آموزش دامپ بازی های 4.05 PS4 Jailbreak

amir894

کاربر سایت
Nov 19, 2015
13
نام
امید
ق
درایو C جا کم داره
قربانت فقط جواب سوال دوم رو ندادی...:)
من یه سال پیش که ps4 گرفتم دادم بیرون مثل همه برام بازی با اکانت هک شده ریختن الان هم بدون مشکل اجرا میشن ...خواستم بدونم میتونم از اونا pkg تهیه کنم تا بعدا اگه بازی پاک کردم بتونم دوباره بریزم....؟:-??
( راستی با این عملیات دامپ میشه از کلوپ بازی ps4 کرایه کرد بعد ازش دامپ گرفت و تا همیشه بازی کرد...درسته؟

HOSEIN_ABDY

کاربر سایت
Jun 4, 2018
4
ق

قربانت فقط جواب سوال دوم رو ندادی...:)
من یه سال پیش که ps4 گرفتم دادم بیرون مثل همه برام بازی با اکانت هک شده ریختن الان هم بدون مشکل اجرا میشن ...خواستم بدونم میتونم از اونا pkg تهیه کنم تا بعدا اگه بازی پاک کردم بتونم دوباره بریزم....؟:-??
( راستی با این عملیات دامپ میشه از کلوپ بازی ps4 کرایه کرد بعد ازش دامپ گرفت و تا همیشه بازی کرد...درسته؟

سلام
بله مشکلی نیست
فقط حواستون باشه اگه به نت وصل شین احتمال داره بازی های هکی قفل شن
به جز این مشکلی نیست

• Like
Reactions: amir894

HOSEIN_ABDY

کاربر سایت
Jun 4, 2018
4
دوستان من از بازی call of duty ww2 دامپ گرفتم . از دیشب گذاشتم واسه ساخت fkpg رو 13 درصد مونده . مسیر فایل temp رو هم تغییر دادم

سلام
WWII به خاطر آبدیتش من نتونستم درستش کنم
پوشه آپدیت جداست که نتونستم PKG بسازم
آخر دانلودش کردم

HOSEIN_ABDY

کاربر سایت
Jun 4, 2018
4
سلام کسی از دوستان از ارنچارتد کالکشن تونسته دامپ بگیره یا نه من هر کار کردم نمیشه عایا امکانش هست

سلام
تو کدوم قسمت گیر میکنید؟
من دامپ کردم
موقع PKG ساختن رو سایز آیکون ارور میداد که درستش کردم

amir894

کاربر سایت
Nov 19, 2015
13
نام
امید
سلام...بچه ها کسی از God of war دامپ گرفته....وقتی شروع به دامپ میکنه هر یک ساعت یه درصد میره....به ۵ درصد که میرسه کنسول خاموش میشه......اشکال کار کجاست....مگه نمیشه از همه بازی ها دامپ گرفت.....ایا از نسخه های خاصی میشه دامپ گرفت....اگه کسی میدونه یه راهنمایی کنه منو....گیچ شدم.....از کسی بازی قرض کردم باید بهش برگردونم.....

amir894

کاربر سایت
Nov 19, 2015
13
نام
امید
بچه ها بازی کشتی کج رو دامپ کرفتم موقع تبدیل به fkpg ابن ارور رو میده...کسی میتونه را حل بده . . :(

Attachments

• Capturje.PNG
    Capturje.PNG
    37.8 KB · مشاهده: 19

Modmod

کاربر سایت
Jun 12, 2018
67
با سلام و تشکر بابت آموزش کاملت. دوست عزیز اون لینکی که برای دانلود نرم افزارهای لازم زدی کار نمیکنه ارور میده میشه لینکشو بزاری. ممنون

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
سلام...بچه ها کسی از God of war دامپ گرفته....وقتی شروع به دامپ میکنه هر یک ساعت یه درصد میره....به ۵ درصد که میرسه کنسول خاموش میشه......اشکال کار کجاست....مگه نمیشه از همه بازی ها دامپ گرفت.....ایا از نسخه های خاصی میشه دامپ گرفت....اگه کسی میدونه یه راهنمایی کنه منو....گیچ شدم.....از کسی بازی قرض کردم باید بهش برگردونم.....

GoW کلا دامپ گرفتنش داستان داره

سلام.کسی لینک بازی هکی god of war 3 و hellblade رو نداره?

دانلود بازی God of War 2018 برای PS4 + نسخه هک شده
https://top2download.com/دانلود-بازی-hellblade-senuas-sacrifice-برای-ps4.html

Modmod

کاربر سایت
Jun 12, 2018
67
سلام دوستان من این ارورو میده فیک پکیج برنامه جدیدم امتحان کردم جواب نداد لطفا راهنماییم کنید. یکی از دوستان گفته بود نوشته فیله ایکون عوض بشه من دوتا فایل آیکونم icon0 هست

Attachments

• 1529075902748891380046.jpg
    1529075902748891380046.jpg
    484.9 KB · مشاهده: 9

Modmod

کاربر سایت
Jun 12, 2018
67
سلام لطفا بخونید وقتی دامپ میگیریم دوتا فولدر میده app رو که فیک پکیج کنیم بهمون ورژن ۱ بازیو میده و پتچ رو فیک پکیج کنیم آپدیت بازیه اما فک کنم با یه برنامه باید این دوتارو چسبوند بهم چون وقتی پکیج اصل بازی رو نصب کنیم میره تو بازی اما وقتی بخوای پچش رو نصب کنی میپرسه میگه رو همون نصب میکنم بعد که نصب شد دیگه بازی بالا نمیاد

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با درود
یه سئوال :
من دستگاهم هک کردم چنتا بازی ریختم امروز اومدم وصلش کردم به اینترنت دیدم برای بازی هایی که نصب کردم آپدیت اومده اونارو دانلود کنم یا نه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر