Forza Motorsport 7 | PC

Forza_7_speculative_logo_Low.png

Y3otnhTqcucuuUanUvUmQE-970-80.jpg

Etelaat2.png

همونطور که انتظار میرفت در نمایشگاه E3 2017 ، مایکروسافت و T10 نسخه هفتم از سری همیشه محبوب Forza Motorport برای PC تایید کردن.​

البته این اولین نسخه ای از این آی پی ریسینگ نیست که روی کامپیوترهای خانگی منتشر میشه، در 2 سال اخیر 2نسخه از این سری برای ویندوز 10 منتشر شده بود:

Forza Horizon 3 - Forza Motorsport 6 Apex

2 نسخه از 2 استودیوی مختلف با دو مسیر متفاوت از هم ، در عین حال متفاوت از لحاظ بهینه بودن روی PC ها!

T10 اعلام کرده با ریلیز 2 عنوان ذکر شده، در واقع ما ساخت بازی برای PC های ویندوزی رو تمرین کردیم.
البته وقتی به مشخصات حداقلی برای اجرای این عنوان نگاه میکنیم، شاید این گفته پربیراه نباشه:

• DirectX: DirectX 12 API, Hardware Feature Level 11
  • Memory: 8 GB
  • Video Memory: 2 GB
  • Processor: Intel i5-750 2.67 GHz
  • Graphics: NVIDIA GT 740 or NVIDIA GTX 650 or AMD R7 250X
  • Integrated Keyboard and Mouse

• DirectX: DirectX 12 API, Hardware Feature Level 11
  • Memory: 8 GB
  • Video Memory: 4 GB
  • Processor: Intel i5 4460 3.2GHz
  • Graphics: NVIDIA GTX 670 or NVIDIA 1050 Ti
  • Integrated Keyboard and Mouse

این پست با اطلاعات کامل بزودی بروز میشه.

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دوستان بخش آنلاین بازی قطعی زیاد داره ؟ چون اینطور شنیدم! من با بخش آنلاین FH3 اصلا مشکلی نداشتم.

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,663
نام
Moein
دوستان یه سوال:
من این بازیو میخوام اشتراکی تهیه کنم و بکاپشم دارم (روی هارد اکسترنال)،توی یه سایتی نوشته بود واسه بازگردانی بکاپ باید 2 برابر سایزِ بازی،فضای خالی داشته باشم.
حالا مشکل من اینه کلا هاردِ اینترنالم 150 گیگ جا داره، امکانش هست بکاپ رو از روی هارد اکسترنال به اینترنال بازگردانی کنم؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دوستان یه سوال:
من این بازیو میخوام اشتراکی تهیه کنم و بکاپشم دارم (روی هارد اکسترنال)،توی یه سایتی نوشته بود واسه بازگردانی بکاپ باید 2 برابر سایزِ بازی،فضای خالی داشته باشم.
حالا مشکل من اینه کلا هاردِ اینترنالم 150 گیگ جا داره، امکانش هست بکاپ رو از روی هارد اکسترنال به اینترنال بازگردانی کنم؟

اره می شه شما بزن یکم دانلود شه جای نصبشم مشخص کن بعد اقدم به نصب بک اپ کن می ره جایی که ادرس دادی نصب می شه.

• Like
Reactions: TeTration

H.E.S

کاربر سایت
Jul 13, 2013
74
سلام
این نسخه دمو که 23 گیگ هست رایگانه میشه بازی کرد؟

چندتا ماشین داره؟
پیست چند تا داره ؟...اون هوای بارونی و اینا هم توش هست ؟

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
سلام
این نسخه دمو که 23 گیگ هست رایگانه میشه بازی کرد؟

چندتا ماشین داره؟
پیست چند تا داره ؟...اون هوای بارونی و اینا هم توش هست ؟
سلام.
رایگان هست ، اما 3 تا مسابقه داره فقط ، که در هر کدام که از قبل مشخص شده ماشین هاش و ترک و آب و هواش؛ 3 ماشین ، 3 ترک ، سه آب و هوا از پیش تعیین شده.

• Like
Reactions: H.E.S

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
درود
از چه سایتی بوده ؟
ویندوز شما باید کامل اپدیت شده باشه به اخرین بیلد و ورژن در اینصورت بعد از دانلود و کلیک روی این فایل Eappxbundle خودش باید شروع به نصب کنه اگر نکرد از روش زیر نصبش کن :

شما باید powershell رو روی حالت administrator باز کنی ( تو منوی سرچ کنار دکمه استارت سرچش کن ) بعد حتما فایلی که دانلود شده هرکجای سیستم که هست باید داخل یک فولدر به اسم همون فایل قرار بگیره. حالا کافیه بعد از باز شدن پاورشل این رو تایپ کنی Add-AppxPackage و بعد ی space بزنی و فایل رو از داخل پوشه ای که قبلا هم نام فایل کردی بکشی بندازی داخل پاور شل اگر درست انجام داده باشی داخل پاورشل ادرس و محل فایل نوشته میشه با زدن اینتر نصب شروع میشه !

من از زمان ریلیز تا الان درگیر دانلود از استورم . مثلا پیش خرید کرده بودم :|
سایت داخلی برای دانلود میشناسید معرفی کنید دوستان .
شرمنده بعد از کلی وقت میپرسم باید حتما اول بازی در اکانت باشه بعد دیتا رو نصب کنم؟ ممنون

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
شرمنده بعد از کلی وقت میپرسم باید حتما اول بازی در اکانت باشه بعد دیتا رو نصب کنم؟ ممنون

خیر ! با این روش شما میتونی بازی رو نصب کنی چون این روش نصب احتیاجی به استور ویندوز نداره !
اما برای پلی دادن باید بازی تو اکانت تون باشه !

• Like
Reactions: sadegh93

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
View attachment 83493

ببخشید @Annunaki ™ من از طریق powershell نصب کردم, به نظرتون درست نصب شده؟ حالا باید بازی رو بخرم؟ از کجا بفهمم درست نصب شده؟ تشکر.

بله درست نصب شده داخل منوی استارت اسم بازی هست !
فقط ویندوز رو تا آخرین بیلد آپدیت کنید و بعد استور رو باز کنید و از گوشه سمت راست بالا روی اسم خودتون و بعد library بزنید و بعد از داخل لیست بازی رو انتخاب کنید ببینید آپدیت میاد یا دکمه play ظاهر میشه !

البته بهتره قبل همه این کارا با ایمیل ماکروسافت به ویندوز لاگین کنید !

• Like
Reactions: sadegh93

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
ببخشید اگه خیلی مرتبط نیست, با رم 8 گیگابایت و سی پی یو i5 7500 و جی پی یو gtx 1060 6gb به نظرتون چه تنظیماتی اعمال کنم که روان باشه و گرافیک خوبی هم داشته باشه؟
راستی اگر علاقه دارید ممنون میشوم من رو Add کنید: gpnt1393
تشکر.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر