E3 2018

بهترین نمایش E3 2018 ؟

  • Sekiro Shadows Die Twice

  • Gears of War 5

  • Forza Horizon 4

  • The Division 2

  • Assassin's Creed Odyssey

  • َAnthem

  • Kingdom Heart 3

  • Rage 2

  • The Last of Us II

  • Ghost of Tsushima

  • Spider-Man

  • سایر بازی ها


Results are only viewable after voting.

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
Gold User
Feb 14, 2018
838
5,177
نام
Baron Samedi
آمار مقالات سایت ها درمورد E3 به تکفیک پلتفرم:
امار از E3 2014 تا 2018 به تکفیک 3 کنسول ساز:


امار مقالات E3 2018 بر اساس پلتفرم:


امار 15 بازی برتر ویدیویی E3 2018 بر اساس مقالات:
 

Prince78

ناظم انجمن
Jul 18, 2011
3,143
2,532
نام
عارف
خُـب نامزد های Game Critics Awards هم اومد :D
2 جولای هم برندگان اعـلام میـشوند!
لازم به ذکره برای تایید صلاحیت برای این Awards، بازی ها باید حتما 5 دقیقه (حد اقل) قابل بازی باشند... به همین علت هم Fallout 76 - Tlou Part II - CyberPunk 2077 - Death Stranding و ... در این لیست نیستند!

Best Of Show Nominees
  • Anthem (BioWare/EA for PC, PS4, Xbox One)
  • Marvel's Spider-Man (Insomniac Games/SIE for PlayStation 4)
  • Resident Evil 2 (Capcom for PC, PS4, Xbox One)
  • Sekiro: Shadows Die Twice (FromSoftware/Activision for PC, PS4, Xbox One)
  • Super Smash Bros. Ultimate (Bandai Namco Studios/Sorta Ltd./Nintendo for Switch)
Best Original Game Nominees
  • Anthem (BioWare/EA for PC, PS4, Xbox One)
  • Days Gone (SIE Bend Studio/SIE for PlayStation 4)
  • Dreams (Media Molecule/SIE for PlayStation 4)
  • Sekiro: Shadows Die Twice (FromSoftware/Activision for PC, PS4, Xbox One)
  • Skull & Bones (Ubisoft Singapore/Ubisoft for PC, PS4, Xbox One)
Best Console Game Nominees
  • Assassin's Creed Odyssey (Ubisoft Quebec/Ubisoft for PS4, Xbox One)
  • Dreams (Media Molecule/SIE for PlayStation 4)
  • Marvel's Spider-Man (Insomniac Games/SIE for PlayStation 4)
  • Resident Evil 2 (Capcom for PS4, Xbox One)
  • Sekiro: Shadows Die Twice (FromSoftware/Activision for PS4, Xbox One)
  • Super Smash Bros. Ultimate (Bandai Namco Studios/Sorta Ltd./Nintendo for Switch)
Best VR/AR Game Nominees
  • Astro Bot: Rescue Mission (SIE Japan Studio/SIE for PSVR)
  • Déraciné (FromSoftware/SIE Japan Studio/SIE for PSVR)
  • Echo Combat (Ready at Dawn/Oculus Studios for PC)
  • Tetris Effect (Resonair/Enhance Inc for PSVR)
  • Trover Saves the Universe (Squanch Games for PlayStation 4/PSVR)
Best PC Game Nominees
  • Anthem (BioWare/EA)
  • Battlefield V (EA DICE/EA)
  • Metro: Exodus (4A Games/Deep Silver)
  • Rage 2 (Avalanche/id/Bethesda)
  • Total War: Three Kingdoms (Creative Assembly/Sega)
Best Hardware/Peripheral Nominees
  • Neogeo Mini (SNK)
  • Poké Ball Plus (Nintendo for Switch)
  • Starlink: Battle for Atlas (Ubisoft Toronto/Ubisoft for PS4, Switch, Xbox One)
  • Vantage Controller for PS4 (SCUF Gaming)
  • Xbox Adaptive Controller (Microsoft)
Best Action Game Nominees
  • Anthem (BioWare/EA for PC, PS4, Xbox One)
  • Battlefield V (EA DICE/EA for PC, PS4, Xbox One)
  • Call of Duty: Black Ops 4 (Treyarch/Activision for PC, PS4, Xbox One)
  • Metro: Exodus (4A Games/Deep Silver for PC, PS4, Xbox One)
  • Rage 2 (Avalanche/id/Bethesda for PC, PS4, Xbox One)
Best Action/Adventure Nominees
  • Assassin's Creed Odyssey (Ubisoft Quebec/Ubisoft for PC, PS4, Xbox One)
  • Marvel's Spider-Man (Insomniac Games/SIE for PlayStation 4)
  • Resident Evil 2 (Capcom for PC, PS4, Xbox One)
  • Sekiro: Shadows Die Twice (FromSoftware/Activision for PC, PS4, Xbox One)
  • Shadow of the Tomb Raider (Eidos Montreal/Square Enix for PC, PS4, Xbox One)
  • Tom Clancy's The Division 2 (Massive Entetainment/Ubisoft for PC, PS4, Xbox One)
Best RPG Nominees
  • Divinity: Original Sin II (Larian Studios/Bandai Namco for PS4, Xbox One)
  • Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age (Square Enix for PC, PS4, Switch)
  • Kingdom Hearts III (Square Enix for PS4, Xbox One)
  • Octopath Traveler (Square Enix/Acquire/Nintendo for Switch)
  • Pokémon: Let's Go, Pikachu! and Eevee! (Game Freak/Nintendo for Switch)
Best Fighting Game Nominees
  • Dead or Alive 6 (Team Ninja/Koei Tecmo for PC, PS4, Xbox One)
  • Jump Force (Spike Chunsoft/Bandai Namco for PC, PS4, Xbox One)
  • Soul Calibur VI (Bandi Namco for PC, PS4, Xbox One)
  • Super Smash Bros. Ultimate (Bandai Namco Studios/Sorta Ltd./Nintendo for Switch)
Best Racing Game Nominees
  • F1 2018 (Codemasters for PC, PS4, Xbox One)
  • Forza Horizon 4 (Playground Games/Turn 10/Microsoft Studios for PC, Xbox One)
  • Team Sonic Racing (Sumo Digital/Sega for PC, PS4, Switch, Xbox One)
  • The Crew 2 (Ivory Tower/Ubisoft for PC, PS4, Xbox One)
  • Trials Rising (Red Lynx/Ubisoft for PC, PS4, Switch, Xbox One)
Best Sports Game Nominees
  • FIFA 19 (EA Vancouver/EA for PS4, Xbox One)
  • Mario Tennis Aces (Camelot Software Planning/Nintendo for Switch)
  • Pro Evolution Soccer 2019 (PES Productions/Konami for PC, PS4, Xbox One)
Best Strategy Game Nominees
  • Mutant Year Zero: Road to Eden (The Bearded Ladies/Funcom for PC, PS4, Xbox One)
  • Total War: Three Kingdoms (Creative Assembly/Sega for PC)
  • Two Point Hospital (Two Point Studios/Sega for PC)
  • Wargroove (Chuckle Fish for PC, PS4, Switch, Xbox One)
Best Family/Social Game Nominees
  • Dreams (Media Molecule/SIE for PlayStation 4)
  • Lego DC Super-Villains (Traveler’s Tales/WBIE for PC, PS4, Switch, Xbox One)
  • Pokémon: Let's Go, Pikachu! and Eevee! (Game Freak/Nintendo for Switch)
  • Overcooked 2 (Ghost Town Games/Team 17 for PS4, Switch, Xbox One)
  • Mario Tennis Aces (Camelot Software Planning/Nintendo for Switch)
Best Online Mulitplayer Nominees
  • Anthem (BioWare/EA for PC, PS4, Xbox One)
  • Battlefield V (EA DICE/EA for PC, PS4, Xbox One)
  • Call of Duty: Black Ops 4 (Treyarch/Activision for PC, PS4, Xbox One)
  • Destiny 2: Forsaken (Bungie/Activision for PC, PS4, Xbox One)
  • Skull & Bones (Ubisoft Singapore/Ubisoft for PC, PS4, Xbox One)
  • Tom Clancy's The Division 2 (Massive Entertainment/Ubisoft for PC, PS4, Xbox One)
Best Independent Game
  • Ori and the Will of Wisps (Moon Studios/Microsoft for PC, Xbox One)
  • Outer Wilds (Mobius Digital/Annapurna Interactive for PC, Xbox One)
  • Overcooked 2 (Ghost Town Games/Team 17 for PS4, Switch, Xbox One)
  • Sable (Shedworks/Raw Fury for PC)
  • Tunic (Andrew Shouldice/Finji for PC, Xbox One)
Best Ongoing Game Nominees
  • Destiny 2: Forsaken (Bungie/Activision for PC, PS4, Xbox One)
  • For Honor (Ubisoft Montreal/Ubisoft for PC, PS4, Xbox One)
  • Fortnite (Epic for iOS, Mac, PC, PS4, Switch, Xbox One)
  • PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG Corp for iOS, PC, Xbox One)
  • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege (Ubisoft Montreal/Ubisoft for PC, PS4, Xbox One)
در آخر هم باید بگم که Anthem با 5 نامزدی پیشتازه! Sekiro در پشت سرش با 4 نامزدی و بعدش هم Super Smash Bros , SpiderMan , Resident Evil 2 Remake و Battlefield V با سه نامزدی قرار دارند.

------------------------------
ویرایش:
با رنگ سیاه پست نفرستید، سایت قالب مشکیی هم داره و بعضیا...(حداقل یک نفر:p ) ... ازش استفاده میکنند:D
ببخشید اشتباه شد :D الان درستش کردم
 
آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
13,942
18,370
نام
امیر حسین
با رنگ سیاه پست نفرستید، سایت قالب مشکیی هم داره و بعضیا...(حداقل یک نفر:p ) ... ازش استفاده میکنند:D
 
  • Like
Reactions: R@OUF

ehsan_srk

کاربر فعال
Sep 23, 2007
4,113
4,940
نام
Ehsan
بهترین های E3 از نظر Game Critics Awards :
بازسازی Resident Evil 2 جایزه بهترین نمایش E3 سال 2018 گرفت

لیست برنده ها :

بهترین نمایش:
Resident Evil 2
(Capcom)

بهترین بازی جدید:
Dreams
(Media Molecule/SIE)

بهترین بازی کنسولی:
Marvel’s Spider-Man
(Insomniac Games/SIE)

بهترین بازی واقعیت مجازی :
Tetris Effect
(Resonair/Enhance Inc)

بهترین بازی PC :
Anthem
(BioWare/EA )

بهترین سخت افزار و وسائل جانبی:
Xbox Adaptive Controller
(Microsoft)

بهترین بازی اکشن:
Anthem
(BioWare/EA )

بهترین بازی اکشن ادونچر:
Marvel’s Spider-Man
(Insomniac Games/SIE)

بهترین بازی نقش آفرینی:
Kingdom Hearts III
(Square Enix)

بهترین بازی مبارزه ایی:
Super Smash Bros. Ultimate
(Bandai Namco Studios/Sorta Ltd./Nintendo)

بهترین بازی ریسینگ:
Forza Horizon 4
(Playground Games/Turn 10/Microsoft Studios)

بهترین بازی ورزشی:
FIFA 19
(EA Vancouver/EA)

بهترین بازی استراتژیک:
Total War: Three Kingdoms
(Creative Assembly/Sega)

بهترین بازی خانوادگی :
Overcooked 2
(Ghost Town Games/Team 17)

بهترین بازی انلاین چند نفره:
Battlefield V
(EA DICE/EA )

بهترین بازی مستقل:
Ori and the Will of Wisps
(Moon Studios/Microsoft)

بهترین پشتیبانی از بازی:
Fortnite
(Epic)

بازی‌های قابل تقدیر در گرافیک:
Cyberpunk 2077
The Last of Us Part II
Ghost of Tsushima

بازی‌های قابل تقدیر در صدا:

The Last of Us Part II

بازی‌های قابل تقدیر در خلاقیت:

Cyberpunk 2077
 
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟