بازی های دامپ شده برای ps4 فریمور 4.05

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
بفرما داداش:

لينك نسخه اروپايي OUTLAST 2

CUSA07742

ShrinkEarn

CUSA06633

لينك Outlast + DLC Whistleblower

ShrinkEarn

هر دو لينك هم كاملا مستقيم و پر سرعت هستن و اگه احيانا خواستي تو چند روز دانلودشون كني و از ادامه دانلود زدي و جلو نرفت كافيه دوباره رو همون لينك بزني و آدرس جديد رو وارد ادامه همون دانلود قديميت كني تا دوباره جلو بره.
دمت گرم داداش این outlast 2 دانلود کردم میخوام از زیپ دربیارم پسورد میخواد پسوردش چیه؟

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
final fantasy همه dlc هاش رایگانه. یعنی همراه با اپدیت های معمول dlc های داستانیش هم اضافه میشن. اگه اخرین اپدیت رو بگیرین انگار royal edition رو دارین. الان اخرین اپدیت بازی 1.24 هست که فریمور 5.55 می خواد ولی اپدیت 1.23 واسه فریمور 5.05 موجوده که حجمشم 29 گیگه، می تونین بگیرین. کلی dlc داستانی و مراحل اضافه همراهش نصب میشه

سلام بر داداش.

نه فكر نكنم اين طور باشه. چون من الان ديسك رويال اديشن را دارم و يه برگه هم داره كه توش كد هست و با اون كد هست كه رويال پك و تمامي محتويات اضافش از جمله DLC هاش باز ميشه و همشونم پوليه. چون اين اسكوار برداشته كدشم حتي يه بار مصرف كرده. به خاطر همينه كه فعلا هيچ خبري از دامپ رويال اديشن نيست چون هيچ كدوم از محتويات اضافشو ناشرش زحمت نداده رو ديسك بزاره.

دمت گرم داداش این outlast 2 دانلود کردم میخوام از زیپ دربیارم پسورد میخواد پسوردش چیه؟
رمزش اينه داداش

UpByHK31

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: WW_EA

WW_EA

کاربر سایت
Aug 5, 2010
199
نام
EHSAN
سلام بر داداش.

نه فكر نكنم اين طور باشه. چون من الان ديسك رويال اديشن را دارم و يه برگه هم داره كه توش كد هست و با اون كد هست كه رويال پك و تمامي محتويات اضافش از جمله DLC هاش باز ميشه و همشونم پوليه. چون اين اسكوار برداشته كدشم حتي يه بار مصرف كرده. به خاطر همينه كه فعلا هيچ خبري از دامپ رويال اديشن نيست چون هيچ كدوم از محتويات اضافشو ناشرش زحمت نداده رو ديسك بزاره.

اره حق با شما بود
الان changelog اپدیت های گذشتشو چک کردم، هیچ کدوم از محتویات royal edition رو نداشت.
این جمله Addition of compatibility with FINAL FANTASY XV ROYAL PACK توی اپدیت 1.23 منو به اشتباه انداخت. یعنی از حالا می تونی ROYAL PACK رو به صورت دانلود جدا بخری.
کصافتا :))

• Like
Reactions: THE BEST BOY

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
اره حق با شما بود
الان changelog اپدیت های گذشتشو چک کردم، هیچ کدوم از محتویات royal edition رو نداشت.
این جمله Addition of compatibility with FINAL FANTASY XV ROYAL PACK توی اپدیت 1.23 منو به اشتباه انداخت. یعنی از حالا می تونی ROYAL PACK رو به صورت دانلود جدا بخری.
کصافتا :))

ما الان با اين وضعيت همه اميدمون به تيم Fugazi هستش كه بازي را با همه DLC هاش بده.

تا الان كه كارشون عالي بوده و جديدا هم تمامي DLC هاي بتمن آركهام نايت كه خيلي دنبالش بودم را با خود بازيش دادن بيرون.

• Like
Reactions: WW_EA

WW_EA

کاربر سایت
Aug 5, 2010
199
نام
EHSAN
  • Like
Reactions: nihilnigritude

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
دوستان یک سوال داشتم.
چطور میشه کد CUSA بازی رو هنگام درست کردن فیک پکیج تغییر داد؟؟ میشه نام بازی رو هم عوض کرد و به اسم دلخواه تغییر داد ؟؟؟؟؟؟

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دوستانی اصفهانی که از نت مخابرات استفاده می کنن سایت فایل نیکو داره بازی های دامپ شده رو میزاره و می تونید کاملا رایگان بازی ها رو ازش دانلود کنید حجم نتتون هم کم نمیشه

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
دوستانی اصفهانی که از نت مخابرات استفاده می کنن سایت فایل نیکو داره بازی های دامپ شده رو میزاره و می تونید کاملا رایگان بازی ها رو ازش دانلود کنید حجم نتتون هم کم نمیشه

حروم زاده ها سایتهای دیگه رو مجبور کردن که بازیهای هکی رو نذارن یا اونایی که گذاشتن بردارن اونوقت روی سایت دانلود خود مخابرات میذارن که هرچی دوست داشتن بذارن نخواستن نذارن.

=================================

دامپ sega genesis classics نیومده هنوز؟!!

• Like
Reactions: Pyramid Head

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
حروم زاده ها سایتهای دیگه رو مجبور کردن که بازیهای هکی رو نذارن یا اونایی که گذاشتن بردارن اونوقت روی سایت دانلود خود مخابرات میذارن که هرچی دوست داشتن بذارن نخواستن نذارن.

=================================

دامپ sega genesis classics نیومده هنوز؟!!
فعلا که زور دست ایناست و کاریش نمیشه کرد ولی من نمی دونم چرا بچه ها از سایت های ایرانی بازی ها رو دانلود می کنند این همه سایت خوب خارجی که بازی ها رو می زارن و سرعت لینک هاشون هم بالاست اینکه من این سایت رو هم پیشنهد دادم فقط و فقط به دلیل رایگان بودنش هست و حجم نت رو کم نمی کنه

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
فعلا که زور دست ایناست و کاریش نمیشه کرد ولی من نمی دونم چرا بچه ها از سایت های ایرانی بازی ها رو دانلود می کنند این همه سایت خوب خارجی که بازی ها رو می زارن و سرعت لینک هاشون هم بالاست اینکه من این سایت رو هم پیشنهد دادم فقط و فقط به دلیل رایگان بودنش هست و حجم نت رو کم نمی کنه
برای بازیهایی که هرکدوم ده ها گیگ هم حجم دارند دانلود از سایت خارجی برای هرکسی ممکن نیست بالاخره سایتهای داخلی نیم بها یا یک‌چهارم حساب میشن یا طرح هایی مانند که شاتل و اسیانک دارند که کلا مجانی میشه از داخل دانلود کرد.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
برای بازیهایی که هرکدوم ده ها گیگ هم حجم دارند دانلود از سایت خارجی برای هرکسی ممکن نیست بالاخره سایتهای داخلی نیم بها یا یک‌چهارم حساب میشن یا طرح هایی مانند که شاتل و اسیانک دارند که کلا مجانی میشه از داخل دانلود کرد.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

آسیاتک هم خدا رو شکر پولی شد...

• Like
Reactions: Arsinn

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر