی کنسولتون نزاشتید، قبل از هک بزارید تا آپدیت SDXC/EXFAT رو دانلود کنه.
این آپدیت ربطی به آپدیت فرم ویر نداره و یک آپدیت جداگانه هست

روش دیگر برای اجرای بازی کپی متد LayeredFS هست که بر مبنای Atmosphere هست اما به دلیل این که این متد در حالت Pre-Alpha قرار داره و مشکلات بسیار زیادی داره فعلا توصیه نمی شه، بن شدن با این روش هم 100% ای هست
توضیحات این روش:
Nintendo Switch Hack

CFW اه Atmosphere هم کماکان در حال توسعه هست، البته این CFW به خودی خود بازی های کپی رو اجرا نمی کنه و بعد از ریلیز نهایی اون شخصی باید پیدا بشه و تغییراتی روی اون انجام بده و یک Backup Loader/Installer برای اون بنویسه
Atmosphere قراره اوایل تابستان عرضه بشه اما مدت بسیار زیادی هست که تیم توسعه دهنده اون صحبتی در مورد تاریخ عرضه نکردند

ReiNX فرم ویری هست که توسط Reisyukaku در حال توسعه هست و در Github در دسترس عموم قرار گرفته، در حال حاضر این CFW امکان اجرای بازی های کپی رو ندارد

سرانجام بعد از گذشت کمتر از 1 سال و 2 ماه از عرضه کنسول Nintendo Switch، این کنسول به هک شد
آسیب پذیری ای که اکنون باعث هک این کنسول شده، موجود در Bootrom چیپ Tegra X1 که SoC اصلی کنسول می باشد وجود دارد و این آسیب پذیری بدون تغییر سخت افزاری غیر قابل برطرف کردن هست، در نتیجه تمامی کنسول های عرضه شده حتی با آخرین فرم ویر (که اکنون 5.0.2 هست)، آسیب پذیر هستند. این آسیب پذیری با نام Fusee Gelee شناخته می شه

به صورت خلاصه آسیب پذیری به این صورت هست:
در مستندات Tegra X1 اومده که شما می تونید با استفاده از فشردن دو کلید، وارد RCM بشید (RCM، مود ریکاوری از طریق USB هست). از اونجایی که کنسول نینتندو سویچ هم از چیپ Tegra X1 بدون هیچ تغییری بهره می بره، بدیهیه که این امکان در کنسول نینتندو سویچ هم قراهم باشه.
در حالت کلی، وارد شدن به RCM کاری از پیش نمی بره چرا که در این حالت هم فقط کد هایی که توسط نینتندو مورد تایید هستند (Sign شدن) اجرا می شن اما یک آسیب پذیری در Bootrom خود جیپ Tegra X1 قرار داره که به هکر امکان این رو می ده که کد های تایید نشده توسط نینتندو رو روی کنسول اجرا کنه.
اتفاقی که افتاد این بود که کد Bootrom لیک شد، بعد از لیک شدن Bootrom تیم Fail0verflow راه ورود به RCM رو منتشر کرد.، بعد از اون تیم ReSwitched از آسیب پذیری موجود در Bootrom بهره برد و Fusee Launcher رو عرضه کرد. در نتجه با ورود به RCM، لانچر Fusee به اجرا در می اومد و یک نمونه کد رو به اجرا در می آورد.
oB6dIzm.png

تیم Fail0verflow هم که مدت هاست از آین آسیب پذیری خبر داره و به صورت کامل اون رو پیاده سازی کرده، ShofEL2 و نسخه ای از لینوکس رو برای اجرا بر روی Switch منتشر کرد.
تمامی این اتفاقات در 24 ساعت اتفاق افتاد :D
باری ورود به RCM، لازم هست که دو پین بر روی Joy-Con سمت راست به هم اتصال داده بشن یا از روی برد Joy-Con به هم لحیم بشن
Red_to_Green_7_0.png

بعد از باید کنسول خاموش بشه، با PC وصل بشه و سپس دکمه Volume Up نگه داشته بشه تا کنسول وارد RCM بشه. در زمان ورود به RCM صفحه سیاه هست و شما چیزی نمی بینید و فقط بعد از ارتباط با PC و اجرای اکسپلویت، پیلود دمو و یا لینوکس به نمایش در میان.
البته نکته ای که هست، اتصال پین های متفاوت در Fusee Launcher و اکسپلویت تیم Fail0verflow که با اسم U-Launcher شناخته می شه هست که دلیل این موضوع هنوز مشخص نیست، پین 10 در هر دو مشترکه اما پین 9 در اکسپلویت Fail0verflow کار نمی کنه و به جای اون از پین 7 یا 1 استفاده می شه.

در حال حاضر کاستوم فرم ویری به نام Atmosphère در حال توسعه هست که انتظار می ره اوایل تابستان عرضه بشه.

سوالات متداول:
1- آیا تمامی فرم ویر ها آسیب پذیرند؟ بله، به طور کل آسیب پذیری ربطی به فرم ویر نداره و فارق از این که شما روی چه فرم ویری هستید کار می کنه
2- آیا تمامی کنسول ها آسیب پیذیرند؟ خیر، احتمایل می ره اخیرا کنسول هایی با Revision جدید وارد بازار شده باشن که چیپ Tegra X1 در اون ها دستکاری شده و آسیب پذیری در Bootrom اون ها برطرف شده. از اونجایی که نینتندو سعی در مخفی کردن پارت نامبر کنسول های جدید داره و سریال نامبر کنسول های جدید در قالب کنسول های قدیمی عرضه می شن، البته هیچ مورد تایید شده ای تا به حال رویت نشده اما بهتر هست هرچه زودتر اقدام به خرید کنسول کنید چرا که اثرات پردازنده جدید در فرم ویر 5.0 رویت شده
3- آیا امکان بریک شدن کنسول هست؟ در حال حاضر خیر، فقط باید در استفاده از کابل USB-C نهایت دقت رو به عمل بیارید چرا که کابل هایی که فاقد مقاومت 56 اهم هستند، باعث بریک شدن کنسول می شن. این مورد ربطی به هک نداره و به صورت کلی در مورد کنسول نینتندو سویچ صدق می کنه، بهتر هست از کابل موجود در جعبه کنترلر Pro برای اتصال کنسول به PC استفاده کنید
4- آیا می تونم بازی کپی اجرا کنم؟ فعلا خیر، به زودی

پست آپدیت می شه

آخرین ویرایش:

Alilord1

عضو جدید
Jul 25, 2019
2
هک کنید فقط آنلاین نمیتونی بازی کنی و معلومه که اگه پول خرید بازیارو داری هک نکن راحت حالشو ببر
برای خرید و فروش بازی جدید تا میاد که گرونه ولی توی دیوار و اینترنت سرچ کنی بازیایی که قدیمی تر هستند و ارزونتر میفروشن
ممنون از راهنماییتون. هک کنم خوب ایرادی نداره؟

pi2ade

کاربر سایت
Oct 12, 2017
1
سلام دوستان
من یه سوییچ خریدم که یه رم ۱۶ روش بود.
با همون مموری ۱۶ هکش کردم همه چی اوکیه بازی ها رو هم یه چند تا نصب کردم.
یه رم ۱۲۸ خریدم همون فایل هاس هک رو ریختم روش و پیلود هکاته رو که میزنم لانچ میکنم صفحه سیاه میشه. ریستارت کردم دستگاه رو نرمال اومد بالا گفت باید اپدیت sd card رو نصب کنی.
الان این که صفحه سیاه میشه برا همین نداشتن اپدیت sd card هست؟
وصلش کنم به اینترنت میتونم اپدیت کنم؟ بن نمیشم؟
راه دیگه ای داره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,390
نام
Ali
سلام دوستان
من یه سوییچ خریدم که یه رم ۱۶ روش بود.
با همون مموری ۱۶ هکش کردم همه چی اوکیه بازی ها رو هم یه چند تا نصب کردم.
یه رم ۱۲۸ خریدم همون فایل هاس هک رو ریختم روش و پیلود هکاته رو که میزنم لانچ میکنم صفحه سیاه میشه. ریستارت کردم دستگاه رو نرمال اومد بالا گفت باید اپدیت sd card رو نصب کنی.
الان این که صفحه سیاه میشه برا همین نداشتن اپدیت sd card هست؟
وصلش کنم به اینترنت میتونم اپدیت کنم؟ بن نمیشم؟
راه دیگه ای داره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

شما مموریت باید fat 32 فرمت کنید و همون فایلهای مموری 16 گیگ رو دقیقا کپی کنید تو مموری 128 تا بعد پیلود زدن بالا بیاد(اصلا ببین فرمت مموری 16 چی بوده با کامپیوتر و همون فرمت برای 128 اعمال کن و سوییچ دو فرمت فت 32 و xfat ساپورت میکنه و برای xfat باید مموری اپدیت بشه و برای دستگاهای هکی باید شما به روش تابیک "اپدیت بدون نیاز به جیگ" جلو بری نه از طریق اینترنت و شما به اینترنت وصل بشی یکی ریسک بن شدن داری و یکی ممکنه اپدیت جدیدی اومده باشه هک دستگات بپره)

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام
من میخواستم یک کنسول کپی خور تهیه کنم فقط یه چندتا سوال داشتم:
1. اول اینکه هکش چجوریه بازیهای جدیدی هم که میاد رو هم جواب میده؟
2. بعد هر بار ریست کردن باید اون جیگ رو هی وصل کنید؟ یادمه قبلا شنیده بودم بعد هر بار ریست یک کامپیوتری چیزی میخواد که دوباره Payload رو روش بریزی. الان مطمئن نیستم میشه توضیح بدین.
3. فردا روزی بخوایم هک رو پاک کنیم و آپدیت کنیم راه حلی براش هست و مشکلی ایجاد نمیکنه؟
ممنون

آخرین ویرایش:

hosseinp30

عضو جدید
Jul 26, 2019
2
سلام به دوستان . می خواستم یه نینتندو سوئیچ جدیدا بخرم. ولی مثل اینکه همه نسخه های توی بازار هک نمیشه و اصطلاحا پچ شده هست. می خواستم از شما راهنمایی بگیرم که چکار کنم؟

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
سلام
من میخواستم یک کنسول کپی خور تهیه کنم فقط یه چندتا سوال داشتم:
1. اول اینکه هکش چجوریه بازیهای جدیدی هم که میاد رو هم جواب میده؟
2. بعد هر بار ریست کردن باید اون جیگ رو هی وصل کنید؟ یادمه قبلا شنیده بودم بعد هر بار ریست یک کامپیوتری چیزی میخواد که دوباره Payload رو روش بریزی. الان مطمئن نیستم میشه توضیح بدین.
3. فردا روزی بخوایم هک رو پاک کنیم و آپدیت کنیم راه حلی براش هست و مشکلی ایجاد نمیکنه؟
ممنون
سلام
1- اگر دستگاه هک شده بگیرید که هیچی نیاز ندارید فقط آپدیت هاش رو کپی پیست میکنید رو رم و همه بازیا هم میان
2- نه جیگ نمیخواد بعد آپدیت جدید اتمسفر پیلود هم نمیخواد خودش اتوماتیک بوت میکنه رو cfw
3- نمیشه از همون اولین روزی که دستگاهتون به اصطلاح کثیف شد نمیتونید برش گردونین چون بن میشین برای آپدیت هم آموزشش رو گذاشتم تو همین بازیسنتر که بدون هیچ مشکلی حتی دستگاه بن شده هم میشه آپدیت کرد
ویرایش 3 : یه حرکتی میشه زد برای اینکه بعدا کنسول رو کامل پاک سازی کرد الان به ذهنم رسید اونم اینه که کنسول خام رو گرفتید بعد اینکه بردید روی RCM و پیلود زدید(باید هکاته باشه) از ناند اون بک آپ بگیرید
Backing up your NAND and BIS keys
By backing up your NAND (the Switch’s internal memory), you will later be able to restore it in the event that anything goes wrong, essentially rewinding it back to a previous state. BIS keys are also good to backup so you can reinstall any firmware version manually should your NAND backup become corrupted or lost.
  1. Enter RCM but this time send the Hekate payload provided in the SDSetup download to your Switch (refer to Section 1: Accessing RCM if you’ve forgotten how)​
  2. In Hekate, select ‘Tools > Backup eMMC > eMMC BOOT0 & BOOT1’
  3. When finished, remove your SD card (you don’t need to shutdown Hekate), insert it into your PC, and copy the ‘backup’ folder to a safe location on your PC. Afterwards, delete the ‘backup’ folder on your SD card.​
  4. Insert your SD card back into your Switch​
  5. In Hekate, select ‘eMMC RAW GPP’
    • If your SD card has less than ~32GB free space, Hekate will provide additional instructions every few minutes about pulling files off of your SD card so it can continue.​
  6. If you weren’t required to copy files during the backup process, once again copy the ‘backup’ folder off of your SD card and put it in a safe location on your PC. Delete the ‘backup’ folder on your SD card.​
  7. Close the Backup menu, go back to the Home tab and tap ‘Reboot > RCM’
  8. Send the “Lockpick_RCM.bin” payload provided in the SDSetup download to your Switch (if you do not have this payload, you can obtain it from GitHub.​
  9. Press the power button to shutdown once finished.​
  10. Insert your SD card into your PC.​
  11. Copy the /switch/prod.keys file to a safe location.​
بعد هم از طریق تنظیمات wifi اتصال دستگاه به سرور های نینتندو رو قطع کنید
  1. Boot your Switch with or without CFW.
  2. Open settings and go to the Internet tab
  3. Configure a WiFi connection if you have not already done so
  4. Select your Wifi network and pick Change Settings
  5. Set DNS Settings to Manual
  6. Set ‘Primary DNS’ to ‘163.172.141.219’
  7. Set ‘Secondary DNS’ to ‘45.248.48.62’
  8. Save and perform the connection test
بعدا که خواستید هک رو پاک کنید ناند و بک آپ بدون هک رو ریستور کنید رو کنسول و کنسول تمیز تمیز میشه ضمنا اتمسفر Emunand اضافه کرده حتما اونو لانچ کنید از رو پیلود

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: masoud_5april

a.motlagh

کاربر سایت
Aug 15, 2018
20
نام
آریا
آقا من رفته رو مخم که سوییچم رو آنلاین کنم که از امکانات یکسیری از این برنامه‌ها (مثه hbgshop و اینا) استفاده کنم.
الان بن بشم چی می‌شه؟ فقط دسترسیم به ای شاپ و آنلاین بازی کردن قطع میشه ؟(تا اینجا که عملا فرقی با الان که آفلاینم نمی‌کنه).
اتفاق بد دیگه‌ای هم میوفته یا ممکنه بیوفته به نظرتون؟

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
آقا من رفته رو مخم که سوییچم رو آنلاین کنم که از امکانات یکسیری از این برنامه‌ها (مثه hbgshop و اینا) استفاده کنم.
الان بن بشم چی می‌شه؟ فقط دسترسیم به ای شاپ و آنلاین بازی کردن قطع میشه ؟(تا اینجا که عملا فرقی با الان که آفلاینم نمی‌کنه).
اتفاق بد دیگه‌ای هم میوفته یا ممکنه بیوفته به نظرتون؟
90dns بزن و از امکانات hbshop استفاده کن به همین سادگی بن هم نمیشی !
  • Go to System Settings
  • Go to Internet tab
  • Open Internet Settings
  • If you already have a wifi network: Tap on your wifi network, pick Change Settings
  • If you don't have a wifi network added, open Manual Setup and set up your network name, SSID and Security
  • Set DNS Settings to Manual, and set primary DNS to "163.172.141.219" and secondary DNS to "45.248.48.62"
  • Save and then connect to wifi

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
سلام به تازگی سوییچ خریدم و فریمورش 8.1 بود دادم یه بنده خدا هکش کرد و بازی هم ریخت!زلدا و ماریو براس و دانکی کونگ اجرا میشه ولی مثلا کرش تیم ریسینگ یا ماریو اودیسی پیام آپدیت میده در صورتی که دستگاه آخرین فریم ور رو داره،بازی مارول آلیتمیت هم یه ارور عجیب میده نمی دونم چه کنم!
هکش ReiNX ورژن 2.4

Attachments

• photo_2019-07-29_18-24-05.jpg
    photo_2019-07-29_18-24-05.jpg
    150.2 KB · مشاهده: 15
  • photo_2019-07-29_18-26-19.jpg
    photo_2019-07-29_18-26-19.jpg
    69 KB · مشاهده: 14
آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,390
نام
Ali
سلام به تازگی سوییچ خریدم و فریمورش 8.1 بود دادم یه بنده خدا هکش کرد و بازی هم ریخت!زلدا و ماریو براس و دانکی کونگ اجرا میشه ولی مثلا کرش تیم ریسینگ یا ماریو اودیسی پیام آپدیت میده در صورتی که دستگاه آخرین فریم ور رو داره،بازی مارول آلیتمیت هم یه ارور عجیب میده نمی دونم چه کنم!

اول مطمئن شو اخرین سیگ پچها اپدیت باشن چون اون ارور بازی مارول طبیعی نیست و در مورد دو بازی بعدی چون شما دستگاه دست دو خریدی اون طرف قبلی این بازیها رو با اخرین اپدیت نصب داشته و بازی که شما نصب کردی یا اپدیتش نصب نکردی یا اپدیتش پایینتر از اپدیت قبلی هست که نصب شده و یا اینکه اون طرف به نت وصل میشده که در این صورت هم بازی درخواست اپدیت میکنه و سه راه داری یا اخرین اپدیت همون بازی رو دانلود کن و بریز و یا با نصب برنامه زیر درستش کن طبق اموزش که راه حل درست هم همینه و یا میتونستی همون اول که کنسول گرفتی یه ریست کارخونه ای بزنی که البته نیاز نیست با همون برنامه درست کن هر بازی که ارور اپدیت داد و برنامه هم با برنامه goldlef نصب کن و با تاینفول درست نصب نمیشه.

برنامه Dev Menu

معدود بازیهایی هم لینک اکانت میخوان باید به روش زیر انجام بدید ولی طبق اموزش دقیق اول بخون و بعد انجام بده چون سیوها و غیره از دست میره و چک هم بکن شاید لینک اکانت باشه دستگات

لینک کردن اکانت

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
اول مطمئن شو اخرین سیگ پچها اپدیت باشن چون اون ارور بازی مارول طبیعی نیست و در مورد دو بازی بعدی چون شما دستگاه دست دو خریدی اون طرف قبلی این بازیها رو با اخرین اپدیت نصب داشته و بازی که شما نصب کردی یا اپدیتش نصب نکردی یا اپدیتش پایینتر از اپدیت قبلی هست که نصب شده و یا اینکه اون طرف به نت وصل میشده که در این صورت هم بازی درخواست اپدیت میکنه و سه راه داری یا اخرین اپدیت همون بازی رو دانلود کن و بریز و یا با نصب برنامه زیر درستش کن طبق اموزش که راه حل درست هم همینه و یا میتونستی همون اول که کنسول گرفتی یه ریست کارخونه ای بزنی که البته نیاز نیست با همون برنامه درست کن هر بازی که ارور اپدیت داد و برنامه هم با برنامه goldfield نصب کن و با تاینفول درست نصب نمیشه.

برنامه Dev Menu

معدود بازیهایی هم لینک اکانت میخوان باید به روش زیر انجام بدید ولی طبق اموزش دقیق اول بخون و بعد انجام بده چون سیوها و غیره از دست میره و چک هم بکن شاید لینک اکانت باشه دستگات

لینک کردن اکانت
لینک goldlef هم لطف کنید.کلا برای شروع چه نرم افزاری باید دانلود بشه!
میخوام مموری رو اصلا در نیارم!در حال حاضر رم ریدر ندارم و میخوام دو منو رو بریزم رو حافظه اس دی دستگاه؟آیا این کار مقدوره؟
فعلا تنها برنامه ای که رو کنسول نصبه تینفویل هست حالا با همین تین فویل میشه Dev Menu رو نصب کرد؟

آخرین ویرایش:

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام
من به تازگی سوییچ تهیه کردم که فریمورش 4.0.1 هست الان میخوام هکش کنم فقط یه چندتا سوال داشتم:
1. الان من باید اول با خود کنسول به آخرین نسخه آپدیت کنم بعد هک کنم؟
2. من تو یه سری آموزشها میان از کنسول خام بک آپ میگیرن برای روز مبادا میشه یه توضیح راجع بهش بدین ( بیشتر هدفم اینه که فردا روز بتونم کنسول رو به روز اولش برگردونم)
3. الان لینکی هست که از صفر آموزش بده ؟ طبق نظراتی که خوندم گویا Atmosphere از همه بهتره اما من هک های دیگم میبینم که با اون قاطی میکنن و تو Payload اضافه میکنن به عنوان مثال یکیش بود برای پشتیبان گیری از emmc استفاده میکردن.
4. الان بازیهای جدید که میان و نیاز به آپدیت دارن چطور کنسول آپدیت میشه؟ از طریق خود نرم افزار هک شده؟ چون همه میگن کنسول نباید آنلاین بشه پس چطور آپدیتش میکنن؟
5. میشه بدون اینکه کنسول رو آپدیت کرد عناوین جدید رو بازی کرد؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,390
نام
Ali
لینک goldlef هم لطف کنید.کلا برای شروع چه نرم افزاری باید دانلود بشه!
میخوام مموری رو اصلا در نیارم!در حال حاضر رم ریدر ندارم و میخوام دو منو رو بریزم رو حافظه اس دی دستگاه؟آیا این کار مقدوره؟

داداش سخته برای من بخوام همه چیز رو برات توضیح بدم و خودتم یه تلاشی بکن بخشها رو بخون و شما ببین چه برنامه هایی روی سوییچ داری(تو قسمت البوم برو) و اگه nxmp داشته باشی و کابل اتصال به کامپیوتر و سوییچ هم داری کارت راحته چون میخوای مموری رو درنیاری و با اجرای اون برنامه و وصل کردن کابل به کامپیوتر و سوییچ مموریهای داخلی و اس دی کارت رو مثل گوشی برات میاره و میتونی مثلا فایلهای با پسوند nro رو در پوشه Switch بریزی و بیاد تو قسمت همون البوم یا برنامه ها و یا فایلهای nsp بازی یا برنامه ها رو بریزی و نصب کنی با برنامه هایی مثل تاینفول یا همین گلدلیف

لینک برنامه گلدلیف با پسوند nro که باید تو پوشه سوییچ در مموری بریزی
https://github.com/XorTroll/Goldleaf/releases/download/0.5/Goldleaf.nro
لینک nsp برنامه که باید نصب کنی و هر دو این برنامه ها یکی هستن هر کدوم راحت تری نصب کن
https://github.com/XorTroll/Goldleaf/releases/download/0.5/Goldleaf.nsp

• Like
Reactions: Doctor Splinter

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,390
نام
Ali
سلام
من به تازگی سوییچ تهیه کردم که فریمورش 4.0.1 هست الان میخوام هکش کنم فقط یه چندتا سوال داشتم:
1. الان من باید اول با خود کنسول به آخرین نسخه آپدیت کنم بعد هک کنم؟
2. من تو یه سری آموزشها میان از کنسول خام بک آپ میگیرن برای روز مبادا میشه یه توضیح راجع بهش بدین ( بیشتر هدفم اینه که فردا روز بتونم کنسول رو به روز اولش برگردونم)
3. الان لینکی هست که از صفر آموزش بده ؟ طبق نظراتی که خوندم گویا Atmosphere از همه بهتره اما من هک های دیگم میبینم که با اون قاطی میکنن و تو Payload اضافه میکنن به عنوان مثال یکیش بود برای پشتیبان گیری از emmc استفاده میکردن.
4. الان بازیهای جدید که میان و نیاز به آپدیت دارن چطور کنسول آپدیت میشه؟ از طریق خود نرم افزار هک شده؟ چون همه میگن کنسول نباید آنلاین بشه پس چطور آپدیتش میکنن؟
5. میشه بدون اینکه کنسول رو آپدیت کرد عناوین جدید رو بازی کرد؟

1 و 2 باید اپدیت کنی ولی قبلش با فرستادن پیلود Hekate Ctcaer میتونی از ناند و بوت لودر بکاب کامل بگیری که نیاز به 30 گیگ فضای خالی تو مموری داری و مموری هم xfat باشه فرمتش موقع بکاب بهتره و فایل یکپارچه بهت میده و البته یه روش هم هست با pc بکاب میگیرن با برنامه تگرا rcm من خودم اینو هنوز تست نکردم ولی شدنیه
3 شما تابیک هک کنسول سوییچ به ساده ترین روش رو بخون تا با روش پیلود زدن و برنامه تگرا rcm اشنا بشی و بعد تابیک اپدیت بدون نیاز به جیگ رو بخون همون فایلهای این تابیک بروزترین هستن چون از sdsetup دانلود میکنی و همون اتمسفر هم هست.
4اپدیت بازیها هم عین بازیها از همون منابعی که بازیهای هکی میزارن دانلود میکنی و نصب میکنی و حتی برنامه هایی مخصوص هک هستن میشه انلاین بازی گرفت و نصب کرد ولی همون افلاین بگیری نصب کنی بهتره
5 بله بازیهای پچ شده رو میشه دان کرد که روی همه فریمورها معمولا از 1 تا 8.1 جواب میدن و البته بعضیهاش هم جواب نمیدن درست و همون اپدیت کنی 8.1 خیلی بهتره یا حداقل 7.1

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
داداش سخته برای من بخوام همه چیز رو برات توضیح بدم و خودتم یه تلاشی بکن بخشها رو بخون و شما ببین چه برنامه هایی روی سوییچ داری(تو قسمت البوم برو) و اگه nxmp داشته باشی و کابل اتصال به کامپیوتر و سوییچ هم داری کارت راحته چون میخوای مموری رو درنیاری و با اجرای اون برنامه و وصل کردن کابل به کامپیوتر و سوییچ مموریهای داخلی و اس دی کارت رو مثل گوشی برات میاره و میتونی مثلا فایلهای با پسوند nro رو در پوشه Switch بریزی و بیاد تو قسمت همون البوم یا برنامه ها و یا فایلهای nsp بازی یا برنامه ها رو بریزی و نصب کنی با برنامه هایی مثل تاینفول یا همین گلدلیف

لینک برنامه گلدلیف با پسوند nro که باید تو پوشه سوییچ در مموری بریزی
https://github.com/XorTroll/Goldleaf/releases/download/0.5/Goldleaf.nro
لینک nsp برنامه که باید نصب کنی و هر دو این برنامه ها یکی هستن هر کدوم راحت تری نصب کن
https://github.com/XorTroll/Goldleaf/releases/download/0.5/Goldleaf.nsp
اول این که تشکر میکنم با این که بهره مادی نداره برات ولی من و سایر دوستان تازه وارد رو راهنمایی می کنی
اتفاقا یکی دو روزه که دارم تمام تاپیک های این بخش رو رصد می کنم،اطلاعاتم هم نسبت به همین مدت کوتاه نسبتا بیشتر شده و درسته هنوز خیلی کمه ولی دیگه صفر هم نیستم!
همین که فهمیدم هک کنسولم RieNX 2.4 هست و الانم اتو آر سی ام شده کنسول، قبل از هک آخرین فریم ور رسمی رو داشته که 8.1 بوده و مفهوم اینجکت پیلود هم متوجه شدم هر چند عملا انجام ندادم،ولی برنامش رو دانلود کردم و پیلودش هم ظاهرا از این سایتی که عکسش رو ضمیمه کردم باید دریافت کنم که فقط نمیدونم دقیقا تیک کدوم رو باید زد و این که zadig-2.4 رو هم دانلود کردم و طبق آموزش شما درایور سوییچ رو نصب کردم.منتهی از خاموش کردن و در آوردن مموری یکم می ترسم یه بنده خدا میگفت میشه بدون خاموش کردن هم رم رو در آورد ولی از اون طرف امکان آسیب دیدن اطلاعات داخلش هست.در عین حال میخوام که همه کاراش رو خودم یاد بگیرم که دیگه برای یه بازی ریختن محتاج این و اون نشم و دستگاه رو این ور اون ور نبرم

Attachments

• photo_2019-07-30_13-44-46.jpg
    photo_2019-07-30_13-44-46.jpg
    63.4 KB · مشاهده: 7
  • Like
Reactions: James Sunderland

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر